Ako Netflix blokuje VPN a ako obísť Netflix VPN zákaz

Už ste niekedy premýšľali, ako Netflix blokuje VPN a či je stále možné obísť zákaz Netflix VPN? V tomto digitálnom veku sa televízia zmenšila v popularite a urobila cestu pre iné formy zábavy. Ak nie ste sledovateľom televízie, ale nemôžete žiť bez svojej dennej dávky relácií, musí mať Netflix vo svojom zozname priorít veľmi vysokú hodnotu. V prípade exkluzívnych relácií a filmov, ktoré neprichádzajú do televízie, je Netflix cieľom cesty. Je to dnes životne dôležitý zdroj pre mladšiu generáciu.

Jednou z najlepších relácií na Netflixe je House of Cards. Táto prehliadka je založená na politickom manželstve s dvoma sociopatmi a nemorálnymi ľuďmi (alebo príšerami), ktoré sú v popredí. Starajú sa iba o seba a každý, kto im stojí v ceste, je zabitý doslova alebo obrazne.

Ako Netflix blokuje VPN a ako obísť zákaz Netflixu

Ako Netflix blokuje VPN a ako obísť zákaz Netflixu

Netflix má obmedzenú oblasť

Veľkou nevýhodou Netflixu je však to, že je špecifický pre daný región. Takže ak ste v Indii, nemáte prístup k American Netflix alebo ak ste v USA, nemôžete sledovať Netflix UK. Môžete sledovať iba to, čo je k dispozícii pre vašu krajinu.

Tento problém sa samozrejme vyskytol, až kým sa Netflix nestal inteligentným a nezačal blokovať virtuálnu súkromnú sieť (VPN), ktorá šifruje adresy IP. Teraz diváci uviazli pri sledovaní regionálnej siete Netflix.

Neexistuje spôsob, ako túto hrozbu obísť?

Čítajte ďalej a zistite to.

Čo je Netflix?

Netflix je americká spoločnosť zaoberajúca sa zábavou a streamingom, ktorá bola založená v roku 1997, hoci v poslednom období vzrástla na popularite vďaka tejto službe, ktorá je teraz k dispozícii na celom svete. Vďaka predplatnému Netflixu môžu diváci sledovať na svojich zariadeniach pripojených k internetu exkluzívne a ocenené televízne programy, filmy a dokumenty, od PC po smartfón, tablet až po Smart TV..

Jediným problémom je, že Netflix ponúka služby špecifické pre jednotlivé krajiny. Ak teda chcete sledovať relácie dostupné v iných krajinách, nemôžete. Existovali však spôsoby, ako to obísť, jednoducho pomocou služby VPN. Aj keď služby VPN môžu získať prístup k sieti Netflix z inej krajiny, pri pokuse o sledovanie relácie sa zobrazí nasledujúca chyba:

Seem Zdá sa, že používate odblokovač alebo proxy. Vypnite ktorúkoľvek z týchto služieb a skúste to znova. “

Prečo sa to stalo?

Služba VPN šifruje vašu IP adresu a udržuje vašu reláciu prehľadávania súkromnú. Toto bola preferovaná metóda na obídenie riadenia prístupu Netflix až donedávna, keď služba streamovania začala zisťovať a blokovať VPN.

Netflix funguje v každej krajine ako samostatný subjekt, pretože pri kúpe práv k filmu musí pre každú krajinu podpísať samostatnú zmluvu. Preto je zo zákona povinné obmedziť cezhraničný prístup.

Použitie služby VPN na obídenie tohto obmedzenia je do určitej miery nezákonné. Netflix má prísnu kontrolu nad VPN a dokáže tieto servery proxy ľahko zistiť a blokovať. To nezabránilo ľuďom v snahe prísť s inými riešeniami. Vždy, keď Netflix zablokuje jedno riešenie, služby VPN prídu s druhým.

Ako obísť zákaz používania siete Netflix VPN?

Odberatelia majú dve možnosti: Jednoducho sledujte, čo je dostupné vo vašej krajine, alebo použite ešte stále fungujúcu službu VPN. Lepšie je držať sa prvej možnosti, pretože nikdy neviete, kedy je sieť Netflix blokovaná VPN.

Ak vás zaujíma druhá možnosť, tu je zoznam služieb VPN, ktoré stále fungujú pre sieť Netflix.

ExpressVPN: Táto rýchla a spoľahlivá služba VPN vám umožňuje prístup k Netflix USA, Netflix Kanade a Netflix Nemecku..

PrivateVPN: Táto služba VPN založená vo Švédsku má servery na celom svete, ktoré vám umožňujú prístup k až 13 rôznym oblastiam Netflix..

StrongVPN: Na rozdiel od toho, čo napovedá názov, je to fantastický poskytovateľ služieb VPN, ak chcete získať prístup k americkej a britskej sieti Netflix. Ponúka vysokú rýchlosť a celkovo skvelú službu VPN.

BulletVPN: Táto služba VPN je ideálna pre ľudí, ktorí chcú prejsť na americký Netflix mimo USA.

Čo s tým robí Netflix?

Naposledy počuli, Netflix pracuje na riešení tohto problému poskytovaním globálneho prístupu po celom svete, takže predplatitelia sa nemusia uchýliť k VPN alebo iným metódam na sledovanie relácií v iných krajinách. Ak by to fungovalo, ľudia by mohli mať úplný prístup ku všetkým reláciám na Netflixe, bez ohľadu na to, v ktorej krajine boli. Avšak zatiaľ nie všetky regióny Netflixu ponúkajú rovnaký obsah.

Ako obísť zákaz služby Netflix VPN – záverečné slovo

Kým sieť Netflix neprichádza s legálnym riešením tohto problému, neexistuje iná metóda na prístup k sieti Netflix v iných regiónoch, s výnimkou pomoci služieb VPN, ktoré stále fungujú. Pri výbere siete VPN sa uistite, že ich už Netflix neblokuje. Väčšina poskytovateľov VPN o tom bude klamať, aby vás prinútila kúpiť ich službu. Ak chcete sledovať neobmedzený Netflix prostredníctvom VPN, urobte si domáce úlohy skôr, ako skočíte na rozbehnutý vlak.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me