Ako sa pozerať na americký netflix v Spojených arabských emirátoch (Dubaj Abú Zabí)

Netflix bol práve uvedený na Blízky východ a severnú Afriku. Arabské krajiny ako SAE, Saudská Arábia, Egypt, Sýria, Libanon, Jordánsko, Morroco, Alžírsko a Tunis teraz môžu všetci pristupovať k Netflixu. Po skontrolovaní filmov dostupných v Netflix UAE je však možné povedať, že výber filmov a televíznych seriálov, ktorý je v súčasnosti k dispozícii na streamovanie, si vyžaduje čo najmenej. Našťastie existuje rýchla oprava, ktorá vám umožní zmeňte svoj región Netflix a odblokujte v USA Spojené štáty americké Netflix. VPN a Smart DNS Proxy ponúkajú riešenie, ktoré vám to umožní prepnite svoju krajinu Netflix a získate prístup k tisícom ďalších filmov na serveri Netflix.

Ako odblokovať a sledovať American Netflix v UAE VPN DNS Proxy

Ako odblokovať & Sledujte službu American Netflix v serveri proxy VPN DNS spoločnosti UAE

Ako sa pozerať na americký Netflix v Spojených arabských emirátoch s VPN

Pred spustením Netflixu v Spojených arabských emirátoch by ste dostali správu, ktorá uvádza, že Netflix sa do tejto časti sveta ešte nedostal. Teraz, keď navštívite webovú stránku Netflix, môžete sa zaregistrovať Eirate Netflix účet. Rovnaký účet je možné použiť na watch ďalšie regióny Netflixu vrátane USA, Veľkej Británie, Kanady, Austrálie alebo Španielska. na prepnite svoj región Netflix na americký, musíte spoof / schovajte svoju online polohu. Môžete to urobiť pomocou VPN. Sieť VPN umožňuje odblokovať všetky regióny Netflix.

 • Pripája sa k americkému serveru VPN odblokovať US Netflix, HBO GO, Hulu, Showtime, Crackle, a iný geoblokovaný obsah.
 • VPN tiež odblokuje ďalšie webové stránky, ktoré môžu byť blokované lokálne v Dubaji alebo v Abú Zabí.
 • Ak sa chcete prepnúť späť na SAE Netflix, jednoducho sa odpojte od VPN servera, ku ktorému ste pripojení.
 • VPN je možné ľahko nainštalovať na iPhone, iPad, Android, PC, alebo gumák aj keď nie ste technicky zdatní vďaka aplikáciám VPN.

Ak chcete vyskúšať sieť VPN, zaregistrujte sa pomocou ExpressVPN. ExpressVPN mať Servery VPN v 78 rôznych krajinách vrátane USA, Austrálie, Kanady a Veľkej Británie, čo znamená, že môžete odblokovať všetky tieto regióny Netflix. Nižšie nájdete mojich troch najlepších poskytovateľov VPN odblokovať American Netflix v Spojených arabských emirátoch.

RankVPN ProviderLink
hodnosťvpn-poskytovateľ
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Neobmedzená šírka pásma
 • Aplikácie pre všetky vaše zariadenia
 • Podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni
 • Exkluzívna 49% zľava!

Navštívte stránku ExpressVPN

hodnosťvpn-poskytovateľNavštívte BulletVPN
hodnosťvpn-poskytovateľNavštívte spoločnosť NordVPN
4vpn-poskytovateľNavštívte Surfshark

Ako odblokovať US Netflix v Spojených arabských emirátoch pomocou inteligentného servera DNS

aktualizovať: Unlocator už nepracuje s American Netflix. Použite ExpressVPN na získanie Netflix USA v Spojených arabských emirátoch.

Zmena oblastí Netflix a odblokovanie geograficky obmedzených webových stránok sa dá vykonať aj pomocou proxy servera Smart DNS. Regióny Netflix, ako aj ďalšie streamingové kanály, ktoré môžete odblokovať, sú určené inteligentnou proxy proxy službou, ktorú používate. Napríklad Unlocator v súčasnosti podporuje odblokovanie 28 rôznych oblastí Netflix.

 • Môžeš zaregistrujte sa na bezplatnú skúšobnú verziu Unlocator – Nevyžaduje sa žiadna kreditná karta.
 • Po vytvorení účtu Unlocator postupujte podľa pokynov v sprievodcovi nastavením a vo videách a nakonfigurujte server Unlocator DNS v streamovacom zariadení. Podporované sú takmer všetky zariadenia. Tento zoznam obsahuje PC, Mac, Android, iPhone, iPad, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Roku, Smart TV, PS3, PS4 a Xbox.
 • Na rozdiel od VPN nie je vaša prevádzka šifrovaná pri používaní inteligentného DNS. Nevýhodou je, že rýchlosť vášho internetu sa nezmení.
 • Mnoho emirátových ISP používa únosy DNS alebo transparentné proxy servery. To znamená, že pravdepodobne nebudete môcť plne využívať výhody inteligentného DNS a bolo by lepšie používať VPN na odblokovanie US Netflix v Spojených arabských emirátoch..

Vo všetkých môžete pomocou odomknúť viac ako 218 streamingových kanálov Unlocator. Zoznam podporovaných kanálov obsahuje Netflix, HBO GO, Showtime, Hulu, praskanie, ABC, BBC iPlayer, ITV a Sky GO.

Sledujte americký Netflix v Spojených arabských emirátoch s VPN vs Smart DNS Proxy

Vzhľadom na to, že väčšina poskytovateľov internetových služieb na Strednom východe vrátane Emirátu používa transparentné servery proxy, používa ich VPN na zmeňte svoj región Netflix sa pravdepodobne odporúča. Vzhľadom na skutočnosť Unlocator ponúka bezplatnú 7-dňovú skúšobnú verziu, nemáte čo stratiť, ak si to chcete vyskúšať odblokovanie American Netflix v SAE pomocou inteligentného DNS.

Súvisiace príspevky

 • Ako nainštalovať ExpressVPN na Kodi Android TV Box

  Ako nainštalovať ExpressVPN na Android TV Box

  1 komentár | 12. októbra 2017

 • Ako sa pozerať na telecinco mimo Španielska

  Ako sa pozerať na telecinco mimo Španielska

  Žiadne komentáre 24. augusta 2018

 • Ako sa pozerať na J Sports mimo Japonska

  Ako sa pozerať na J Sports mimo Japonska

  Žiadne komentáre 10. augusta 2018

 • Ako nainštalovať Netflix na Kodi 17 Krypton

  Ako nainštalovať Netflix na Kodi?

  28 komentárov 27.03.2017

O autorovi

Charles

Streamovanie modulov gadget. Zaujíma ma všetko, čo sa dá vedieť o obchádzaní regionálnych obmedzení. Vášnivý veriaci v právo na ochranu súkromia online. Charles tiež preskúmal množstvo poskytovateľov služieb VPN a vie, ako oddeliť dobré jablká od tých zlých.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me