Ako získať britský Netflix v USA, Kanade alebo Austrálii?

Ako sa pozerať na britský Netflix v USA, Kanade, Austrálii alebo kdekoľvek inde mimo Spojeného kráľovstva? Teraz vieme, čo si myslíte, čo by mohla mať spoločnosť Netflix UK, čo môže mať spoločnosť Netflix USA? Iste, nájdete všetky najobľúbenejšie filmy a seriály v knižnici Netflix USA, ale ak sa pozriete na ďalšie verzie Netflix, všimnete si, že Netflix USA nemá všetok obsah. Odberatelia siete Netflix si uvedomujú, že v dôsledku problémov s licenciami a distribúciou sa ich knižnice líšia v závislosti od krajiny, v ktorej sa nachádzajú..

To, čo sa zobrazuje v britskej knižnici, nemusí existovať ani v americkej verzii. V USA sa celkovo nenachádza 31% titulov v britskej knižnici. Netflix UK je žiaľ blokovaný a neprístupný mimo Británie, čo znamená, že Briti vysťahovaní v Austrálii, Kanade a USA k nemu nemajú prístup. Ak chcú Netflix UK sledovať, budú si musieť nainštalovať poskytovateľa služieb VPN. Táto sieť VPN im umožní obísť geografické obmedzenia uložené spoločnosti Netflix UK, čo im umožní prístup k jeho obsahu bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú. Svoje relácie a filmy môžu tiež vysielať v operačných systémoch PC, Mac, Android a iOS.

Ako získať Netflix UK v Austrálii, Kanade a USA

Ako získať Netflix UK v Austrálii, Kanade a USA

Ako odblokovať Netflix UK v USA, Kanade alebo Austrálii

Po porovnaní knižníc rôznych krajín sa Spojené kráľovstvo umiestnilo na štvrtom mieste s 5 052 titulov, hneď za USA a Kanadou. To nie je príliš zlé. To znamená, že britská knižnica má mimoriadne dobrý obsah. Vzhľadom na tieto štatistické údaje sa domnievame, že britskí vysťahovalci a cestujúci by si chceli zachovať prístup k nim. Stále sa môžu pozerať na žuvačky, Happy Valley a Robozuna mimo Veľkej Británie, ale iba s VPN.

Ako odblokovať Netflix UK v USA, Kanade alebo Austrálii pomocou VPN

Virtuálna súkromná sieť vytvorí tunel, cez ktorý vaše zariadenie používa prístup na internet. Dáta prenášané cez tento tunel sa šifrujú tak, že na to nemôže získať žiadny poskytovateľ internetových služieb alebo tretia strana. VPN tiež presmeruje vaše pripojenie prostredníctvom určeného servera v krajine, ktorú si vyberiete, čím sa zabezpečí vysoká úroveň ochrany osobných údajov a bezpečnosti. A pretože vaša adresa IP rozdáva vašu polohu, musíte ju zmeniť, samozrejme s VPN. Postupujte takto:

 1. Najprv sa musíte zaregistrovať pre službu VPN. Odporúčame VPN ako ExpressVPN.
 2. Po vytvorení účtu VPN si stiahnite a nainštalujte aplikáciu VPN do zariadenia, na ktorom chcete streamovať Netflix UK.
 3. Spustite aplikáciu a pripojte sa k serveru VPN vo Veľkej Británii.
 4. Po pripojení k serveru vo Veľkej Británii vám bude poskytnutá dočasná adresa IP Britsih, vďaka ktorej bude vyzerať, akoby ste sa nachádzali vo Veľkej Británii..
 5. Teraz, keď máte britskú IP adresu, môžete ľahko získať prístup k Netflix UK, akoby ste sa fyzicky nachádzali v Británii.

Najlepšie VPN pre Netflix

Výber spoľahlivej siete VPN je jedným z najdôležitejších krokov procesu. Aj keď na trhu existuje veľa dôveryhodných sietí VPN, ExpressVPN je zďaleka najlepší, najmä pri odblokovaní obsahu. Vďaka superrýchlym serverom VPN ExpressVPN v 94 krajinách získate okamžité odblokovanie všetkých stránok, kanálov, služieb a aplikácií, ktoré máte radi. Prezrite si ďalších poskytovateľov služieb VPN, ktorí vám môžu pomôcť získať Netflix UK v Austrálii, Kanade a USA.

Výhody VPN

Ak hľadáte spôsob, ako získať bezpečnosť a ochranu osobných údajov, potom práve VPN potrebujete. VPN vytvára túto súkromnú sieť, cez ktorú sa prenášajú vaše údaje. Vaše údaje sú šifrované a udržiavané, keď ste online. Ste anonymný a nezistiteľný na internete, čo vám umožňuje robiť veci, ktoré by ste nikdy nenapadlo robiť so svojou skutočnou adresou IP. Odblokovanie obsahu je jednou z mnohých funkcií a výhod VPN, teraz sa pozrite na ďalšie:

 • Skryť aktivitu prehľadávania z miestnych sietí a poskytovateľov internetových služieb.
 • Umožňuje torrentovanie a zdieľanie súborov.
 • Mať VPN pomáha ľuďom pristupovať k súborom na diaľku, dokonca aj z domu alebo z iného miesta.
 • Obísť internetovú cenzúru a obísť brány firewall.
 • VPN zabezpečuje vaše pripojenie k internetu a chráni vaše dáta pred hackermi a sledovaním.
 • Ušetrite peniaze používateľov pri nákupoch súvisiacich s hranicami.
 • Služba VPN sa používa, keď skupina potrebuje na dlhší čas zdieľať súbory.

Získajte Netflix UK mimo Austrálie, Kanady a USA

Po pripojení k sieti VPN vyťažte maximum zo svojich skúseností so streamovaním Netflix. Nielenže môžete získať britskú verziu Netflixu, ale aj všetky ostatné verzie mimo vašej vlastnej krajiny. Britskí vysťahovalci, Američania, Austrálčania a Kanaďania sa môžu tešiť na koncerty ako The Missing a Cuckoo, hneď ako spustia svoju aplikáciu VPN. Je to najjednoduchšia vec vôbec. Dajte nám vedieť, na ktorú VPN sa chcete uchýliť, aby ste dostali Netflix UK mimo Británie. Podeľte sa o svoje skúsenosti v sekcii komentárov nižšie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me