Najlepšie inteligentné DNS Proxy pre American Netflix

Najlepšie inteligentné proxy servera DNS pre spoločnosť American Netflix - odblokujte sieť USA Netflix v zahraničí

Najlepšie inteligentné proxy servera DNS pre spoločnosť American Netflix – odblokujte sieť USA Netflix v zahraničí

 • Inteligentný server proxy DNS – výhody
 • Najlepšie inteligentné služby DNS
  1. ExpressVPN
  2. NordVPN
  3. BulletVPN
  4. SurfShark
  5. Unlocator
 • Inteligentná alternatíva DNS
 • Najlepšie inteligentné DNS Proxy pre American Netflix – záverečné myšlienky

Výhody inteligentného DNS

Predtým, ako pôjdeme hlbšie do inteligentného DNS, mali by ste vedieť, čo je server DNS. Systém názvov domén je ako telefónny zoznam, ktorý prevádza adresy URL zadané v prehľadávači na adresy IP. Možno to neviete, ale počítače nekomunikujú pomocou písmen ako my, fungujú na čísliciach – IP adresách. Po zadaní názvu webovej stránky váš počítač odošle na server DNS, kde sa zmení na IP. Potom sa odošle späť na vaše zariadenie, kde sa stránka načíta. To je všetko.

Streamovacie kanály môžu určiť vašu polohu v priebehu niekoľkých sekúnd. Ak nemáte bydlisko v oblasti svojho pokrytia, budete na mieste zablokovaní. To je kde Inteligentné DNS prichádza. Mení vašu polohu tak, aby sa zdalo, že k kanálu pristupujete z jeho regiónu. To ho podvedie tak, aby vám poskytol plný prístup k jeho obsahu.

Inteligentný server DNS proxy nasmeruje časť vášho internetového prenosu, ktorá je relevantná iba na to, aby ste sa objavili niekde inde. Čokoľvek iné zostáva nedotknuté vrátane vašej adresy IP. Inými slovami, mení časť v adresách URL, ktorá pomáha určiť vašu skutočnú polohu. Nakoniec, keď nakonfigurujete inteligentné DNS na svojom zariadení, budete môcť streamovať akýkoľvek požadovaný kanál.

Inteligentné služby DNS sú navyše známe tým, že udržiavajú dokonalú rýchlosť streamovania. Nehovoriac o tom, že keď pristupujete k geoblokovanému obsahu, budete si môcť stále prezerať svoje miestne kanály.

Predtým, ako začneme s kontrolou, dovoľte mi objasniť najvýznamnejšie inteligentné služby DNS, ktoré sa majú použiť pre American Netflix.

Ako nakonfigurovať inteligentné DNS na vašom zariadení

Tento proces je veľmi jednoduchý. Sprievodcu nastavením nájdete na webe vášho poskytovateľa v závislosti od používaného zariadenia. Ukážem vám príklad, ako zmeniť DNS v Macu, aby ste získali malú predstavu o technike konfigurácie. Postupujte takto:

 1. Najprv sa zaregistrujte pre službu Smart DNS, ako je napríklad Unlocator.
 2. Po vytvorení účtu prejdite na stránku Môj účet.
 3. Dostanete nastavenia DNS potrebné na vykonanie úlohy.
 4. Teraz prejdite na systémové preferencie.Predvoľby Mac
 5. Kliknite na Sieť.Vyberte Sieť
 6. Vyberte si sieť Wi-Fi alebo Ethernet v závislosti od používanej metódy. Väčšinou ide o Wi-Fi.
 7. Klepnite na Rozšírené.Pokročilé nastavenia
 8. Teraz stlačte DNS.
 9. V ľavej dolnej časti okna nájdete znak +. Kliknite naň.
 10. Zadajte nastavenia DNS poskytované Unlocatorom a stlačte na Apply.
 11. Úspešne ste zmenili nastavenia DNS.
  ¿Cómo obtener Netflix estadounidense en Sudáfrica?

Najlepšie inteligentné DNS služby pre American Netflix

Na trhu môžete nájsť názvy ako Overplay, Getflix, Unblock-US, SmartyDNS a UnoTelly. Budem úprimný, tieto služby sú celkom dobré. Chýbajú im však tie, ktoré sú na našom zozname. Musíte si vybrať službu Smart DNS, ktorá vám môže poskytnúť dokonalý zážitok zo streamovania Netflix. Nielen to, ale ak narazíte na problémy, služba, ktorú vyberiete, by mala byť schopná to opraviť tak či onak. S tým povedané, tu sú najlepšie Inteligentné služby DNS pre American Netflix.

ExpressVPN

Kontrola ExpressVPN

ExpressVPN je jedným z popredných poskytovateľov VPN v odbore. Možno by vás zaujímalo, prečo je VPN na našom zozname, keď pokrývame služby inteligentného DNS. Väčšina mien v našom zozname sú VPN, ktoré náhodou ponúkajú vynikajúci proxy server DNS. Vezmite ExpressVPN, nielenže ponúka viac ako 2000 serverov po celom svete, ale tiež chráni vaše zariadenie najnovšou bezpečnostnou technológiou.

Na druhej strane, jeho funkcia Smart DNS – MediaStreamer je lepšia ako väčšina čistých inteligentných serverov proxy DNS. Umožňuje vám prístup k stovkám kanálov bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú. Nastavenie je ľahké vďaka desiatkam sprievodcov konfiguráciou, ktoré sú k dispozícii na ich oficiálnych webových stránkach. Aj keď nie ste technicky zdatní, môžete sa navigovať ľahko.

Ak hľadáte viac, prečítajte si tento článok Kontrola ExpressVPN.

NordVPN

Prehľad NordVPN

Prístup k obľubám amerického Netflixu je hračkou, pokiaľ ide o poskytovateľa, napríklad NordVPN. VPN je jedným z mála poskytovateľov, ktorí môžu obísť bloky siete Netflix VPN. Pozitívne je, že služba VPN je jednou z najbezpečnejších zo všetkých. Ponúka Double VPN, kde môžete presmerovať svoje dáta cez dva servery namiesto jedného. Týmto spôsobom získate dvojnásobné šifrovanie vášho prenosu, ktoré vás chráni pred všetkými druhmi počítačových hrozieb.

Teraz si povedzme o ich inteligentnej službe DNS, SmartPlay. Budete mať ľahký prístup do amerického katalógu spoločnosti Netflix bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Na zariadení je len niekoľko úprav DNS a streamovanie bude prebiehať okamžite.

V prípade, že ste boli zvedaví, či je inteligentný DNS bezpečný alebo nie, môžete vždy použiť ich službu VPN, ktorá obsahuje CyberSec. Týmto spôsobom bude vaše zariadenie chránené pred vírusmi, škodlivým softvérom alebo akýmkoľvek škodlivým softvérom, ktorý kedy existuje.

  USA: s Netflix vs Storbritannien Netflix - Vilket har bättre innehåll?

Ak sa chcete dozvedieť viac o tejto sieti VPN, prečítajte si naše Prehľad NordVPN.

BulletVPN

BulletVPN Recenzia

BulletVPN je nový poskytovateľ VPN so slušnou serverovou sieťou. Nájdete tu viac ako 50 serverov roztrúsených po viac ako 30 krajinách po celom svete. V porovnaní s ostatnými je to malý počet serverov. Má však prístup k Netflixu napriek najlepšiemu úsiliu kanála o zablokovanie sietí VPN.

BulletVPN ponúka bezkonkurenčné rýchlosti, čo je kritický faktor pri zvažovaní služieb prenosu dát, ktoré sú náročné na dáta – myslite na video HD. Preto sa môžete prihlásiť na odber plánu Netflix HD bez obáv z vyrovnávacej pamäte. Táto VPN tiež ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Môžete si teda vyskúšať svoje služby a získať svoje peniaze späť v prípade, že nespĺňajú vaše očakávania.

Tento poskytovateľ VPN sa umiestnil na našom zozname, pretože obsahuje aj bezplatný server DNS Proxy. Budete môcť odblokovať desiatky kanálov bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú. Postupujte podľa pokynov na ich webových stránkach a budete sledovať US Netflix kdekoľvek sa nachádzate. Viac informácií nájdete v našom Úplná recenzia BulletVPN.

SurfShark

Prehľad VPN SurfShark

Prehľad VPN SurfShark

Neobmedzené zariadenia. Toto je prvá vec, ktorá vás upúta pri rezervácii SurfShark. Tento poskytovateľ služieb VPN robí veľmi dobrý dojem, keď sa pozriete na jeho webovú stránku. Majú priateľskú zákaznícku podporu a viac ako 800 serverov v 50 krajinách.

Ako som už spomenul, pripojenie VPN môžete využívať na neobmedzenom počte zariadení používajúcich jeden účet. Toto je funkcia, ktorú žiadny z najlepších poskytovateľov neposkytuje svojim používateľom.

Táto VPN nedávno zaviedla svoju službu Smart DNS, čo znamená, že máte prístup k kanálom, ako je American Netflix, bez toho, aby ste kvôli šifrovaniu museli prejsť nízkou rýchlosťou internetu. Aj napriek tomu bol VPN ako jeden z mála schopný odblokovať Netflix v zahraničí.

Z tohto dôvodu táto sieť VPN získala rešpekt k mnohým streamerom, ktoré na začiatku pochybovali o nováčiku. Okrem toho ponúkajú ľahko použiteľné aplikácie pre Windows PC, Mac, Android a iOS. Ak sa chcete dozvedieť viac, tu je Úplná recenzia spoločnosti SurfShark.

Unlocator

Unlocator Review

Unlocator je dánska služba Smart DNS, ktorú prevádzkuje spoločnosť Linkwork. Až do nedávnej doby pridali službu VPN. Ich inteligentné DNS vám umožňuje prepínať vašu oblasť Netflix tam a späť. Pomocou jedného účtu Netflix môžete prístup do USA Netflix vo Veľkej Británii, Kanade, Austrálii, Nemecku a inde v zahraničí.

  El mejor proxy DNS inteligente para American Netflix

Ak si to myslíte zmena DNS na vašich zariadeniach môže byť trochu skľučujúce, Unlocator videá a sprievodcovia nastavením pre všetky zariadenia na streamovanie aby som ti pomohol. Presmeruje iba časť vašej prevádzky. Preto zaznamenáte nulovú stratu rýchlosti internetu.

S koniec 230 kanálov, Unlocator má najväčší zoznam odblokovaných streamovacích služieb. Ich zoznam obsahuje Netflix, WWE Network, Hulu, Vudu, Sling TV, BBC Iplayer, HBO GO, CBS All Access.

ich bezplatná 7-dňová skúšobná verzia znamenalo, že nemám čo stratiť. Preto som sa rozhodol skúsiť ich. Ich služba ma ohromila z mnohých dôvodov. Kódy DNS unlokátora fungujú na všetkých streamovacích zariadeniach. Aplikáciu American Netflix môžete odblokovať v systémoch Android, iOS, PC, Mac, Xbox, PS4, Chromecast, Apple TV, Fire TV a Roku..

Inteligentná služba DNS spoločnosti Unlocator nemení vašu IP adresu. Takto budete mať stále prístup ku všetkým miestnym webovým stránkam a online službám. Odhlásiť sa Recenzia odhlasovateľa a ak chcete, vyskúšajte to.

VPN pre American Netflix – alternatíva inteligentného DNS

Niektorí ISP používajú Zneužitie DNS alebo transparentný proxy (Mexiko, Thajsko a Singapur). Môžete použiť poskytovateľa VPN, ako je napríklad ExpressVPN „30 dní bez otázok na vrátenie peňazí“ namiesto inteligentného DNS na odblokovanie USA Netflix v zámorí. Používanie siete VPN zvýši vašu bezpečnosť, takže zabijete dvoch vtákov jedným kameňom.

K odblokovaniu aplikácie American Netflix sa dostanete kliknutím na americký server. Potom dostanete americkú IP adresu, ktorá vám umožní prístup do americkej knižnice Netflixu. Nezabudnite, že všetky siete VPN v našom zozname spolupracujú so sieťou Netflix dobre, takže si nemusíte vyberať bezplatnú službu..

Niektorým z vás záleží na ich zabezpečení online viac ako na streamovaní. Preto používajú službu VPN. Je inteligentný DNS bezpečný? Nepridáva ďalšiu vrstvu ochrany, ale ohrozuje vaše informácie? Je to ako keby ste mali prístup na web bez pripojenia VPN. Sama vám to neubližuje.

Najlepšie inteligentné proxy servera DNS pre spoločnosť American Netflix – zhrnutie

To, čo Netflix ponúka v niektorých krajinách, sa úplne líši od toho, čo poskytuje svojim používateľom v USA. Každá krajina má svoj vlastný katalóg obsahu. Ale prečo by sa niekto uspokojil s malým katalógom, keď môže získať ten najväčší? Všetko, čo musíte urobiť, je nakonfigurovať inteligentný DNS pomocou jednej zo služieb, na ktoré sa vzťahuje táto kontrola, a máte hotovo. Ak chcete skontrolovať, či to fungovalo alebo nie, vyhľadajte Star-Crossed – The CW Series. Ak ste to našli, úspešne ste odblokovali US Netflix vo vašom regióne.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me