Netflix tajné kódy – čo sú a ako ich používať

Všetci ste pripravení na zábavu pre Netflix, ale neviete, čo sa dá sledovať. Znie povedome? Takmer všetci používatelia Netflixu prekonali túto situáciu v určitom čase. Netflix má početné predstavenia, ale prehľadávanie všeobecných kategórií môže byť časovo náročné. Našťastie existuje jednoduchý hack – tajné kódy Netflix.

Netflix tajné kódy - čo sú a ako ich používať

Netflix tajné kódy – čo sú a ako ich používať

Netflix má rozsiahlu knižnicu filmov a prehliadok usporiadaných do mikrožánrov. Pravdepodobne ste ich videli ako odporúčania na domovskej obrazovke. Prístup k nim kliknutím na kategórie však nie je jednoduchý. Tu sa tieto tajné kódy Netflixu hodia.

Čo sú tajné kódy Netflix?

Okrem všeobecných zoznamov, ako sú komédia, thrillery a drámy, má Netflix nekonečné množstvo presných podžánrov. Podľa niektorých spoľahlivých odhadov má streamingová služba vyše 70 000 mikrožánrov, o ktorých väčšina používateľov ani nevie.

Netflix používa strojovú inteligenciu a ľudskú inteligenciu na kategorizáciu svojho obsahu týmto spôsobom. Služba streamovania zjavne zamestnávala ľudí, aby sledovali, hodnotili a označovali všetky relácie a filmy. Označili takmer každého a všetko v relácii od deja po koniec filmu. Takto sa spoločnosti Netflix podarilo zhromaždiť úžasné množstvo metadát o jej obsahu.

Akonáhle boli údaje zhromaždené, inžinieri použili špecifické algoritmy na ich rozdelenie na početné podžánre alebo alt žánre..

Tieto alt žánre umožňujú spoločnosti Netflix ponúkať používateľom prispôsobený obsah na svojej domovskej obrazovke. Nemusíte nutne čakať, až Netflix príde s odporúčaniami. Ak poznáte tajné kódy Netflix, môžete k nim pristupovať kedykoľvek, kedykoľvek budete chcieť.

Ako získať prístup k tajným kódom Netflix

Každý podžáner má osobitné kódové číslo. Napríklad 6839 je kódový počet dokumentárnych filmov. Majte na pamäti, že existujú desiatky tisíc žánrov, ako sú tieto. Ak poznáte ich počet, spôsob, akým používate Netflix, sa navždy zmení.

Aby nasledujúci hack fungoval, musíte použiť verziu prehľadávača Netflix, pretože vyžaduje vykonanie niektorých úprav adresy URL webových stránok..

  1. Najprv sa prihláste do svojho účtu Netflix vo webovom prehliadači.
  2. Ak chcete otvoriť konkrétnu kategóriu relácií alebo filmov, zadajte nasledujúcu adresu URL: http://www.netflix.com/browse/genre/***
  3. Tu *** predstavuje číslice pre prístup k určitému alt žánru.
  4. Zadajte číselný kód pre daný žáner namiesto ***
  5. Napríklad pre prístup k dokumentárnym filmom napíšte:
  6. http://www.netflix.com/browse/genre/6839

Znie to ľahko, však? Nezabudnite, že Netflix neustále mení svoje algoritmy, takže kódy sa môžu čas od času meniť. Našťastie môžete navštíviť NetflixHiddenCodes.com a ľahko prehľadávať všetky skryté kategórie Netflixu..

Získajte prístup k American Netflix odkiaľkoľvek

Ak máte radi filmy alebo televízne programy, Netflix vám ponúka nekonečné hodiny zábavy. Ich obsah však nie je k dispozícii vo všetkých častiach sveta. Aj keď je Netflix k dispozícii vo vašej krajine, máte prístup iba k svojej verzii pre konkrétnu krajinu. Napríklad, ak ste v Austrálii, nemáte prístup k sieti Netflix USA. Existuje jednoduchý spôsob, ako obísť tento problém, a to použitie pripojenia VPN.

VPN skryjú vašu skutočnú IP adresu. Môžete sedieť v Taliansku, ale sieť VPN vám umožní prehliadať web pomocou cudzej adresy IP. Populárne siete VPN majú servery vo veľkom počte krajín a umožňujú vám vybrať si jeden z týchto serverov počas prehliadania webu. Napríklad, ak si vyberiete server umiestnený v USA, budete mať americkú IP adresu. Tento jednoduchý trik oklamá Netflixa v presvedčenie, že posielate žiadosť o obsah z USA, zatiaľ čo v skutočnosti ste v Taliansku..

Používanie VPN má niekoľko ďalších výhod

Pomocou pripojenia VPN môžete nielen obísť geografické obmedzenia, ale aj anonymne prehliadať web. Pretože sieť VPN skryje vašu skutočnú adresu IP, nikto nemôže zistiť vašu skutočnú polohu alebo totožnosť. Siete VPN šifrujú vaše údaje, a preto ani váš poskytovateľ internetových služieb nemôže zistiť, čo robíte online.

Ak žijete v krajine, kde je prístup na internet z dôvodu vládnej cenzúry alebo iných problémov obmedzený, sieť VPN umožní neobmedzený prístup k všetkému obsahu na internete. Chráni tiež vaše informácie pred hackermi a inými počítačovými zločincami.

Netflix tajné kódy – záverečné myšlienky

Keď sa vraciame do siete Netflix, zatiaľ čo sieť VPN vám umožňuje prístup k celej svojej knižnici, problém spočíva v tom, že sieť Netflix zakazuje siete VPN. Ak chcete získať prístup k sieti Netflix, musíte nájsť sieť VPN, ktorá úspešne obchádza geografické obmedzenia aplikácie na streamovanie. Skôr ako si kúpite predplatné VPN, prečítajte si jeho recenzie a zistite, či obchádza geoobmedzenia Netflix alebo nie. Používanie VPN môže okrem týchto tajných kódov Netflixu otvoriť úplne novú úroveň zábavy.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me