Netflix VS Hulu: Ktorá streamovacia služba je najlepšia?

Netflix a Hulu sú už dlho, dosť dlho na to, aby ovládli sledovanie televízie a streamovanie médií. Mnoho káblových rezačiek vykopalo svoje káble a satelity z dôvodu týchto dvoch streamingových služieb. Ľudia sa sťahujú od tradičnej televízie a držia sa blízko online streamingu. Kto potrebuje kábel, keď máte prístup k veľkej knižnici obsahu za nižšie náklady? Skôr ako začneme, mali by ste vedieť, že obe služby je možné používať na počítačoch PC, Mac, Roku, PS4, Fire TV a Apple TV. Každá služba má určité vlastnosti, ktoré jej poskytujú výhodu oproti druhej z hľadiska ceny, obsahu, kompatibility a rozhrania. V prípade, že ste boli v rozpakoch pri výbere služby, ktorú by ste si mali zvoliť, pravdepodobne si prečítajte tento článok. Pomôže vám to pri rozhodovaní. Pozrime sa teda na naše Netflix vs Hulu 2018 porovnanie.

Netflix Vs Hulu

Netflix Vs Hulu

Porovnávacia tabuľka Netflix Vs Hulu

Nižšie nájdete krátky prehľad toho, čo jednotlivé streamingové služby ponúkajú.

NetflixHulu
cena Od 8 dolárov Od 7,99 dolárov
Skúška zadarmo 30 dní 30 dní
Podporované zariadenia Všetky hlavné streamingové zariadenia Všetky hlavné streamingové zariadenia

Dostupnosť regiónu Po celom svete USA a Japonsko
Živá televízia žiadny Áno
Obsah na stiahnutie Áno žiadny
reklamné spoty žiadny obmedzený
Dostupnosť 4K Áno Áno
Obsah HDR Áno Áno
náhrady žiadny žiadny
Simultánne toky Až 4 Až 2

Porovnanie hĺbky systému Netflix vs Hulu

Ako sa teda Hulu formuje proti Netflixu, pokiaľ ide o obsah, cenu, prezeranie v režime offline a ďalšie aspekty?

Aktuálna televízia

Hulu najprv začal ako streamingová služba, ktorá pomáha ľuďom dohnať svoje obľúbené televízne programy. Vlastní najväčšiu knižnicu aktuálnych televíznych relácií a jedinú službu, ktorá vám umožní sledovať najnovšie epizódy relácií vysielaných v televízii. Akonáhle bude k dispozícii, môžete si prezrieť najnovšiu epizódu ríše. To nie je to isté pre Netflix, ako musíte čakať rok na celú sezónu seriálu, aby ste mohli sledovať všetky epizódy. Ak chcete zostať aktuálny a aktuálny v televízii, Hulu je služba pre vás. Avšak, ak uprednostňujete all-nighter a flámu sledovať celú sezónu Empire, potom Netflix bude v pohode.

cena

Netflix

Základný plán spoločnosti Netflix v hodnote 7,99 dolárov ponúka niekoľko výhod:

 • Môžete sledovať na svojom notebooku, televízii, telefóne alebo tablete
 • Môžete sledovať súčasne 1 zariadenie
 • Neobmedzený prístup k televízii a filmom
 • Zrušiť môžete kedykoľvek
  Netflix estadounidense vs Netflix australiano: ¿es mejor la versión estadounidense?

 Štandardný plán spoločnosti Netflix 9,99 dolárov mesačne zahŕňa:

 • Sledovanie HD, ak je k dispozícii
 • Naraz môžete sledovať až 2 obrazovkyPrémiový plán spoločnosti Netflix vo výške 11,99 dolárov obsahuje ďalšie funkcie, ako napríklad:
 • Zobrazenie Ultra HD, ak je k dispozícii
 • Môžete súčasne sledovať až 4 obrazovky

Hulu

Hulu ponúka dva jednoduché, ale efektívne plány:

 • 7,99 dolárov mesačný plán, ktorý obsahuje reklamy
 • 11,99 dolárov mesačný plán, ktorý je komerčne bezplatný

Dostupnosť regiónu

Netflix je teraz k dispozícii takmer vo všetkých krajinách po celom svete. Svoje obľúbené televízne programy môžete sledovať na Netflixi bez ohľadu na to, kde v súčasnosti bývate. Je však potrebné poznamenať, že dostupný obsah sa v jednotlivých regiónoch líši. Inými slovami, filmy a televízne seriály dostupné na serveri Netflix USA nie sú rovnaké ako na serveri Netflix UK. Svoj región Netflix môžete zmeniť pomocou služby VPN, napríklad ExpressVPN.

Hulu je na druhej strane k dispozícii iba v USA a Japonsku. Americká verzia Hulu je, samozrejme, hlavami a plecami nad svojím japonským náprotivkom. Americkí vysťahovalci žijúci v zahraničí tiež nemajú prístup k svojim predplatným v Hulu, pokiaľ nepoužívajú VPN.

Add-ons

S Netflixom neexistujú žiadne doplnky. Za čo platíte je to, čo získate, nemôžete streamovať žiaden obsah z iného kanála alebo služby. Ak teda chcete predstavenie, ktoré nie je k dispozícii na serveri Netflix, musíte si pre jeho prezeranie stiahnuť ďalšiu aplikáciu a prihlásiť sa na odber inej streamovacej služby. Na sledovanie relácií z rôznych služieb nebudete potrebovať samostatnú aplikáciu, pretože Hulu umožňuje doplnky, v skutočnosti ponúka tri „kanály“ doplnkov: HBO, Cinemax a Showtime..

 • Showtime je 8,99 dolárov mesačne
 • Cinemax je 9,99 dolárov mesačne
 • HBO je 14,99 dolárov mesačne

originály

Netflix sa dostane do popredia, pokiaľ ide o pôvodné programovanie. Majú viac originálov, ako môžete sledovať. Má vyše 100 originálnych a veľmi úspešných vystúpení, napríklad Stranger Things, Orange Is New Black, Narcos a House of Cards. Jej knižnica je v podstate venovaná originálom a mesačne sa mení. Netflix neustále aktualizuje svoj obsah a všetko sa týka toho, čo je staré a nové. Hulu, na druhej strane, sú dosť nízke originály. Podarilo sa im však získať slávu za programy, ktoré majú, vrátane Harlots a The Looming Tower, ako aj nadchádzajúcich meta prispôsobení Stephena Kinga Castle Rock a Štyri svadby Mindy Kalinga a Funeraladaptácie..

Živá televízia

Pri mesačnej platbe 40 $ získate pomocou Hulu streamovanie kanálov číslo jedna vrátane športu a spravodajstva. Nová funkcia urobila z tejto konkrétnej služby streamovania zaujímavý návrh pre nožnice, ktoré nechcú obetovať svoju schopnosť sledovať živý obsah. Živé kanály dostupné prostredníctvom televízie Hulu Live TV zahŕňajú ABC, CBS, Fox, ESPN, Disney, Freeform a CNN..

  Netflix VS Hulu: Katera storitev pretakanja je najboljša?

Nezdá sa, že by Netflix plánoval pridať živú televíznu funkciu v dohľadnej dobe. Generálny riaditeľ spoločnosti Netflix Reed Hastings nedávno uviedol: „V našej oblasti máme toho veľa, čo sa snažíme urobiť, takže sa nesnažíme kopírovať ostatných, či už ide o lineárny kábel, je veľa vecí, ktoré nerobíme. Nerobíme živé správy, nerobíme živé športy. Ale čo robíme, snažíme sa robiť naozaj dobre. “

Ak je teda živá televízia nevyhnutnosťou, v tejto kategórii je pre vás iba jeden víťaz, a to Hulu.

pokus

Netflix aj Hulu ponúkajú 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, ktorá používateľom poskytuje dostatok času na ich vyskúšanie a výber. Životnosť tohto bezplatného skúšobného obdobia môžete predĺžiť aj jednoduchým požiadaním zástupcu zákazníckeho servisu o viac času.

Služba offline

Možnosť offline je ideálna pre dlhé lety bez zábavy počas letu alebo pre tých, ktorí nemajú neustále pripojenie k sieti Wi-Fi. Netflix má túto možnosť pre operačné systémy iOS aj Android, čo je pre službu veľkým prínosom. Jeho predplatitelia si môžu stiahnuť vybrané filmy a televízne programy a pozerať sa na ne, keď sú offline. Spoločnosť Hulu je nastavená na spustenie svojej možnosti offline prezerania filmovej knižnice a televíznych epizód počas úvodnej sezóny 2018-1919.

reklamné spoty

Asi najviac dráždivou vecou pri sledovaní televízie sú komerčné prestávky, ktoré sa objavujú každú minútu. Ľudia sa zbavili káblového a televízneho vysielania z nejakého dôvodu, posledná vec, ktorú potrebujú, je posadiť sa pomocou doplnkov Walmart s online streamingom. Netflix si uvedomuje, že svet online streamingu sa musí líšiť od bežnej televízie, a preto je bez reklám. S Hulu však musíte zaplatiť ďalšie 4 doláre, aby ste získali zážitok z vysielania bez reklám. Netflix doteraz zdvihol víťazné body v tejto bitke. Hoci by Netflix inzeroval pre svoje vlastné programovanie, neublížilo by mu. V skutočnosti by to predplatiteľom umožnilo objaviť obsah, ktorý ponúka.

obsah

Pokiaľ ide o streamovanie, Netflix je vládcom, ktorý má najhlbšiu a najbohatšiu knižnicu. Netflix má všetko od populárnych dokumentárnych filmov po špeciálne ponuky, talkshow a drámy. Napriek tomu, že Hulu vysiela programy NBC, CBS, MTV, BBC, Comedy Central a FOX, programovanie je stále nedostatočné.

filmy

Filmy Netflix sajú. Bodka. Tentoraz musíme dať Hulu, toto kolo vyhrá. To neznamená, že filmy Hulu majú zomrieť, ale ich výber je oveľa lepší ako film Netflixu. Netflix sa otočil chrbtom k filmom od začiatku investovania do originálov. Keď sa teraz viac orientujú na televíziu, nemyslíme si, že ich distribúcia filmov sa čoskoro začne.

  Netflix vs HBO ahora - El mejor servicio de transmisión

Rozhranie

Huluovo rozhranie je elegantné a celkom priame, zatiaľ čo rozhranie Netflixu je zaneprázdnené a akési ohromujúce. Je to preto, že Netflix má veľa obsahu a nemôže si dovoliť inzerovať jeden nad druhým. Chcú dať spravodlivý záber pre všetky svoje predstavenia tým, že umožnia predplatiteľom vybrať si sami. Vďaka všetkému, čo už bolo povedané, Netflix uľahčuje používateľom vyhľadávať, prehliadať a čítať na akejkoľvek relácii skôr, ako ju pozerajú, nehovoriac o, ponúka návrhy na základe toho, čo sledovali. Na rozdiel od Hulu, ktorý úhľadne delí televízne programy a filmy do rozbaľovacích kategórií. Najprv sa zobrazí, čo predplatitelia naposledy sledovali, a potom sa uvedú zoznamy ďalších náhodných kategórií. Vďaka obom streamovacím službám môžu používatelia pridávať do svojho zoznamu sledovaných seriálov série, filmy a epizódy. Používatelia Hulu si však môžu pozrieť zoznam sledovaných stránok, ktorý ich upozorní na vydanie novej epizódy alebo na ukončenie relácie čoskoro. A to je niečo, čo Netflix nerobí.

prístroje

Hulu aj Netflix sú podporované všetkými druhmi zariadení, ako napríklad:

 • Inteligentné televízory.
 • Streamovanie prehrávačov médií.
 • Herné konzoly.
 • Set-top boxy.
 • Prehrávače Blu-ray.
 • smartphony & tablety.
 • počítače & notebooky.

Môžete sledovať Hulu na telefónoch a tabletoch s Androidom, Apple TV (4. gen. Alebo novší), Chromecast, Fire Tablety, Fire TV a Fire TV Stick, iPhone a iPad, LG TV (vybrané modely), Nintendo Switch, Roku a Roku Stick ( vybrané modely), Samsung TV (vybrané modely), Xbox 360, Xbox One atď. Môžete sledovať Netflix na Amazon Fire TV, inteligentných zariadeniach Android TV, Apple TV, Google Chromecast, Nintendo Wii, LG Electronics, Philips, Roku atď. Zrátané a podčiarknuté, je ťažké nájsť zariadenie alebo operačný systém, ktorý nepodporuje jedna z týchto služieb.

Hulu alebo Netflix?

Existuje mnoho možností na streamovanie videa, ako je Youtube, Sling TV a Amazon Prime. Všetci sa snažia zaujať a pripojiť divákov svojou kvalitnou programovou a lákavou ponukou, ale iba z nich vyniká. Ako si robíme srandu? Všetci vieme, že Hulu a Netflix túto show ukradli. Tieto dve služby streamovania sú cieľmi, ktoré vyhľadávajú televízni fanúšikovia a káble. Stále sú najobľúbenejšími službami a budú naďalej bojovať o svoje miesto vo svete streamovania zábavy. Ktorá služba si teraz zaslúži našu hotovosť … záleží na tom, ktoré funkcie sú pre vás najvhodnejšie a ktoré vám najviac vyhovujú. Obaja sú superkonkurenčné služby, ktoré neustále hľadajú spôsoby, ako uspokojiť svojich predplatiteľov a poskytnúť im ten najlepší zážitok z vysielania, ktorý by mohli požadovať. Vieš, čo to rieši, Hulu a Netflix. Takto získate to najlepšie z oboch svetov. Ale ktorá služba pre vás skontroluje všetky políčka? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me