Nové vydania Netflix z augusta 2019

Pred štyrmi rokmi bol August v histórii Netflixu historickým obdobím Narkos debutoval. Odvtedy sa toho veľa zmenilo. Netflix neustále rastie, pokiaľ ide o produkciu originálneho obsahu. To však nie je všetko. Každý mesiac sme sa liečiť s inou sadou nových vydaní a August 2019 nie je nič iné. Pripravte si perá alebo mobilné poznámky. V tejto príručke, Uvádzam zoznam všetkého, čo prichádza do siete Netflix v auguste 2019, Nezabudnite si ich zapísať, bude to jedna sakra (Netflix a Chill) zážitok. Poďme.

Vydania Netflix z augusta 2019

Vydania Netflix z augusta 2019

Netflix august 2019 Príchody

Služba streamovania dramaticky zvýšila svoju produkciu originálnych a exkluzívnych filmov. Preto som tu, aby som vám pomohol s komplexný sprievodca o tom, čo sa chystá na Netflix v auguste. Týmto spôsobom budete pozorne sledovať jeho vydania, bez toho, aby ste museli prekonávať všetky problémy spojené s výskumom na vlastnú päsť..

V auguste sa predstaví veľa nových originálov Netflix a ako vieme, Netflix vylepšil svoju hru, pokiaľ ide o nich. Videli ste minulý mesiac Jinna? Miloval som to. v každom prípade, tu je to, čo prichádza do spoločnosti Netflix v auguste 2019.

2. augusta

 • Inakcia (film)
 • She-Ra a princezná moci (sezóna 3)
 • Vážení Bieli Ľudia (Sezóna 3)
 • Derry Girls (2. sezóna)
 • Opýtajte sa príbehov (sezóna 3)
 • Patriot Act with Hasan Minhaj (Zväzok 4)

8. augusta

 • Nahý režisér (film)

9. augusta

 • Sintonia (1. sezóna)
 • Dievčatá z káblov (sezóna 4)
 • Žiara (sezóna 3)
 • V tieni mesiaca (2019)

21. augusta

 • American Factory (Dokumentárny film)

22. augusta

 • Love Alarm (film)

30. augusta

 • The Dark Crystal: Age of Resistance (Season 1)

Osobné najlepšie výbery

Tento mesiac dostávame veľa nových vydaní. Súhlasím, že všetko, čo získa Netflix, je hodné fantázie, ale ak urobíte matematiku, niektoré tituly vyžadujú viac pozornosti ako iné. Dostávame sa “The Dark Crytal” chlapci, ak to nenaplní náš víkend, nemám čo bude. Vybral som niektoré tituly zo zoznamu, aby som vám dal trochu predstavu o tom, čo od nich môžete očakávať. Niektoré zo sérií, o ktorých budem hovoriť, už majú predchádzajúce sezóny. V prípade, že ste sledovali tieto ročné obdobia, to je veľké (upozornenie na spoiler). Pozrime sa teda?

Vážení Bieli Ľudia (Sezóna 3)

Už ste videli školu Daze? A čo Grow-ish? Ak áno, zmiešajte ich a získate mŕtvych bielych ľudí. Tretia sezóna série hitov sa vráti na platformu streamujúcich gigantov 2. augusta. Od všetkých hercov sa očakáva, že budú opakovať svoje úlohy. Ak ste rovnako nadšení, ako vidím, aký je život pre Sam Zatiaľ čo jej spolužiaci v tretej splátke, napíšte dátum.

Videli ste minulý rok nepríjemný útes? Dobre, všimli sme si člena rádu X. Čo bude ďalej? Ako som videl v prívese, bude Esposito skutočne postavou v novej sezóne. Pre tých, čo premýšľajú, čo presne je jeho dohoda, čakanie je (takmer) skončené: Bude predstavený hneď od prvej scény po kreditoch. Aspoň to povedal Simien na festivale svetových médií v Banff:

„Už nemusíš čakať ani sekundu. Je na prvej scéne. “

Problém je v tom, že Netflix je o šou veľmi tajný. Všetko, čo vieme, je o obsadení. Zdá sa, že celé hlavné obsadenie sa vráti v sezóne 3 Dear White People. Logan Browning bude opakovať svoju úlohu Sam Sam. Uvidíme Johna Patricka Amedoriho ako Gabea, Ashley Blaine Feathersonovú ako Joelle, Marque Richardsonovú ako Reggie, DeRona Hortona ako Lionela a Brandona P. Bell ako Troy Fairbanks. Nezabudnite nalaďte sa 2. augusta a sledujte sezónu 3 mŕtvych.

Žiara (sezóna 3)

Glow je veľmi populárnou šou na Netflixe od jej debutovania. Minulú sezónu som si myslel, že šou sa posledný nádych ťahal, ale evidentne má Netflix iné plány. Dievčatá sme sa vydali do mesta Sin City, aby sme po zrušení svojich krátkych televíznych seriálov uviedli živú zápasovú show. Ak ich však sledujete na Twitteri, návrat bol potvrdený oficiálnym účtom prehliadky v auguste.

Ste fanúšikom klasiky? Čo by ste povedali, keby som vám to povedal? Geena Davis (AKA Thelma od Thelmy a Louise) Clair, režisérka zábavy v hoteli Fan-Tan Hotel a Casino, kde sa ženy zúčastnia svojej wrestlingovej show? Je to pravda a bude to úžasné.

Tretia sezóna zasiahne naše obrazovky a Spustenie 10 epizód. Uvidíme, ako dámy migrujú z Los Angeles do Las Vegas. Ako dobre si myslíte, že ich zápasnícka kariéra tam prežije? Počkajte a uvidíme. Viac o Žiaricom období 3 v tomto plíživom pohľade.

 

The Dark Crystal: Age of Resistance (Season 1)

The Dark Crystal: Age of Resistance je nadchádzajúca originálna séria Netflix, ktorá bude pôsobiť ako predzvesť filmu The Dark Crystal. Streamer to všetko oznámil 10 epizód filmu „The Dark Crystal: Age of Resistance“,“Vyrobil Jim Henson.

Nakoniec sa dostaneme k návratu do sveta Thry v prequel k filmu z roku 1982. Keď traja hrdinovia Gelflingu, ktorých vyjadrili Taron Egerton, Anya Taylor-Joy a Nathalie Emmanuel, objavili strašidelné tajomstvo za mocou Skeksisa. Naši hrdinovia sa vydajú na cestu povstania v nádeji, že zachránia svoj svet.

Svet Thry umiera. Krištál pravdy je v srdci Thry, zdroja nevýslovnej sily. Je však poškodená, poškodená zlým Skeksisom a choroba sa šíri po celej krajine. Ako zvíťazia naši hrdinovia v tejto sérii? Nalaďte sa 30. augusta a zistite to.

V ukážke nižšie uvidíte, aké skvelé sú vizuálne efekty. Vyskúšajte to a podeľte sa o svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie.

 

Vytvorte si účet Netflix

Čo je dobré vedieť, čo príde do Netflixu, ak nemáte účet, na začiatok? Ak ste nováčikom tejto služby a chcete sa prihlásiť na odber jednej z najlepších streamingových platforiem na svete, takto to robíte:

 1. Zamierte na Oficiálne stránky spoločnosti Netflix a vyberte tlačidlo „Vyskúšať 30 dní zadarmo“.
  Prihláste sa na bezplatnú skúšobnú verziu
 2. Na ďalšej stránke zvoľte „Pozrite si plány“.
 3. Netflix má 3 predplatné plány. Môžete si vybrať medzi základné ($ 8,99), štandardné12,99 USD) alebo poistné ($ 15.99).Vyberte plán
 4. Teraz, vaše e-mail a heslo sú povinné.Netflix Vložte svoj e-mail
 5. Netflix vám umožňuje zvoliť si niekoľko spôsobov platby. Môžete platiť pomocou Visa, Mastercard a dokonca aj PayPal.
  Vyberte spôsob platby
 6. Posledným krokom je kliknúť na Začať členstvo. Kliknite na to a streamujte ďalej.

Netflix všade

Predtým, ako sa ponoríte do obsahu, ktorý sa na vás Netflix pripravuje v auguste, musím poukázať na jednu vec. Obsah Netflixu je oblasť vybrané, čo znamená, že Každá krajina dostane svoj vlastný súbor titulov, ku ktorým má prístup. Choďte do toho, opýtajte sa svojich priateľov žijúcich v zahraničí, najmä v USA. Len sa opýtajte, či áno Star-skríženými. Odpoveď znie áno. Ak sa však nachádzate mimo USA, CW show sa vám nedarí nájsť nikde. vidieť?

Je to naozaj nepríjemné, ale môže to byť obchádzané VPN. Teraz sa o tom porozprávame. Nie každá sieť VPN má prístup k sieti Netflix v zahraničí. Vidíte, kanál je schopný detekovať proxy a odblokovače. To sa stane, keď väčšinu času investujete do bezplatnej siete VPN. Niektoré z prémiových sa tiež stali obeťami bloku, vrátane páči IPVanish. 

Keď som používal TunnelBear Pred chvíľou som sa pokúsil odblokovať americkú knižnicu spoločnosti Netflix. Namiesto toho som dostal toto:

Potrebujete iba serióznu sieť VPN prístup na US Netflix okolo sveta. Nechoďte za slobodných len preto, že slovo „zadarmo“ je príliš lákavé na to, aby ste ich mohli odovzdať ďalej. Strávte pár halierov a získate úplne novú sadu titulov, ktoré stoja za vaše peniaze. Ach, nevieš, ktoré si vybrať. Možno, že toto preskúmanie najlepšie VPN pre Netflix vám môže pomôcť.

Vydania Netflix z augusta 2019 – zhrnutie

Je čas začať sa pozerať do augusta a na všetko nové Televízne relácie, filmy a originály Netflixu smerujú do Netflix tento mesiac. Dal som vám malú predstavu o tom, čo bolo oficiálne potvrdené. Zvyšok zoznamu by sa mal pridať v mesiaci júl. Nezabudnite použiť VPN na odblokovanie všetkých titulov dostupných na Netflix. Na akú show sa tešíte, až sa budete pozerať najviac? Podeľte sa o svoje myšlienky v komentároch nižšie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me