Osem najlepších hackov Netflixu do roku 2023

Aké sú najlepšie hacky Netflix v roku 2023? Netflix sa stal svätým grálom zábavy pre väčšinu milénia a trend začína doháňať aj staršie demografické skupiny. Netflix ponúka za veľmi lacný poplatok širokú škálu televíznych relácií, filmov a dokumentárnych filmov vo vysokom rozlíšení. Niektoré špeciality na Netflixe navyše nikde inde nenájdete. Vďaka takémuto prémiovému obsahu na požiadanie a pravidelne aktualizovaným zbierkam sa niet divu, že sa Netflix stal zdrojom zdroja veľkého množstva zábavy pre približne 90 miliónov ľudí na celom svete..

Najlepšie 8 hackov Netflix za rok 2023

Osem najlepších hackov Netflixu do roku 2023

8 hackov Netflix, o ktorých by ste sa mali dozvedieť už skôr

Váš prvý mesiac na Netflixe sa považuje za skúšobný chod a Netflix si vyberie kartu pre váš skúšobný mesiac. Zdá sa, že táto stratégia pre nich funguje naozaj dobre, pretože ľudia, ktorí sa zúčastňujú skúšobnej prevádzky, sú presvedčení, že bez života Netflixu nemôžu ďalej žiť (samozrejme, obrazne).

Ak by ste však chceli vylepšiť svoje bifty Netflixu ešte lepšie, ako už sú, tu je niekoľko úžasných hackov Netflixu, o ktorých asi neviete, že by ste ich mali používať na vylepšenie svojho zážitku z Netflixu..

Získajte až 65% viac filmov a televíznych relácií

Nerobíme si srandu. Neverili sme, že je to možné, kým sme to sami nevyskúšali. Tu je obchod. Získate rôzne filmy a televízne relácie v závislosti od toho, z ktorej oblasti práve pristupujete k sieti Netflix. Americkí diváci, ktorí sledujú Netflix, dostanú to najlepšie z dôvodu veľkej dostupnej knižnice filmov a televíznych relácií. Našťastie existujú spôsoby, ako zmeniť svoj región Netflix na USA, aj keď v súčasnosti žijete vo Veľkej Británii, Kanade, Austrálii alebo inde v zahraničí. Potrebujete iba službu VPN, napríklad ExpressVPN. Celý proces je jednoduchší, ako si myslíte.

  1. Zamierte na ExpressVPN a zaregistrujte sa na účet VPN.
  2. Potom si stiahnite a nainštalujte aplikáciu ExpressVPN do streamingového zariadenia.
  3. Spustite aplikáciu VPN a pripojte sa k americkému serveru VPN.
  4. Nakoniec spustite aplikáciu Netflix.
  Ako sa pozerať na americký Netflix v Nórsku

Okamžite si všimnete, že existuje veľa nových vecí, ktoré môžete sledovať. Knižnica American Netflix je jednoducho lepšia ako všetky ostatné regióny.

Sada na vylepšenie Netflix

Nemusí to byť zaseknutý hack ako taký, ale iba stiahnutie súpravy vylepšenia Netflix určite zaistí oveľa lepšie veci. Co viac? Celý apartmán je úplne zadarmo!

Suita je v podstate zbierka doplnkov prehliadača, ktoré boli pekne zabalené do jedného sladkého balenia!

Ako presne teda vylepšovací balík zlepší život? Pop-up hodnotenia s privítaním Metacritic a Rotten Tomatoes, IMDB profily, full-length prívesky pre každú show / film, a tiež užitočný sprievodca, čo by ste mali sledovať (priamo na telefóne, Apple TV alebo Roku).

Môžeme to povedať iba toľko, ale ak skutočne chcete pochopiť, aký pohodlný a užitočný je balík Netflix Enhancement Suite, musíte si ho stiahnuť a vyskúšať si ho sami..

Skryté kódy Netflix

Netflix má veľa skrytých kódov. Tieto kódy môžete použiť na prístup k kategóriám, ktoré sa zvyčajne nezobrazujú v aplikácii Netflix. Prejdite na stránku NetflixHiddenCodes.com a zistite, o čom hovoríme.

Naposledy pozerané – chcete tento zoznam vyčistiť?

Z času na čas sme všetci vinní z toho, že sa ponoríme do trápnych zákoutí a zátok toho, čo Netflix ponúka. To môže byť obzvlášť nepríjemné, keď zdieľate účet s niekým, ako vám to umožňuje Netflix.

Možno nechcete, aby vás táto osoba súdila za to, že ste sledovali celú sezónu Orange je nová čierna za jediný deň? Alebo by ste radšej nechceli vedieť, že ste boli zabalení do dokumentárneho filmu o deťoch, ktoré zabili?

Čokoľvek to je, že chcete obliecť neviditeľný plášť, tento hack vám pomôže urobiť len to.

Stačí kliknúť sem a dostanete zoznam všetkého, čo ste sledovali. Odstráňte, čo tam nechcete. Také jednoduché!

  El mejor proxy DNS inteligente para American Netflix

Nie ste si istí, čo treba sledovať?

Niekedy môže byť len skľučujúca skutočnosť, že sme sami na výber sami. Vieme, aké to je neviem, čo sa pozerať. Nechcete strácať čas na veci, ktoré vás nezaujímajú alebo jednoducho nestoja za to? Všetko, čo potrebujete, je práve tu!

Čo je na Netflixe

Netflix robí dosť slušnú prácu pri klasifikácii svojho obsahu do rôznych žánrov, ale niekedy to nestačí. Ak je váš druh veci výklenok a je pre vás ťažké nájsť skutočne ten typ obsahu, ktorý skutočne vykopávate! To, čo je na Netflixe, je tým najlepším nástrojom pre vás. S viac ako 20 000 podžánrov si môžete byť istí, že nájdete šteklenie, ktoré vás rozosmeje alebo plače, nech ste kdekoľvek …

Offline a znudený? – Už nikdy nebudem!

Netflix, zdá sa, mal veľa úsmevu, pretože neumožňoval svojim používateľom sťahovať obsah. V druhej polovici roku 2016 však spoločnosť Netflix túto loď otočila a ponúkla používateľom možnosť sťahovať vysokokvalitný obsah podľa vlastného vkusu. Niekoľko podobných poslucháčov chodí už roky vidieť filmy Fast and Furious a Transformers a nespĺňajú rodičov II alebo 22 Jump Street, pretože ľudia chcú vidieť vysoko kvalitný obsah.

To v podstate znamená, že si vyberiete presne to, čo chcete, aby ste ho videli a stiahli v tomto poradí, keď nemáte vysokorýchlostný internet alebo žiadny internet..

Čas a kvalita videa; Existuje tu vzťah?

Ukazuje sa, že ak vás niekto pokúsil o chybu v kvalite videa, môže to byť práve čas práce, keď sa rozhodujete prehltnúť svoje obľúbené relácie Netflix. Zdá sa, že kvalita vykresleného videa sa môže do veľkej miery odvíjať od dennej doby.

8 hackov Netflix, o ktorých by ste sa chceli dozvedieť – Zabalte

V podstate, ak pozeráte v čase, keď je pravdepodobné, že väčšina ľudí je tiež na Netflixe, kvalita nemusí byť najlepšia. Sledujte v čase, keď je prihlásených menej ľudí a mali by ste nájsť výrazný rozdiel. Rado sa stalo.

  Hur man tittar på American Netflix i Ecuador
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me