US Netflix vs Austrálsky Netflix – je americká verzia lepšia?

Netflix sa zmenil na globálny zdroj zábavy. Zaväzuje sa vytvárať originály vysokej kvality, ktoré nie sú dostupné nikde inde. A to myslíme doslovne. Aj keď Netflix nájdete vo viac ako 200 krajinách, každá verzia je iná ako druhá. Netflix USA aj Netflix Australia sú nabité niektorými z najvýznamnejších titulov z posledných niekoľkých desaťročí, pričom sa môžu pochváliť množstvom titulov s ratingom Internet Movie Database (IMDb) v rozsahu 8,0 a vyššom. Z dôvodu problémov s licenciou sú mnohé z týchto filmov k dispozícii iba pre jednu zo služieb, a nie pre obe. Ako sa potom povedalo, ako si myslíte, že sa utvára americký Netflix vs austrálsky Netflix? Pozrime sa na rozdiely v článku nižšie.

Netflix USA vs Netflix Austrália – tabuľka porovnania

Netflix USANetflix Austrália
Dátum spusteniaApríl 1998Marec 2015
náklady$ 7,99 / mesiac$ 9,99 / mesiac
filmy40521599
TV relácie1580445
Obsah 4 kBÁnoÁno
Obsah HDRÁnoÁno

Netflix Austrália – je to veľká dohoda?

Spustenie Austrálie a Nového Zélandu Netflix bolo očividne len začiatkom. O rok neskôr zverejnil streamujúci gigant o svojom cieli pre medzinárodnú expanziu. Spoločnosť Netflix Austrália bola uvedená na trh 24. marca 2015 a začala so zlou knižnicou, ale postupom času sa vyvíjala. Odvtedy vyrástol, aby konkuroval niektorým z väčších medzinárodných televíznych a filmových katalógov. V januári 2018 vzrástla knižnica Netflixu o 114% s 2400 televíznymi a filmovými titulmi na rozdiel od 1120 titulov, ktoré začali.

Ako získať Netflix v Austrálii

Američania nemajú prístup do Netflix Australia, čo znamená, že používatelia v USA k nemu nemajú prístup bez poskytovateľa služieb VPN. Ak chcete získať sieť Netflix v USA, musíte sa zaregistrovať do siete VPN. VPN robí to, že vytvára digitálny tunel, cez ktorý vaše zariadenie pristupuje na internet. Potom presmeruje vaše pripojenie prostredníctvom určeného servera v Austrálii. Následne vám bude poskytnutá austrálska adresa IP. čo znamená, že budete mať prístup ku všetkému americkému obsahu vrátane Netflix Australia. Ak chcete získať Netflix Australia v USA, postupujte podľa nasledujúcich krokov.

  1. Najprv sa musíte zaregistrovať pre službu VPN.
  2. Po vytvorení účtu VPN si stiahnite a nainštalujte aplikáciu VPN do zariadenia, na ktorom chcete streamovať Netflix Australia..
  3. Spustite aplikáciu a pripojte sa k serveru VPN v Austrálii.
  4. Po pripojení k austrálskemu serveru sa vám poskytne dočasný Austrálska IP adresa takže to vyzerá, že sa nachádzate v Austrálii.
  5. Teraz, keď máte austrálsku adresu IP, môžete ľahko získať prístup k sieti Netflix v Austrálii, akoby ste sa fyzicky nachádzali v Austrálii.

Netflix USA – najlepší región Netflix existuje?

Niet divu, že American Netflix má najlepší katalóg s 4052 filmami a 1580 reláciami vo svojej knižnici. Netflix bol uvedený na trh 14. apríla 1998 ako prvý svetový online obchod s DVD, ktorý má k dispozícii iba 30 zamestnancov a 925 titulov. Je všeobecne známe, že Netflix USA má lepšiu knižnicu podľa kilometrov hlavne preto, že Netflix bol založený v USA a krajina si zakúpila všetky vysielacie práva na najobľúbenejší obsah. Filmy ako „Do smrti nás nerozdelia“, 101 dalmatíncov, 89 a 13 kamier nájdete iba v americkej knižnici a nie v austrálskej..

Ako získať Netflix USA v Austrálii?

Môžete získať Netflix USA v Austrálii rovnako ako austrálske Netflix v Amerike pomocou VPN. Virtuálna súkromná sieť je najbezpečnejšou metódou odblokovania celosvetového obsahu. Pripája zariadenie, ktoré používate, k americkému serveru. VPN presmeruje prenos cez tento server a poskytuje vám americkú IP adresu. Táto IP adresa vám umožňuje prístup ku všetkým druhom obsahu v USA vrátane Netflix USA. Postupujte podľa nasledujúcich krokov Netflix USA v Austrálii.

  1. Najprv sa musíte zaregistrovať pre službu VPN.
  2. Po vytvorení účtu VPN si stiahnite a nainštalujte aplikáciu VPN do zariadenia, na ktorom chcete streamovať Netflix USA..
  3. Spustite aplikáciu a pripojte sa k serveru VPN v USA.
  4. Po pripojení k americkému serveru sa vám poskytne dočasný Americká IP adresa vďaka čomu vyzerá, že sa nachádzate v USA.
  5. Teraz, keď máte americkú IP adresu, môžete ľahko pristupovať k Netflix USA, akoby ste sa fyzicky nachádzali v Amerike.

 Verdikt

Predplatitelia Netflixu v Austrálii si užili veľa exkluzívnych sérií a hodín kvalitnej televízie a filmov, to však neznamená, že je Netflix Austrália lepšia ako Netflix USA. Služba v Austrálii nie je dokonalá a vyžaduje si veľa práce, pretože jej chýba veľa titulov dostupných v knižnici USA Netflix, od populárnych nových relácií po nadčasové klasiky. Nie že by to bolo ťažké volanie, ale Netflix USA trpaslíci Netflix v Austrálii, pokiaľ ide o obsah a kvalitu televízie. Myslíte si, že sme sa rozhodli správne? Dajte nám vedieť, ktorá verzia je podľa vás najlepšia v sekcii s komentármi nižšie.

>

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me