US Netflix vs UK Netflix – ktorý má lepší obsah?

Spojené kráľovstvo alebo USA Netflix? To je otázka! Aj keď majú oba národy kvalitný obsah a množstvo predstavení a filmov, stále existuje diskusia o tom, ktorá krajina produkuje najlepšie. To, čo sa nachádza v britskej knižnici, nie je dostupné v americkej knižnici a naopak. Nie všetky katalógy sú však rovnaké, čo je možné zmierniť pomocou VPN. Môžete získať to najlepšie z oboch svetov pomocou VPN na prístup k UK i USA Netflix. Stále však chceme vedieť, ktorá verzia stojí za naše peniaze. Na základe toho sme uskutočnili toto porovnanie, aby sme vám ukázali rozdiely medzi týmito dvoma katalógmi a vy ste sa rozhodli, ktorý z nich je najlepší.

Netflix UK vs Netflix USA

Netflix USA vs Netflix UK

Porovnávacia tabuľka Netflix USA vs Netflix UK

Pozrite sa, ako American Netflix porovnáva s britským Netflixom z hľadiska ceny, obsahu a dátumov spustenia.

Netflix USANetflix UK
Dátum spusteniaApríl 1998Január 2012
náklady$ 7,99 / mesiac£ 5.99 / mesiac
filmy40523616
TV relácie15801436
Obsah 4 kBÁnoÁno
Obsah HDRÁnoÁno

Netflix USA – je to naozaj dobré?

Skutočnosť, že Netflix sám začal v USA, znamená, že musel dostať najväčší kus koláča. American Netflix má vo svojom adresári oveľa viac titulov. V apríli 2018 mala americká knižnica 4052 filmov a 1580 relácií. USA majú o 10% viac samostatných sérií ako Spojené kráľovstvo. Spojené kráľovstvo je však na druhom mieste s viac sériami vo svojej knižnici ako 97% krajín. Netflix bol uvedený na trh 14. apríla 1998 ako prvý svetový online obchod s DVD, ktorý má k dispozícii iba 30 zamestnancov a 925 titulov. Programy ako Star-Crossed a New Girl sú série, ktoré sú k dispozícii iba v knižnici USA Netflix.

Ako získať Netflix USA vo Veľkej Británii

Ak chcete získať Netflix v Spojenom kráľovstve, potrebujete poskytovateľa služieb VPN. Je to najlepší a najbezpečnejší spôsob, ako obísť obmedzenia a získať prístup k zablokovanému obsahu. Sieť VPN vytvára digitálny tunel, cez ktorý vaše zariadenie pristupuje na internet. Potom presmeruje vaše pripojenie prostredníctvom určeného servera v USA. Výsledkom bude americká IP adresa. čo znamená, že budete mať prístup ku všetkému americkému obsahu vrátane Netflix USA. Postupujte podľa nasledujúcich krokov Netflix v USA vo Veľkej Británii:

  1. Najprv sa musíte zaregistrovať pre službu VPN.
  2. Po vytvorení účtu VPN si stiahnite a nainštalujte aplikáciu VPN do zariadenia, na ktorom chcete streamovať Netflix UK.
  3. Spustite aplikáciu a pripojte sa k serveru VPN v USA.
  4. Po pripojení k americkému serveru sa vám poskytne dočasný Americká IP adresa vďaka čomu vyzerá, že sa nachádzate v USA.
  5. Teraz, keď máte americkú IP adresu, môžete ľahko pristupovať k Netflix USA, akoby ste sa fyzicky nachádzali v Amerike. Vaše existujúce predplatné UK Netflix, okrem VPN, je všetko, čo potrebujete na získanie prístupu k americkému Netflixu v zahraničí..

Netflix UK – stále zaostáva?

Doctor Who a Friday Night Dinner sú klasické britské televízne seriály, ktoré sa objavujú iba na UK Netflix. V apríli 2018 malo UK Netflix 3616 filmových titulov a 1436 relácií, čo je oveľa menej ako v USA. Predplatitelia Netflixu vo Veľkej Británii zrejme nezískavajú veľa z toho, čo požadujú, v porovnaní s tými, ktorí v USA Briti platia 7,49 GBP, aby získali prístup k 3 000 titulom, zatiaľ čo Američania platia za 5 600 filmov a televíznych relácií mesačne iba 9 dolárov. Netflix UK bol uvedený na trh v januári 2012 a jeho popularita sa od tej doby zvýšila.

Ako získať Netflix UK v USA

Sieť VPN je vaša najlepšia šanca na odblokovanie siete Netflix UK v USA. VPN by urobilo pripojenie zariadenia k serveru umiestnenému vo Veľkej Británii a presmerovanie vašej prevádzky cez tento server. Týmto spôsobom získate britskú IP adresu, čím získate oprávnenie na prístup k britskému obsahu, ako je Netflix UK. Tu je to, čo musíte urobiť pozerajte sa na britského Netflixu v USA:

  1. Najprv sa musíte zaregistrovať pre službu VPN.
  2. Po vytvorení účtu VPN si stiahnite a nainštalujte aplikáciu VPN do zariadenia, na ktorom chcete streamovať Netflix UK.
  3. Spustite aplikáciu a pripojte sa k serveru VPN vo Veľkej Británii.
  4. Po pripojení k britskému serveru sa vám poskytne dočasný Britsih IP adresa Vďaka tomu vyzerá, že sa nachádzate vo Veľkej Británii.
  5. Teraz, keď máte britskú IP adresu, môžete ľahko získať prístup k Netflix UK, akoby ste sa fyzicky nachádzali v Británii. V prípade, že už vlastníte predplatné služby Netflix v USA, nemusíte sa znova prihlásiť na odber služby Netflix.

Najlepšie VPN pre Netflix

Na trhu je veľa spoľahlivých sietí VPN, ExpressVPN je najdôveryhodnejší. Odblokovanie obsahu je špecialitou služby ExpressVPN. Tento poskytovateľ služieb má veľmi rýchle servery VPN v 94 krajinách. To znamená, že v priebehu niekoľkých minút môžete odblokovať všetky weby, kanály, služby a aplikácie, ktoré chcete. Môžete sa tiež pozrieť na ostatných poskytovateľov služieb VPN, ktorí vám môžu pomôcť získať Netflix UK alebo Netflix USA kdekoľvek na svete..

Netflix USA vs Netflix UK – Verdikt

Existuje dôvod, prečo diváci idú po American Netflix a dávajú prednosť iným verziám. Netflix USA naďalej trolluje všetky ostatné za to, že má hlbšiu knižnicu plnú originálov a bohatého obsahu. Po pravde povedané, toto víťazstvo musíme dať spoločnosti Netflix USA, to však nediskredituje obsah, ktorý môže spoločnosť Netflix UK ponúknuť. Ak máte stále rozpoltenú verziu, ktorú by ste si mali predplatiť, prečítajte si v každom katalógu požadované relácie a filmy. A čo je najlepšie zo všetkých, s VPN môžete získať ktorýkoľvek región Netflix, či už je to USA alebo Spojené kráľovstvo, v ktorejkoľvek časti sveta..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me