USA Netflix vs Kanadský Netflix – Aký je rozdiel?

Kedysi som si myslel, že všetky verzie Netflixu sú v každej krajine rovnaké. Ukázalo sa, že sa nemôžem mýliť. Hovorí sa, že Netflix USA je to najlepšie zo všetkých, a to je to, čo som tu, aby som to zistil a dokázal. Začni bitka verzií Netflixu. Ktorá verzia zatieni tú druhú? A ako odlišné môžu byť tieto dve verzie?

Pozrime sa, ako na to Kanadský Netflix v porovnaní s Netflixom v USA v nasledujúcom článku. Koncom roka vyhlásim víťaza.

Netflix USA vs Netflix Kanada

Každý predplatiteľ Netflixu chápe, že musí ísť cez národné katalógy pre programy a filmy, ktoré chcú. Každá krajina ponúka inú knižnicu vďaka problémom s licenciami. Kam teda odchádza Netflix z Kanady a Netflix z USA? A čo je najdôležitejšie, ako sa Netflix Kanada formuje v streamovanom svete? Ak ste si mysleli, že kanadský Netflix a American Netflix boli rovnaké, považovali ste to za nesprávne.

Nielen, že áno US Netflix má oveľa lepšie predstavenia a filmy, ale tiež majú tisíce ďalších relácií a filmov. Netflix Kanada má približne 5 460 filmov a ukazuje celkom, zatiaľ čo Netflix USA ponúka viac 5 609 titulov. Obe verzie sa môžu zdať zhodné, čísla však dokazujú opak. Teraz zostáva jedinou otázkou, ktorá verzia je lepšia. Netflix USA vs Netflix Kanada, ktorý je víťazom?

Netflix USA vs Netflix Kanada – tabuľka porovnania

Pozrite sa ako Netflix USA sa líši z Kanadský Netflix v kategóriách cena, obsah a dátum začatia v nižšie uvedenej tabuľke:

Netflix USANetflix Kanada
Dátum spusteniaApríl 1998September 2010
náklady$ 7,99 / mesiac$ 8,99 / mesiac
filmy43393998
TV relácie13261462
Obsah 4 kBÁnoÁno
Obsah HDRÁnoÁno

American Netflix – najlepšia verzia Netflix existuje?

Netflix US obsahuje vo svojej knižnici 7 000 titulov. 14. apríla 1998 bol Netflix uvedený na trh ako prvý svetový online obchod s DVD. Spoločnosť pozostávala iba z 30 zamestnancov a ponúkala 925 titulov.

V apríli 2018 mala americká knižnica 4052 filmov a 1580 relácií. Star-Crossed a New Girl sú série, ktoré nenájdete nikde okrem knižnice American Netflix. Dlhodobo fungujúca komédia „Cheers“ a jej rovnako dlhotrvajúce pokračovanie „Frasier“ a „Californication“ sú k dispozícii v americkej službe, ale nie v Kanade..

Ako získať Netflix USA v Kanade

Kanaďania sa už dlho sťažujú na to, ako ich verzia Netflixu nespĺňa ich potreby. Pre tých Kanaďanov, ktorí chcú kus toho, čo USA Netflix ponúka, musí byť použitá VPN. Ak chcete v Kanade odblokovať Netflix USA, musíte pripojiť sa k poskytovateľovi služieb VPN. Je to zďaleka najlepší spôsob odblokovania obsahu na celom svete.

VPN je nástroj, ktorý vytvára bezpečný a šifrovaný tunel cez nie tak bezpečnú sieť, ktorou je internet. VPN nielen chráni priechod vašich údajov z jedného servera na druhý, ale tiež mení, odkiaľ vaše dáta putujú. Namiesto toho, aby ste sa zdali, že pochádzajú z vášho fyzického miesta, zdá sa, že sa pripájate k internetu, odkiaľ je server, ku ktorému ste sa pripojili.

Nasledujúce kroky vás prevedú procesom získania Netflix USA v Kanade:

 1. Najprv musíte zaregistrujte sa pre službu VPN.
 2. Teraz ste si vytvorili účet VPN, stiahnite a nainštalujte aplikáciu VPN na zariadení, na ktorom chcete streamovať Netflix USA.
 3. Spustite aplikáciu a pripojte sa k serveru VPN v USA.
 4. Po pripojení k americkému serveru sa vám poskytne dočasný Americká IP adresa vďaka čomu vyzerá, že sa nachádzate v USA.
 5. Teraz, keď máte American IP, môžeš ľahký prístup k Netflix USA ako keby ste boli fyzicky v Amerike.

Netflix Kanada – je to dobré??

Knižnica Candian má 3 999 filmov a 1 462 relácií. Kanaďania majú prístup k prémiovému obsahu, ktorý v USA nie je k dispozícii. Napríklad „Star Wars Episode VII: The Force Awakens“ bol nejaký čas k dispozícii iba pre kanadských predplatiteľov Netflixu..

Netflix rozširuje svoj kanadský obsah. Spolupracovala s CBC na koprodukcii filmov „Anne“ a „Alias ​​Grace“ a pokračovala dlhotrvajúcou komédiou „Trailer Park Boys“.

Ako získať Netflix v USA

Vysťahovalci Candian pravidelne navštevujú USA a hoci majú prístup k americkej verzii Netflixu, niektorí uprednostňujú zachovanie ich domovskej verzie. Rovnako ako Netflix USA je mimo USA geograficky obmedzený, Netflix Canda je v Amerike neprístupný bez VPN.

VPN funguje tak, že nahradí americkú IP adresu používateľov kanadskou. Po vykonaní tejto zmeny poskytovatelia internetových služieb a spoločnosť Netflix v Kanade zistia iba žiadosť prichádzajúcu z Kanady. Výsledkom je, že Kanaďania nachádzajúci sa v Amerike môžu prístup k kanadskému obsahu, vrátane spoločnosti Netflix Canada. To je to, čo musíte vedieť, aby ste mohli sledovať Candian Netflix v USA:

 1. Prvý krok musíš urobiť získajte predplatné VPN.
 2. Ďalej, vytvorte si účet VPN, a potom stiahnite aplikáciu VPN.
 3. teraz, spustite aplikáciu na ľubovoľnom zariadení podľa vášho výberu.
 4. Vyhľadajte sieť VPN server v Kanade a pripojiť sa k nemu.
 5. Toto spojenie bude poskytnúť vám dočasný Kanadská IP adresa.
 6. Tým, že sa objavíte v Kanade, budete ľahko získate prístup do Netflixu v Kanade.

Majte na pamäti, že nie všetky siete VPN vám to umožnia prístup ku kanadskej knižnici Netflix. Prezrite si naše najlepšie odporúčané siete VPN pre sieť Netflix v Kanade a získajte lepšiu predstavu o tom, s ktorými z nich by ste sa mali zaregistrovať..

Najlepšie VPN pre Netflix

Zaradili sme sa ExpressVPN v hornej časti zoznamu našich poskytovateľov služieb VPN v závode o Internet najlepšia VPN pre Netflix. Na konkurenčnom trhu je to služba rýchlosť, bezpečnosť, a jednoduchosť Vďaka tomu je ExpressVPN jedinečný a špeciálny. Aj keď existuje veľa dobrých poskytovateľov VPN, ExpressVPN zostáva najlepší výber.

Môže odblokovať všetky druhy obsahu zo všetkých kútov sveta superrýchle servery pokrývajúce 94 krajín. Navyše, tento poskytovateľ je ideálne pre streamingové účely. Hľadanie ďalších poskytovateľov služieb VPN vám môže pomôcť sformulovať lepšiu predstavu o tom, ku ktorej VPN by ste mali ísť, aby ste mohli získajte Netflix v Kanade alebo Netflix v USA na akomkoľvek mieste.

Netflix USA vs Netflix Kanada – víťaz

Netflix začal v USA a potom expandoval do ďalších oblastí. Najskôr sa dostala do Kanady, potom do niektorých krajín Latinskej Ameriky. Napriek tomu, že Kanada je druhým príjemcom verzie Netflixu, American Netflix má stále lepšie programy a že všetko súvisí so zmluvami a autorskými právami..

To samo osebe poskytuje výhodu spoločnosti Netflix USA a kladie ju na vrchol všetkých ostatných verzií. Je to bez premýšľania, víťazom je Netflix USA. Kto si myslíte, že je víťazom? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me