5 dôvodov, prečo je používanie siete VPN s Kodi rozhodujúce

Na prvý pohľad sa Kodi javí ako jednoduchý prehrávač médií. Akonáhle sa však k nemu dostanú správne doplnky, veľmi ľahko sa zmení na Svätý grál voľného obsahu. Získate prístup k takmer všetkým prúdom týkajúcim sa živých športov, nových filmov a televíznych relácií. Za používanie doplnkov tretích strán, ako sú Exodus, SALTS, Quasar alebo Sportsdevil, sa však účtujú používatelia spoločnosti Kodi skrytá cena. Ak sa niektoré doplnky Kodi používajú bez ochrany, môžu sa objaviť zákonné problémy. Napríklad doplnky P2P / Torrent používané bez ochrany alebo povolenia môžu pozvať súdny proces. Niektorí poskytovatelia internetových služieb tiež regulujú internetové pripojenie svojich používateľov tým, že ich spomaľujú, keď si všimnú, že streamujú veľké množstvo videoobsahu. Toto je známe ako škrtenie ISP. V tomto článku vám predstavíme 5 dôvodov, ktoré poukazujú na to, prečo je používanie siete VPN s programom Kodi absolútne nevyhnutné.

5 dôvodov, prečo je používanie siete VPN s Kodi rozhodujúce

5 dôvodov, prečo je používanie siete VPN s Kodi rozhodujúce

VPN – zjednodušenie vášho života

To viedlo k situácii, keď sa treba vyhnúť obmedzovaniu šírky pásma a súdnym procesom; väčšina používateľov Kodi sa musí zaregistrovať pre službu VPN, ktorá je navrhnutá špeciálne pre streamy. Príkladom tejto služby VPN je ExpressVPN, čo je celkom populárne.

Každý strihač káblov, ktorý prekopal účet za satelit alebo kábel, pozná početné možnosti streamovania filmov a televíznych relácií. Máte možnosť ísť za platené streamingové služby, ako sú Hulu, Netflix, Video, Apple TV, Google Play Video a Amazon Prime. Alebo môžete ísť na Kodi, softvér s otvoreným zdrojom pre domáce kino, ktorý môže bežať na akomkoľvek zariadení.

Kodi je však celkom jednoduchý a umožňuje vám streamovať video z výberu oficiálnych doplnkov alebo prehrávať vlastné miestne mediálne súbory. Pri hľadaní neoficiálnych doplnkov sa otvára priestor pre neobmedzené streamovanie videa.

Vyvíjajú ich nezávislí operátori, ktorí jednoducho nemajú spojenie so základným tímom spoločnosti Kodi. Jednoducho píšu doplnky, ktoré budú fungovať na serveri Kodi. Tieto neoficiálne doplnky sú početné a je len na vás, aby ste vybrali vhodný výber z tejto širokej škály doplnkov a ako ich používať eticky aj legálne. Nasledujúce dôvody objasnia, prečo je potrebné používať VPN so serverom Kodi.

VPN skryje vašu komunikáciu od vášho poskytovateľa internetových služieb

Ak používate doplnky Kodi na neoficiálne vysielanie filmov a televíznych relácií, je rozumné nepovoliť poskytovateľovi internetových služieb sledovať všetko, čo vysielate, a jeho umiestnenie. Sieť VPN šifruje všetky vaše toky údajov & z krabice Kodi alebo dokonca z údajov celého domu.

Je tiež vybavený na prenos všetkých vašich osobných údajov prostredníctvom VPN servera podľa vášho výberu umiestneného kdekoľvek na svete. Toto bráni vášmu ISP sledovať váš obsah a zdroje všetkej vašej internetovej prevádzky. Navyše, keďže poskytovatelia internetových služieb formálne začali informovať ľudí, ktorí pirátsky obsah, je to potrebné viac ako kedykoľvek predtým. Už žiadne obedy zadarmo!

Streamujte Kodi anonymne

Sieť VPN vám umožňuje anonymne sťahovať, prehliadať a streamovať. Nielenže je váš poskytovateľ internetových služieb slepý voči všetkej vašej prevádzke, ale súčasne robí server, z ktorého sťahujete, slepý voči vašej identite a umiestneniu. Servery nedokážu sledovať vašu IP adresu, pretože iba identifikujú server VPN, cez ktorý je smerovaná prevádzka.

Prístup k obsahu blokovanému geograme

Ak používate sieť VPN, máte možnosť zvoliť si server v ktorejkoľvek krajine, ktorú chcete. Po pripojení ku konkrétnemu serveru VPN si geo-addions Kodi „myslia“, že ste obyvateľom oblasti, kde je ich obsah skutočne k dispozícii. Toto je určite hlavný problém pre tých, ktorí využívajú služby plateného streamovania, ako sú Netflix, Amazon a Hulu.

Sú známe tým, že blokujú svoj obsah, ktorý je k dispozícii iba vybraným krajinám z dôvodu formálnych dohôd o partnerstve a právnych formalít. VPN našťastie je skvelý spôsob, ako obísť túto prekážku. Je však potrebné vedieť, že Netflix & Spoločnosť Hulu si je vedomá týchto riešení VPN a začala ich blokovať. Dobrou správou je, že doplnky Kodi vám tiež pomôžu prekonať tento problém.

Získajte rýchly prístup k všetkým novým vydaniam

Dôležitou výhodou používania sietí VPN je získanie prístupu k všetkým novým vydaniam skôr, ako ktokoľvek iný. Napríklad, ak sa začína nová videohra niekedy okolo polnoci v konkrétny deň a máte sídlo v USA, vaša sieť VPN môže byť nastavená tak, aby sa pripojila niekde v Ázii, aby sa hra mohla stiahnuť takmer dvadsaťštyri hodín skôr.

Obmedzenia výpadku prúdu

Ak žijete v USA alebo Kanade, pravdepodobne už viete, že športové kanály, ako sú ESPN, MLB.tv, NHL.tv a NFL GamePass, ukladajú obmedzenia živých hier na čiernom. To znamená, že nebudete môcť sledovať svoj obľúbený tím naživo. Používanie siete VPN vám umožňuje obísť tieto obmedzenia zatemnenia bez ohľadu na to, či používate neoficiálny doplnok Kodi alebo samotný oficiálny športový kanál..

Najlepšia VPN služba, ktorá sa má používať s Kodi

Sieť VPN vám nielenže umožní prístup k doplnkom Kodi s obmedzeným geografickým umiestnením, ale tiež vám umožní vykonávať anonymné streamovanie Kodi. Už žiadne ďalšie ISP alebo skupiny na ochranu autorských práv sliedia. Ak ste ešte predtým nepoužívali VPN so spoločnosťou Kodi, dôrazne odporúčame, aby ste tak urobili z dôvodov uvedených nižšie.

  • Odblokovať doplnky Kodi s obmedzením Geo: Existuje veľa doplnkov Kodi, ktoré môžete použiť iba v určitých oblastiach, ako sú doplnky FreeView, BBC iPlayer, Channel 4 a ITV. S VPN môžete obísť regionálne obmedzenia.
  • Obídenie ISP Throttling: Všimli ste si niekedy, že vaša internetová rýchlosť je slušná, ak prezeráte webové stránky, ale pri sledovaní videí online náhle klesá? Ak je to váš prípad, váš ISP pravdepodobne obmedzuje rýchlosť vášho internetu. Používanie VPN v podstate umožňuje vyhnúť sa tomu.
  • Konečné súkromie: Váš poskytovateľ internetových služieb nebude môcť vidieť, aké stránky navštevujete, stiahnuté súbory ani videá, ktoré streamujete.
  • Aplikácie VPN: Na nastavenie pripojenia VPN nemusíte byť technickí nadšenci. Vďaka aplikáciám VPN v počítačoch PC, Mac, Android, iOS a FireStick je celý proces pomerne jednoduchý.

Z osobnej skúsenosti, ExpressVPN je najlepšia služba VPN, ktorú môžete používať so spoločnosťou Kodi. Optimalizovali svoje aplikácie VPN tak, aby lepšie spolupracovali s doplnkami Kodi a mali politiku bez prihlásenia. Jednoducho sa zaregistrujte pomocou IPVanish. Potom stiahnite ich aplikáciu do toho istého zariadenia, na ktorom používate Kodi. Nakoniec spustite aplikáciu, prihláste sa a pripojte sa k VPN serveru podľa vášho výberu. Pozrite sa na náš skontrolovaný zoznam najlepších Kodi VPN v roku 2018.

5 dôvodov, prečo je používanie siete VPN s Kodi rozhodujúce – Zabalte

V prípade, že ste zvedaví, či potrebujete VPN so spoločnosťou Kodi alebo nie, dúfajme, že vyššie uvedené dôvody vám to objasnili. Niet pochýb o tom, že používanie siete VPN so spoločnosťou Kodi má mnoho výhod, pokiaľ ide o súkromie a zábavu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me