Ako aktualizovať Sprievodcu sťahovaním a inštaláciou Kodi 17.6

Stále Jarvis? No tak, chlapci, je čas na upgrade. nový Kodi Krypton je mimo prevádzky; mali by ste to hneď získať. Och, ste tu, pretože neviete, ako aktualizovať softvér. Nerobte si starosti. Som tu, aby som vám pomohol. Urobme z prevádzky nový Kodi 17.6. Nasleduj ma.

Ako nainštalovať Kodi Krypton 17.6

Ako nainštalovať Kodi Krypton 17.6

Aktualizácia Kodi 17.6 – proces inštalácie?

Môžete postupovať podľa krokov nižšie aktualizujte a nainštalujte Kodi 17.6 do vášho PC, Mac alebo Raspberry Pi. V prípade, že používate Android TV Box, môžete alternatívne prejsť na Obchod Google Play a odtiaľ vykonajte aktualizáciu. Doplnky, ktoré ste už nainštalovali, a vaša predchádzajúca konfigurácia Kodi zostanú, ak nainštalujete aktualizáciu Kodi 17.6.

 1. Prejdite na stránku oficiálna webová stránka Kodi spustiť proces sťahovania.
 2. Teraz vyberte ikonu, ktorá predstavuje vaše zariadenie. Nájdete WIndows, Linux, Android, iOS, Raspberry Pi, Mac, a viac.Nainštalujte Kodi 17.6
 3. Teraz kliknite na ikonu odporúčaná karta.
 4. Za pár sekúnd, začne sa sťahovanie. Ak sa tak nestalo, klepnite na Kliknite tu.Ako nainštalovať Kodi 17
 5. Váš súbor je pripravený. proste otvorte ho a spustite inštaláciu.
 6. Všetko hotové. Teraz máte Kodi Krypton.

Kodi 17.6 na FireStick? Je to jednoduché

Používate Fire Stick alebo Fire TV? Je tiež možné získať Kodi Krypton. Čo musíte urobiť:

 1. Aby ste to mohli začať, musíte Povoliť aplikácie z neznámych zdrojov. Preto zamierte do Možnosti vývojára pomocou navigácie nastavenie a potom systém.FireStick-DeveloperOptions-1
 2. Potom klepnite na Aplikácie z neznámych zdrojov aby to bolo možné.FireStick-Neznáme-Sources-1
 3. Teraz použite sekciu vyhľadávania hľadajte ES File Explorer.ES File Explorer
 4. cvaknutie stiahnite a nainštalujte aplikáciu.
 5. Potom aktivujte program ES Explorer a prejdite na Nástroje a následne downloader.
  Ponuka prieskumníka súborov prehrávača MX
 6. Ďalej klepnite na ikonu +Nový gombík.Pridať nový prieskumník súborov
 7. Vložte nasledujúce: https://thevpn.guru/kodi-17-6.apk v časti cesty a stlačte Ok.
 8. Vyberte názov súboru. Lepšie je ísť kodi.
 9. Potom kliknite na tlačidlo OK Stiahni teraz a proces sa začne.
 10. teraz, otvorte súbor aby ste ju mohli nainštalovať do svojho zariadenia Amazon.
 11. Počkajte niekoľko sekúnd a zamierte späť do Domovská obrazovka.
 12. Spustite program Kodi Krypton a užívaj si to.

Kodi 17.6 – Čo je nové

Nová aktualizácia prichádza s množstvom nových a čerstvých doplnkov. Tu je to, čo oficiálna webová stránka Kodi uvádza:

 • Oprava možného zlyhania v dialógovom okne radiča.
 • Aktualizujte štandardné škrabky.
 • Opravte možné problémy s pripojením pomocou interného webového servera
 • Opravte zlyhanie, keď je vypnutý doplnok periférneho pákového ovládača.

Kodi Krypton – ešte lepšie s VPN

Bez ohľadu na to, akú verziu systému Kodi máte, váš prístup k neobmedzenému obsahu je skrátený s obmedzením geo-obmedzenia. Viem, že ich je viac ako 900 oficiálnych doplnkov na serveri Kodi, ale väčšina z nich je obmedzená na vybrané krajiny. trvať MLB, March Madness Live a US Netflix, napríklad. Všetky tieto služby sú k dispozícii iba v Spojených štátoch.

Ak chcete obísť tento geo-problém, musíte používať VPN. Pomáha vám to spoof svoje online miesto pobytu do ktorejkoľvek krajiny, kde má servery. Všetko, čo musíte urobiť, je pripojiť sa k serveru v oblasti, kde je kanál k dispozícii, a máte ho. budete získať adresu IP platnú na tomto území a plný prístup k online obsahu krajiny.

Na druhej strane ste to už pravdepodobne počuli Používanie produktu Kodi je nezákonné. Naopak, samotná aplikácia je veľmi legálna. V opačnom prípade by ste to nenašli na internete Obchod Google Play. Jeho nezákonnosť však vychádza z toho, ako ľudia používajú aplikáciu. Kodi je open-source. Doplnok mohol vytvoriť ktokoľvek a niekde ho umiestniť do úložiska.

Väčšina z týchto doplnkov porušujú autorské práva a poskytnúť prístup k bezplatnému streamovaniu. V skutočnosti, niektoré z používatelia boli žalovaní za používanie týchto doplnkov. Neriskujte to. Možno nebudete vedieť, či je doplnok oficiálny alebo nie, ale na začiatok musíte použiť správne opatrenia. Využite sieť VPN, skryť svoju totožnosť, a používajte Kodi čo najbezpečnejšie.

Používanie takýchto doplnkov je dokonca nebezpečné. Vidíte, kto ich urobil, nie je Robin Hood. Nedáva ich zadarmo. Väčšina z nich sú zločinci čaká na zarobiť peniaze nezákonnými prostriedkami. Buď opatrný. Môže to mať za následok počítačová kriminalita, to je cesta, ktorú nikdy nechceš ísť.

Najlepšie VPN pre Kodi Krypton

ExpressVPN je jednou z najlepších VPN v odbore. Keď budete s týmto pracovať, určite získate iný zážitok zo spoločnosti Kodi. Po prvé, má servery na celom svete, čo znamená, že si môžete stiahnuť tie najlepšie doplnky a získať prístup k ich obsahu bez problémov na ceste. Myslím 3000+ server v 94 krajinách, to je široká škála.

Pokiaľ ide o bezpečnosť, v podnikaní získate to najlepšie. Šifrovanie na vysokej úrovni, spolu s niekoľko protokolov vybrať si z. Dôrazne odporúčame ponechať predvolený – OpenVPN. Je to najbezpečnejšia zo všetkých. Nielen to, ale aj ExpressVPN podporuje P2P, vďaka čomu je vynikajúcou voľbou pre množstvo doplnkov Kodi.

Z hľadiska ochrany osobných údajov sa s vami dobre zaobchádza. Je to preto, že ExpressVPN neuchováva žiadne záznamy vašich prehliadacích aktivít. To je perfektné, ak chcete, aby vaša práca zostala súkromná. Ani vláda to nebude schopná zhromažďovať vaše údaje. Čo by dostali, keby na prvom mieste nebolo čo dať? Ešte dôležitejšie je, že ExpressVPN má prepínač automatického zabíjania. Ak dôjde k náhlemu výpadku pripojenia VPN, preruší sa vaše internetové pripojenie. Nerobte si starosti s ExpressVPN; ste v bezpečných rukách.

To však neznamená, že je jediný vhodný pre spoločnosť Kodi. Existujú aj iné top Kodi VPN tam vonku. Pozrite sa na ne v tabuľke nižšie.

Kodi 17.6 Príručka na prevzatie a inštaláciu – Záverečné myšlienky

Jarvis je mimo, a Krypton je. Pokračujte, aktualizujte svoje Kodi na najnovšiu verziu, teraz máte prostriedky. Dal som vám všetko, čo potrebujete vedieť Ako nainštalovať Kodi Krypton. Nezabudnite v časti s komentármi vykrikovať a povedať mi všetko o svojom novom zážitku zo spoločnosti Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me