Ako aktualizovať Sprievodcu sťahovaním a inštaláciou Kodi 18

Ako aktualizovať Kodi 17 na Kodi 18 Leia? Von s Kryptonom, ahoj Leia. Verzia Kodi 18 zasiahla trh sťahovania. Uskutočnilo sa niekoľko zmien a vďaka vývojárom Kodi, niektorí z nás mali malú chuť, keď bola beta verzia vopred vydaná. Skutočná dohoda je však teraz mimo. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o Kodi 18 a o tom, ako ho nainštalovať na akomkoľvek zariadení.

Ako sťahovať a inštalovať Kodi 18

Ako sťahovať a inštalovať Kodi 18

Ako sťahovať a inštalovať aktualizáciu Kodi 18?

Kodi nájdete na Windows, Mac, Android, Linux, Raspberry Pi, iOS a ďalších zariadeniach. Teraz je čas na proces aktualizácie. Kroky sú pomerne jednoduché. Aby ste sa v ňom mohli pohybovať, tu je krok za krokom.

 1. Navštívte oficiálnu stránku na stiahnutie Kodi.
 2. Vyberte zariadenie, ktoré prevádzkujete.Nainštalujte Kodi 18 Leia Nightly Build
 3. Uvidíte vyskakovacie okno, kliknite na tlačidlo „Odporúčané“.
 4. Klepnite na modré tlačidlo.Ako nainštalovať Kodi 18 Leia
 5. Počkajte, kým sa stiahne súbor Kodi 18.
 6. Otvorte stiahnutý súbor a začnite s inštaláciou.

Po nastavení zariadenia Kodi 18 Leia na streamingovom zariadení stačí nainštalovať niektoré doplnky Kodi 18 Leia. Nezabudnite, že v prípade, že už máte nainštalovanú predchádzajúcu verziu Kodi, musíte ju aktualizovať podľa vyššie uvedeného postupu a aktualizovať ju na Kodi 18. Všetky predchádzajúce nastavenia a doplnky, ktoré ste pridali, zostanú zachované..

Ako nainštalovať Kodi 18 na FireStick

Na serveri FireStick sa nachádza veľké množstvo multimediálneho obsahu. Existuje však určitý prémiový obsah, ktorý sa dodáva s niektorými značkami vysokej ceny.

Toto je jeden z najväčších dôvodov, prečo používatelia inštalujú Kodi na Fire Stick. Považuje sa za jednu z najlepších aplikácií Amazon FireStick, ktorá otvára úplne nový svet bezplatného obsahu.

Ako fanúšikovia Kodi ho pravdepodobne máte na svojej paličke Fire Stick. Preto môžete postupovať podľa tejto príručky o tom, ako nainštalovať aplikáciu Kodi Leia na FireStick.

Kodi 18 – Čo je nové

Podľa oficiálnych webových stránok spoločnosti Kodi obsahuje nová aktualizácia tieto opravy:

 • Aktualizujte dokumentáciu týkajúcu sa vývoja Pythonu a pokožky.
 • Opravte zlyhanie niektorých hudobných súborov, ktoré obsahujú rámec UFID ID3v2.
 • Pri minimalizácii v systéme Mac OSX nevykonajte odozvu.
 • Opravte cestu na vyhľadanie externých titulkov.
 • Ak sa na displeji zobrazí „Informácie o procese prehrávača“, zastavte prehrávanie obrázkov stlačením tlačidla „x“ a zastavte tak obraz DVD .iso.
 • Screenshot: Zjednodušte logiku a poskytnite pomoc, ak nie je nastavená žiadna zložka.
 • Zmena rozlíšenia (ak je to potrebné) pri spustení aplikácie (opravuje problémy s rozlíšením XBXO).
 • Android: Obnovte kalibráciu, ak sa zmení limit GUI.
 • Android: opraviť problémy s umiestnením titulkov.
 • Oprava problémov s bielymi listami na riešenie problémov na Windows.
 • Rozšírte možnosť skryť spoilery ako text alebo obrázky z pohľadu knižnice.
 • Pridajte podporu pre nové zariadenia so systémom iOS.

Najlepšie VPN pre Kodi 18 Leia

Mnoho streamingových webov zablokuje váš prístup na základe vašej polohy. Môžu zistiť, kde sa nachádzate, nahliadnutím do svojej IP adresy. Preto pri používaní zariadenia Kodi je použitie siete VPN veľmi dôležité. S virtuálnou súkromnou sieťou skryjete svoju aktuálnu IP adresu a prevezmete novú adresu so sídlom v krajine, kde má určitý kanál práva na pokrytie..

Po pripojení k serveru v tejto oblasti budete mať plný prístup k webovým stránkam streamovania bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Nielen to, ale VPN má aj ďalšie výhody. Tu je niekoľko:

 • Obísť regionálne obmedzenia: Kodi umožňuje svojim používateľom inštalovať doplnky na účely streamovania. Niektoré z nich sa však môžu obmedziť na svoj vlastný región, čo znemožňuje cudzincom prístup. Vďaka sieti VPN budete môcť tieto doplnky získať a používať ich kdekoľvek.
 • Vyhnite sa Thptlingu ISP: Poskytovateľ internetových služieb má schopnosť znížiť rýchlosť pripojenia. To, čo ľudia volajú „Throttling“, by som rád nazval nepríjemným, zvlášť pre návnadu. S VPN však môžete skryť svoju totožnosť a šifrovať svoju komunikáciu, takže váš poskytovateľ internetových služieb je zablokovaný pred akýmkoľvek pokusom o škrtenie..
 • Lepšie súkromie a bezpečnosť: Sieť VPN zvyšuje vaše zabezpečenie a súkromie pomocou najnovších šifrovaní na vojenskej úrovni.
 • Aplikácie VPN: Renomovaní poskytovatelia VPN ponúkajú aplikácie, ktoré sú užívateľsky prívetivé na veľkých zariadeniach. Klientov VPN nájdete na serveroch FireStick, Android, iOS, PC a Mac.

som unavený ExpressVPN Sám. Je to najlepšia služba VPN, ktorú môžete používať s Kodi. Táto sieť VPN má servery na celom svete, takže pri jej používaní môžete zaručiť dokonalý zážitok zo streamovania. Pozrite si náš skontrolovaný zoznam najlepších Kodi VPN nižšie.

Príručka na prevzatie a inštaláciu Kodi 18 – Záverečné myšlienky

Inštalácia nového zariadenia Kodi Leia nebola s týmto sprievodcom nikdy jednoduchšia. Teraz musíte len tak sedieť a užiť si nepreberné množstvo úžasného streamovacieho obsahu, ktorý ponúka Kodi, nech ste kdekoľvek.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me