Ako nainštalovať CBC Sports na Kodi?

Keď som šiel hľadať najlepšie živé športy addony Kodi, CBS Sports vzrástla na vrchol zoznamu. Byť primárnym zdrojom športových správ a videí NFL, NHL, NBA, MLS, MLB, WNBA a NCAA prinieslo spoločnosti CBS Sports pozoruhodnú fanúšikovskú základňu. Iba športový nadšenec si uvedomil dôležitosť mať CBS Sports na Kodi. Inštalácia doplnku je jednoduchý postup, ktorý vám na oplátku prináša najvyššie športové pokrytie.

Sekcia CBC Sports sa špecializuje na pokrytie športových udalostí, ako sú zimné olympijské hry 2018 v PyeongChang v Kórei. Ak hľadáte pokyny na inštaláciu doplnku CBC Sports Kodi na platformách FireStick, Raspberry Pi, Nvidia Shield, Xbox One, Android, PC alebo Mac, pozrite si nižšie uvedený návod.

Ako nainštalovať CBC Sports na Kodi?

Ako nainštalovať CBC Sports na Kodi?

Kroky na inštaláciu športu CBC v spoločnosti Kodi

Kanadská vysielacia spoločnosť, tiež známa ako CBC, je Kanada najobľúbenejšia televízna a rozhlasová stanica. Divákom ponúka širokú škálu programov, ktoré pokrývajú správy, drámu, šport a mnoho ďalších. Majte na pamäti, že Doplnok CBS Sports Kodi je regionálne obmedzený. Inými slovami, doplnok nebudete môcť použiť, pokiaľ nežijete v Kanade. Ak ste kanadský vysťahovalec s bydliskom mimo Kanady, musíte použiť VPN obísť tieto regionálne obmedzenia.

Postupujte podľa pokynov uvedených nižšie, aby ste nainštalovali doplnok CBC Sports na server Kodi a sledovali rôzne živé športové podujatia, okrem hlavných udalostí a archívu CBS Sports..

 1. Spustite program Kodi Krypton.
 2. Kliknite na Nastavenia v hornej časti ľavého rohu.
 3. Prejdite na Nastavenia systému -> Expertný režim -> addony.
 4. Zapnúť ‘Neznáme zdroje.’ Inak nebudete môcť inštalovať doplnky tretích strán.
 5. Kliknite na, Yes ‘ keď sa zobrazí výstražné pole.
 6. Vráťte sa na hlavnú obrazovku Kodi.
 7. teraz, kliknite na ikonu „Nastavenia“.
 8. Ísť do Správca súborov -> Pridať zdroj.
 9. Vyberte možnosť „Žiadne“.
 10. Potom, zadajte nasledujúcu cestu bez úvodzoviek „http://fusion.tvaddons.co/.“
 11. Pomenujte ho „Fusion“ a kliknite na tlačidlo „OK“.
 12. Vyberte doplnok z hlavnej obrazovky Kodi.
 13. Stlačte na ikonu Inštalátor balíka v ľavom rohu.
 14. Vyberte možnosť „Inštalovať zo súboru ZIP“ -> fúzie -> začne-tu.
 15. teraz, vybrať plugin.program.indigo-x.x.x.zip a nainštalovať.
 16. Keď sa zobrazí upozornenie povolené doplnkom, návrat na hlavnú obrazovku Kodi.
 17. Ísť do „Moje doplnky“ -> ‘Program Addons.
 18. Vyberte Indigo zo zoznamu.
 19. teraz, vyberte možnosť „Addon Installer“ -> „Doplnky videa“ -> , C ‘ -> Kliknite na „CBC Sports“ -> Inštalácia.
 20. konečne, kliknite na tlačidlo Reštartovať.
 21. Znova spustite aplikáciu Kodi a prejdite na „Doplnky videa“.
 22. Vyberte možnosť CBC Sports.

Najlepšie VPN pre Kodi

Už viete, že väčšina doplnkov Kodi funguje v konkrétnych oblastiach. Existujú regionálne obmedzenia, ktoré používateľom zakazujú prístup k týmto doplnkom, ktoré sa nenachádzajú tam, kde sa nachádzajú. Bez ohľadu na to môžu používatelia tieto doplnky získať aj vtedy, ak stratia svoju online polohu a objavia sa tam, kde sú tieto doplnky založené.

Takýto postup zahŕňa pripojenie k virtuálnej súkromnej sieti. Po zabezpečení takéhoto pripojenia môžete obísť geografické obmedzenia a streamovať živý obsah a obsah na požiadanie v ľubovoľnom doplnku Kodi. Najlepšie na odbere VPN, ako je tento, nie je to len odstránenie regionálnych obmedzení. S VPN získate:

 • Postup odblokovania obmedzených doplnkov Kodi:  S VPN môžete obísť regionálne obmedzenia uložené na doplnkoch Kodi.
 • Vysoké súkromie: Vaše dáta prechádzajú šifrovaným tunelom, kde je úplne chránený vrstvami protokolov.
 • Zastavenie Throttlingu ISP: Ak spotrebúvate veľkú šírku pásma, váš ISP zvyčajne obmedzí vašu šírku pásma. Po prihlásení na odber siete VPN sa to však už nestane.
 • Ľahko použiteľné VPN aplikácie: V dnešnej dobe sú aplikácie VPN veľmi užívateľsky prívetivé s ľahko dostupným softvérom a množstvom funkcií.

Najlepšie VPN pre CBS Add on

Ak hľadáte správnu sieť VPN pre spoločnosť Kodi, potom neexistuje lepšia možnosť ako ExpressVPN. Spoločnosť riadi masívna sieť serverov ktorá pozostáva z viac ako 1500 serverov pokrývajúcich 94 rôznych krajín. S týmto počtom serverov sa môžete pripojiť z ktorejkoľvek časti sveta. Ako výsledok, vy získať vysoké rýchlosti a žiadne kvapky vo vašom spojení.

Takéto rýchle pripojenia vám to umožňujú rýchlo sťahujte veľké súbory a streamujte video obsah vo vysokom rozlíšení bez koktania. Ďalej ExpressVPN softvér sa ľahko používa a kompatibilný s Windows, Mac OS, Linux, Android, herné konzoly a inteligentné televízory.

Ak ExpressVPN nebolo podľa vašich predstáv, existuje mnoho ďalších sietí VPN, ktoré môžete využiť získajte CBS Sports na Kodi. V tabuľke nižšie nájdete niektoré z najlepších.

Ako nainštalovať CBC Sports na Kodi – Záverečné myšlienky

Vysvetlil som všetko, čo potrebujete vedieť o Nastavenie doplnku CBC Sports na serveri Kodi.

Teraz môžete sledovať svoje obľúbené športové udalosti naživo na FireStick, Android TV alebo inom zariadení, na ktorom by ste mohli mať Kodi. Máte otázky alebo otázky? Zanechať komentár v sekcii nižšie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me