Ako nainštalovať IPVanish na FireStick

Pred niekoľkými rokmi som si dal Amazon Fire Stick, aby som zistil, o čom je ten rozruch. Je pravda, že toto zariadenie je všetko, o čo by mohol streamer požiadať. Bolo to však veľmi obmedzené. Kanály boli geograficky obmedzené do určitých regiónov. Netrvalo dlho, kým som zistil, že VPN sa mi páči Spoločnosť IPVanish môže obísť tieto geografické obmedzenia. Mimochodom, IPVanish vytvoril vyhradená aplikácia VPN pre Amazon Fire Fire TV a Fire Stick. Takže, ak nepoznáte svoju cestu okolo, ukážem vám, ako môžete ľahko nainštalujte IPVanish do vášho FireStick.


Ako nainštalovať IPVanish na Kodi Fire Stick

Ako nainštalovať IPVanish na Kodi Fire Stick

Ako nainštalovať IPVanish na Fire Stick – jednoduchý spôsob

IPVanish je prvý poskytovateľ služieb VPN, ktorý má vyhradenú aplikáciu VPN pre Amazon Fire TV a FireStick. Nastavenie je úplne jednoduché. Samotná aplikácia VPN je zadarmo, ale na prihlásenie je potrebné účet IPVanish.

 1. Zapnite si Amazon Fire Stick.
 2. Zamierte na “Aplikácia”. Nájdete ho v ľavej hornej časti obrazovky.Prejdite na stránku Aplikácie
 3. zvoliť Kategórie a klepnite na užitočnosť.Vyberte položku Utility
 4. typ IPVanish vo vyhľadávači.
 5. Klepnite na IPVanish akonáhle to uvidíte.Vyberte aplikáciu IPVanish
 6. získať “ sa zobrazí tlačidlo. Kliknite naň.
 7. Sťahovanie sa spustí automaticky. Po dokončení vyberte Otvorené.
 8. Ak ste sa už zaregistrovali v službe IPVanish, prihlásiť sa pomocou svojich poverení.Prihláste sa do aplikácie VPN
 9. Prejdite na zoznam serverov a vyberte server VPN podľa toho, čo hľadáte.Pripojte sa k umiestneniu VPN servera
 10. Počkajte niekoľko sekúnd aby sa spojenie uskutočnilo.
 11. Streamujte ľubovoľnú aplikáciu bez ohľadu na to, do ktorej krajiny je obmedzená.

Už ste niekedy počuli o Kodi? Je to robustná streamingová platforma, ktorú je možné nainštalovať na FireStick. Ak neviete, ako sa dostať, postupujte podľa tohto sprievodcu ako nainštalovať Kodi na FireStick a skontrolovať to. Považujete to za veľmi užitočné, pretože vám umožňuje prístup k stovkám streamovaných materiálov. Mohli by ste však byť v pokušení používať nejaké neoficiálne doplnky. Držím sa tých, ktoré nepodporujú pirátstvo.

Ako nainštalovať IPVanish na FireStick – alternatívna metóda

Len v prípade, že v FireStick nájdete sekciu Utility, môžete namiesto toho použiť funkciu vyhľadávania. Jednoducho napíšte „IPVanish VPN“ a mala by sa zobraziť aplikácia VPN. Ak to tiež zlyhá, pomocou pokynov uvedených nižšie nainštalujte sieť IPVanish VPN na Fire Stick alebo Amazon Fire TV.

 1. najprv, spustite Fire Fire a zamierte do nastavení.
 2. Teraz vyberte ‘Zariadenie’ -> ‘Možnosti vývojára.’
 3. umožniť „Povoliť aplikácie z neznámych zdrojov“.
 4. Musíte si ho stiahnuť ES File Explorer. Pomocou vyhľadávača vyhľadajte aplikáciu a stlačte get.
 5. Potom aktivujte program ES File Explorer a prejdite na stránku náradie -> Stiahnuť ▼ -> Spravovať.
 6. Uvidíte a “+” v dolnej ponuke. Kliknite na to a zadajte túto cestu: https://thevpn.guru/ipvanish.apk.
 7. Klepnite na OK. Budete požiadaní zadajte meno, použite IPVanish samozrejme.
 8. Kliknite na Stiahni teraz. Váš súbor sa začne sťahovať o niekoľko sekúnd.
 9. Ďalšie, nainštalujte aplikáciu IPVanish na vašom FireStick.
 10. Vráťte sa na domovskú obrazovku a spustiť IPVanish.
 11. Prihláste sa pomocou svojho účtu IPVanish, vyberte server a stlačte pripojenie.

Najlepšie VPN pre Fire Stick

Nemáte potuchy, čo môže Amazon Fire Stick skutočne urobiť. Je to preto, že dodržiavate obmedzenia, ktoré ponúka zariadenie vo vašej oblasti. Vedeli ste, že ak na Fire Stick nainštalujete sieť VPN, môžete odomknite desiatky streamovaných kanálov z celého sveta?

Nielen to, ale môžete udržujte svoju identitu skrytú stále online. Áno, spoločnosť IPVanish vám to môže ľahko pomôcť. Ukážem vám, čo môže inštalácia IPVanish na váš Fire Stick urobiť:

 • Obísť regionálne obmedzenia: Keď sa pripojíte k serveru v určitej krajine, budete k dispozícii získať dočasnú adresu IP v regióne. Vďaka tomu budete mať na tomto území prístup k exkluzívnemu online obsahu. Dostanete sa pozerať na páči sa HBO, ESPN, CBS alebo Food Network.
 • Získajte vyššiu rýchlosť internetu: Už ste niekedy boli svedkami náhleho poklesu rýchlosti pripojenia pri sledovaní videí? Áno, to je asi tvoj Škrtenie ISP váš internet. Po pripojení k sieti VPN sa dostanete na obísť tento problém a sledovať kanály na Fire Stick bez problémov s vyrovnávaním.
 • Bezpečnosť a ochrana osobných údajov: VPN zvyšuje vaše súkromie a bezpečnosť. Chráni vaše údaje pomocou vojenské šifrovanie a skryje vašu IP adresu. Môžete sa túlať po internete bez toho, aby ste na to boli obťažovaní poskytovateľom internetových služieb alebo vládou.
 • Dedikované aplikácie: VPN ako IPVanish užívateľsky prívetivé aplikácie, najmä na Fire Stick. Na prevádzku a pripojenie nemusíte byť dôvtipní. Je to len pár klepnutí sem a tam.

Narazil som na desiatky poskytovateľov VPN a IPVanish Používateľ sa vždy dostal na začiatok môjho zoznamu. Oni majú rýchle servery, politika bez protokolov, čo je skvelé na zabezpečenie vášho súkromia a úžasná aplikácia pre Fire Stick. Pozrite sa, ako sa tento radí medzi ostatných Obri VPN pre Fire Stick.

RankVPN ProviderLink
hodnosťvpn-poskytovateľVlastnostinávšteva
2vpn-poskytovateľnávšteva
3vpn-poskytovateľnávšteva
4vpn-poskytovateľnávšteva

Ako nainštalovať IPVanish na Fire Stick alebo Amazon Fire TV

Tam to máte, chlapci. Teraz už vieš ako nainštalovať IPVanish na Amazon Fire Stick. Nastavenie IPVanish na vašom FireStick sa vôbec nelíši od inštalácie akejkoľvek inej aplikácie na Amazon Fire TV. Len v prípade, že narazíte na nejaké problémy, môžete zanechajte mi komentár nižšie a my s vami radi pomôžeme s vaším problémom.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map