Ako nainštalovať Kodi na iPhone alebo iPad bez útek z väzenia

Kodi je multimediálny prehrávač s otvoreným zdrojom, ktorý v obchode App Store nenájdete. ak Kodi nie je k dispozícii na stiahnutie môžete stále nainštalujte si ho do svojho zariadenia. Kým útek z väzenia mohol byť vašou prvou možnosťou, ako vyriešiť problém s nedostupnosťou Kodi, iné spôsoby vám môžu pomôcť získať mediálne centrum na vašom iPhone alebo iPad.

V tomto článku vám ukážem, ako na toNainštalujte Kodi na iPhone alebo iPad bez útek z väzenia. Akonáhle to pochopíte, budete okamžite streamovať obsah prostredníctvom zariadenia Kodi na zariadeniach iOS.

Ako nainštalovať Kodi na iPhone alebo iPad bez útek z väzenia

Ako nainštalovať Kodi na iPhone alebo iPad bez útek z väzenia

Vždy používajte sieť VPN

V posledných mesiacoch dostali používatelia Kodi veľa tepla sťahovanie nelegálnych a pirátskych tokov prostredníctvom doplnkov Kodi tretích strán. Trollovia za autorské práva sa dokázali dostať na koniec týchto neetických praktík a mnohí používatelia museli čeliť niektorým dôsledkom. Preto vám odporúčam skryť svoju IP adresu to ukazuje, kto ste a odkiaľ sa pripájate.

Avšak, ak ste zamaskovať svoju online identitu, budete schopní anonymne prehliadajte web a stiahnite si všetky požadované doplnky Kodi bez monitorovania. Aby ste to dosiahli, musíte urobiť prihlásiť sa na odber aplikácie VPN a potom sa pripojte k serveru VPN. Po nahradení vašej adresy IP inou získate výhody zo všetkého, čo sieť VPN ponúka:

 • Získajte minulé doplnky Kodi s obmedzeným geografickým umiestnením: Mnoho doplnkov Kodi nefunguje, pokiaľ sa nenachádzajú v mieste, kde boli pôvodne navrhnuté. S VPN však môžete obísť tieto regionálne obmedzenia a získať prístup k doplnkom podľa vášho výberu.
 • Obídenie ISP Throttling: Poskytovateľ internetových služieb prestane obmedzovať vaše pripojenie a umožňuje vám streamovať obsah online bez vyrovnávacej pamäte alebo oneskorenia.
 • Bezpečnosť a ochrana osobných údajov: Pripojením k sieti VPN by ste zabalili svoje údaje robustnými šifrovacími protokolmi, ktoré ich chránia za každých okolností.
 • Aplikácie VPN: Môžete ľahko nastaviť pripojenie VPN pomocou ľahko použiteľných aplikácií VPN dostupných na počítačoch PC, Mac, Android, iOS a FireStick..

Najlepšie VPN pre inštaláciu Kodi

ExpressVPN je vynikajúcou voľbou pre prístup k geograficky obmedzeným službám ako napríklad Kodi. Tiež poskytovateľ umožňuje torrenting bez obmedzenia šírky pásma alebo využitie údajov. Osobne sa ukázalo, že ExpressVPN je najlepšia služba VPN na trhu, najmä so spoločnosťou Kodi.

Spoločnosť je servery sú optimalizované aby ste lepšie spolupracovali s doplnkami Kodi, a to nie je niečo, čo nájdete len u ktoréhokoľvek poskytovateľa VPN. Ak však trváte na objavovaní ďalších možností, môžete skontrolovať zoznam Najlepšie VPN v roku 2019 nižšie.

Ako nainštalovať Kodi na iOS pomocou TweakBox

Vykopnúť to je jednoduchý spôsob inštalácia Kodi na vaše iOS zariadenia:

 1. Na vašom iPhone alebo iPad, Navštívte webovú stránku TweekBox.
 2. Klepnite na Install Now.
 3. Potom dostanete správu, ktorá umožní prístup.
 4. Kliknite na tlačidlo Povoliť.
 5. Možno budete musieť zadajte svoje heslo.
 6. Kliknite znova na tlačidlo Inštalovať.
 7. Po nainštalovaní aplikácie, ukončite výberom položky Hotovo.
 8. Aplikácia TweakBox je teraz na domovskej obrazovke.

teraz nainštalovať Kodi, musíte urobiť nasledovné:

 1. Spustite aplikáciu TweakBox.
 2. Stlačte tlačidlo Aplikácie a vyberte položku Appstore Apps.
 3. Na paneli vyhľadávania, typ Kodi.
 4. Vyberte Kodi a stlačte install.
 5. Ak sa pokúsite otvoriť aplikáciu Kodi, zobrazí sa upozornenie vývojára Untrusted Enterprise Developer.
 6. Otvorte položku Nastavenia a potom kliknite na položku Všeobecné.
 7. Vyberte Profily & Správa zariadení.
 8. Vyberte text, ktorý sa nachádza pod Enterprise App.
 9. Kliknite na položku Dôvera.
 10. Po zobrazení výzvy, znova kliknite na Dôverovať.
 11. Vráťte sa a používajte Kodi voľne na zariadeniach iPhone a iPad.

Nainštalujte Kodi na iPhone alebo iPad pomocou nástroja Cydia Impactor

Jeden z najjednoduchších spôsobov nainštalujte Kodi na váš iPhone alebo iPad je cez Cydia Impactor, dobre známa aplikácia dostupná pre zariadenia Windows aj Apple. Táto aplikácia umožňuje vlastníkom sťahovať a inštalovať aplikácie, ktoré nie sú App Store alebo nie sú Windows Store. Ak chcete začať, musíte Stiahnuť ▼ Nárazová hlavica cydie  ako aj najnovšie Súbor Kodi.IPA.

 1. Pripojte svoj iPhone alebo iPad k počítaču PC alebo Mac. V prípade, že sa iTunes po pripojení zariadenia iOS automaticky otvorí, pred ďalším používaním ho zatvorte.
 2. Spustite nástroj Cydia Impactor potom pretiahnite súbor Kodi IPA, ktorý ste predtým stiahli do aplikácie.
 3. Skontrolujte, či je vybraté zariadenie iOS v rozbaľovacej ponuke potom kliknite na tlačidlo Štart.
 4. Aplikácia požiada o Prihlasovacie meno Apple ID. Je overená spoločnosťou Apple a používa sa iba na podpísanie súboru IPA, ale môžete použiť alternatívne Apple ID ak ide o súkromie.
 5. Ihneď po inštalácii aplikácie, Choď do nastavení > všeobecný > profily & Správa zariadení (môže sa mierne líšiť v závislosti od vašej verzie systému iOS).
 6. Identifikujte profil pomocou vášho konkrétneho Apple ID a otvor to.
 7. Klepnite na tlačidlo Dôvera aby ste „dôverovali“ novej aplikácii Kodi na vašom zariadení Apple.
 8. Spustite aplikáciu a využívať mnoho výhod, ktoré majú používatelia Kodi k dispozícii.

Pokúsili sme sa čo najviac zjednodušiť pokyny. Ak však táto metóda nefunguje, prečítajte si ďalej a zistite, ako môžete nainštalujte Kodi na váš iPhone alebo iPad pomocou Xcode ďalšiu kompatibilitu umožňujúcu aplikáciu.

Nainštalujte Kodi na iPhone alebo iPad pomocou Xcode

Ak chcete používať Xcode, budete potrebovať tri veci:

 • Debetný súbor Kodi: Vyskúšajte to oficiálne stránky spoločnosti Kodi.
 • Aplikácia pre iOS: Pokračujte stiahnutím v1.9 a potom rozbaľte súbor.
 • Xcode 8 App z obchodu Mac App Store.

Akonáhle máte súbor deb uložený na pracovnej ploche a ostatné na počítači Mac, môžem začať s pokynmi:

 1. Začnite od pripojenie iPadu / iPhone k počítaču Mac. Po dokončení, otvoriť Xcode.
 2. Vyberte možnosť „Vytvoriť nový projekt Xcode“. Skontrolujte, či je vľavo zvýraznená položka „Aplikácia“ vyberte možnosť „Aplikácia jedného zobrazenia“. Kliknite na tlačidlo Ďalej.
 3. Choď na identifikujte aplikáciu, ktorú chcete vytvoriť. Názov produktu zadajte ako Kodi a identifikátor organizácie ako niečo jedinečné pre vás. Ostatné polia alebo možnosti nechajte tak, ako sú, a vyberte aplikáciu, aby sa stala univerzálnou. Kliknite na Ďalej.
 4. Vyberte umiestnenie pre svoje úložisko Git v ďalšom poli. Mohol by si vyberte, aby sa uložil na plochu. Kliknite na Ďalej.
 5. Vyberte, či chcete zakázať prístup Xcode k vašim kontaktom.
 6. Uprostred obrazovky Xcode sa objaví chybové hlásenie. Mala by čítať text „Nenašli sa žiadne identifikačné čísla pre podpisovanie“. Kliknite na „Opraviť problém“ a potom na Pridať… v ďalšom dialógovom okne. Zadajte svoje Apple ID a prihláste sa.
 7. Na hlavnej obrazovke sa zobrazí správa, ktorá znie: „Ak chcete tento problém vyriešiť, vyberte vývojový tím, ktorý chcete použiť na zabezpečenie.“ Vyberte si jeden vývojový tím to je a Xcode bude zaneprázdnený „riešením problémov“. Všetko by malo byť v poriadku o pár minút.
 8. Spustite aplikáciu App Signer kliknutím na ikonu, ktorú ste uložili po rozbalení stiahnutia na plochu. Vyhľadajte debi súbor Kodi a stlačte Open. Zobrazené podpisové osvedčenie by už malo byť vyplnené, ale pre profil poskytovania, vyberte požadovaný identifikátor. Potom kliknite na tlačidlo Štart.
 9. Zadajte názov súboru do poľa Uložiť ako a kliknite na Uložiť. Aplikácia Signer rozbalí údaje a uloží súbor. Po dokončení povie Hotovo.
 10. Vráťte sa späť do Xcode a vyberte Devices. Vyberte svoje zariadenie iOS. Po dokončení, prejdite nadol na malé znamienko plus a kliknite naň. Pamätajte, že nájdete ju na pravej table. Vyhľadajte a vyberte súbor ipa Aplikácia iOS Signer vygenerovaná v kroku 9 a kliknite na Otvoriť. Aplikácia Kodi sa objaví v časti Nainštalované aplikácie ihneď po dokončení inštalácie.
 11. Odpojte svoje zariadenie iOS. Keď sa na to pozriete, zobrazí sa ikona Kodi a po klepnutí na ňu sa môže zobraziť správa „Dôveryhodný vývojár“. Ignorujte to klepnutím na Zrušiť. Po tomto, choďte na Nastavenia>Správa zariadení>Aplikácia pre vývojárov a vyberte možnosť Dôverovať “[názov účtu].” Znova klepnite na Dôveru a už nikdy nebudete dostávať upozornenie pre vývojárov.
 12. Hotovo! Vráťte sa na svoju domovskú obrazovku a klepnutím na ikonu spustite aplikáciu.

Nainštalujte Kodi na iOS 10 – Záverečné myšlienky

Ak budete postupovať podľa týchto pokynov, môžete ľahko nainštalovať Kodi na váš iPhone alebo iPad a vychutnať si rôzne kanály, ktoré ponúka. V prípade akýchkoľvek problémov mi zanechajte komentár s vaším dotazom a my sa k vám čo najskôr vrátime..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me