Ako nainštalovať štít Hotspot na FireStick?

Môžem nastaviť Štít Hotspot na FireStick? Amazon Fire TV a FireStick sú dve skvelé zariadenia na streamovanie. Môžete ich sledovať pomocou svojich obľúbených kanálov, filmov a televíznych programov. Používanie siete VPN vám umožňuje streamovať obsah v aplikáciách ako Netflix, Amazon Prime, Hulu a Kodi bezpečne na vašej druhej generácii FireStick. Zatiaľ čo niektoré VPN fungujú na Fire TV Stick, iné jednoducho. Funguje Hotspot Shield na Amazon FireStick? Ak chcete zistiť, prečítajte si sprievodcu nižšie.

Ako nainštalovať štít Hotspot na FireStick?

Ako nainštalovať štít Hotspot na?

Štít HotSpot – kompatibilita s FireStick

Podľa webovej stránky Hotspot Shield ich aplikácie VPN fungujú hlavne Zariadenia Windows PC, Mac, Android a iOS. Nie je tu zmienka o Amazon Fire Stick.

Preto to môžeme bezpečne predpokladať Štít Hotspot nie je kompatibilný s Fire TV Sticks. Mnoho ďalších sietí VPN tiež oficiálne nepodporuje FireStick. Niektorí dôveryhodní však majú vyhradených klientov pre populárnu platformu.

Ak teda chcete na svojom Fire Fire Stick nastaviť pripojenie VPN, musíte sa zaregistrovať pomocou siete VPN, ktorá ponúka kompatibilné aplikácie VPN.. ExpressVPN a BulletVPN sú perfektné príklady.

Napriek tomu, že pre FireStick sú najlepšie VPN, existujú aj ďalšie poskytovatelia, ktorí ponúkajú kvalitné služby pre túto platformu. Skontrolujte ich v nižšie uvedenej tabuľke a prejdeme k tomu, ako môžete nainštalovať sieť VPN na zariadenie Fire Stick.

Ako nainštalovať VPN na FireStick – Sprievodca krok za krokom

Teraz sú kroky celkom jednoduché. Budem vás sprevádzať týmto procesom a ako príklad použijem ExpressVPN. Je to hlavne preto, že službu používam už nejaký čas.

Takto si môžete bez ďalších úprav nainštalovať ExpressVPN na svoje zariadenie FireStick:

  1. Najprv zamierte do ExpressVPN a zaregistrujte si svoj účet VPN.
  2. Spustite Fire Fire alebo Amazon Fire TV.
  3. V hornej časti domovskej obrazovky prejdite na položku Aplikácie.Prejdite na stránku Aplikácie
  4. Teraz vyberte „Kategórie“ -> , Utility ‘.Vyberte položku Utility
  5. Vyberte aplikáciu ExpressVPN. V prípade, že v FireStick nemôžete nájsť časť „Utility“, jednoducho použite funkciu vyhľadávania a namiesto toho v Amazon Store vyhľadajte ExpressVPN..Vyberte ExpressVPN FireStick
  6. Potom aplikáciu stiahnite kliknutím na tlačidlo „Stiahnuť“.Kliknite na Stiahnuť ExpressVPN
  7. Po stiahnutí a inštalácii vyberte možnosť Otvoriť..
  8. Potom sa prihláste do aplikácie VPN pomocou svojho používateľského mena a hesla ExpressVPN.
  9. Nakoniec vyberte umiestnenie servera VPN, ku ktorému sa chcete pripojiť.Pripojte sa k ExpressVPN
  10. Po vytvorení pripojenia VPN jednoducho kliknite na tlačidlo Domov na diaľkovom ovládači Fire Stick.

ExpressVPN – The Ultimate Hotspot Shield Alternative

Logo ExpressVPNMôžete sa pýtať sami seba: Prečo som odporučil ExpressVPN namiesto Hotspot Shield? Okrem špecializovanej aplikácie pre Fire Stick existuje veľa funkcií, na ktoré sa môžete tešiť.

ExpressVPN má viac ako 3000 serverov v 94 krajinách, zatiaľ čo štít Hotspot pokrýva iba 70+. Nie je to také veľké riešenie, ale záleží na tom, kto chce odblokovať geograficky obmedzený obsah v čo najväčšom počte krajín.

Poskytovateľ je tiež známy ako jedna z najlepších služieb v odbore. Prijíma a prísna politika bez protokolovania a prichádza s niekoľkými bezpečnostné protokoly zabezpečiť maximálnu bezpečnosť pre stálych používateľov internetu.

Rýchlosť je navyše najlepšia v prípade ExpressVPN, pretože jej služby sú vysoko vyspelé a venované streamovaniu HD, torrentingu a online hrám. Ak vám šifrovanie spôsobuje problémy pri streamovaní (čo sa nedeje u ExpressVPN), môžete sa vždy rozhodnúť pre jeho Inteligentná služba DNS.

Týmto spôsobom skončíte odblokovaním kanála, s ktorým poskytovateľ podporuje minimálna strata rýchlosti. Stratíte zvýšená bezpečnosť v tomto procese, ale jeho cenoví nadšenci sú ochotní zaplatiť za dobrý zážitok zo streamovania.

Nakoniec ExpressVPN má 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Dobre, štít Hotspot ponúka dlhší (45 dní), ale aj tak nemá vyhradeného klienta pre zariadenia Amazon Fire. Inými slovami, prémia VPN, ako je ExpressVPN, je vaša najlepšia stávka.

Ako nainštalovať štít Hotspot na FireStick – Záverečné myšlienky

Celkovo vzaté, štít Hotspot nie je VPN, ktorú by sme zvyčajne odporúčali, bez ohľadu na to, ktoré zariadenie chcete používať. Zistilo sa, že údaje svojich používateľov predávajú inzerentom tretích strán.

Nehovoriac o tom, že používanie ich serverov spomaľuje vaše internetové pripojenie. Ak hľadáte VPN, ktorú chcete použiť vo svojom FireStick, zaregistrujte sa pomocou ExpressVPN alebo BulletVPN.

Vyskúšajte jeden z nich, bez rizika (30-dňový cash-back) a povedzte mi, s kým ste sa rozhodli ísť, v sekcii komentárov nižšie. Zrušte tiež akúkoľvek otázku týkajúcu sa postupu nastaviť VPN na vašom Fire Stick a rád odpoviem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me