Ako nainštalovať USTVNow na Kodi 17 Krypton

Už vás nebaví dlhodobé káblové predplatné? Chcel by si bezplatne vysielajte videá typu CBS, CWTV, CBS a PBS? Potom sa pripojte k 90% kodi používatelia, ktorí povolili USTVNový doplnok. Už vás všetci vyčerpali, hm? Ak chcete začať s programom USTVNow v spoločnosti Kodi, rozložil som všetko, čo potrebujete urobiť ako nainštalovať USTVNow na Kodi v tejto komplexnej príručke.

Ako nainštalovať doplnok USTVNow na kodi 17 Krypton

Ako nainštalovať doplnok USTVNow na kodi 17 Krypton

Krok 1 – Zaregistrujte sa na USTVNow

Hoci kanál umožňuje prístup k jeho obsahu zadarmo, stále si musíte vytvoriť účet. Pozrime sa, ako vytvoriť bezplatný účet a prípadne ho inovovať:

 1. návšteva USTVNow.
 2. Je zrejmé, že musíte kliknúť na “Prihlásiť Se”, skontrolujte, kam smeruje šípka. Sign_Up_USTV
 3. Na ďalšej stránke registrácia proces sa začína.
 4. Zadajte svoje E-mail, meno, priezvisko a heslo.
 5. Kliknite na „Registrácia“. Zabudnite na prihlásenie na Facebook, urobte to staromódnym spôsobom.
  Zaregistrujte sa na USTVNow
 6. Ďalej musíte kliknúť na ďalej.
 7. Potvrďte, že ste občanom USA zaškrtnutím požadovaného políčka a Súhlasíte s ich podmienkami.
 8. Teraz, od vášho emailová adresa bola odoslaná, dostanete e-mail dokončiť proces.
 9. Hotovo, teraz máte účet USTVNow.
 10. Zadarmo účet vám umožní prístup 5 kanálov. Ak chcete využiť viac, než je to, čo potrebujete aktualizujte svoje predplatné na plateného.
  Plány USTV

Získanie USTVNow na Kodi

Teraz, keď už máte účet USTVNow, chýba iba samotný doplnok. Pretože program USTVNow je oficiálnym doplnkom, jeho inštalácia by si vyžadovala veľa času. Pozrime sa, ako to môžete získať na vašom zariadení s podporou Kodi:

 1. Aktivujte svoju aplikáciu Kodi a prejdite na Add-ons.
 2. Vidíš to? Otvorený balík ikona vľavo hore? Kliknite na to.
  Balenie Kodi
 3. Na ďalšej stránke, „Inštalovať z úložiska“ to, čo hľadáte.Inštalácia z úložiska USTV
 4. Potom dajte „Úložisko doplnkov Kodi“ kohútik.Úložisko doplnkov Kodi
 5. Teraz vyberte „Doplnky videa“ voľba.Doplnky videa
 6. Pozrite sa na Doplnok USTVNow a kliknite naň.Doplnok USTV
 7. V pravej dolnej časti obrazovky vyberte položku Inštalácia.Nainštalujte USTV
 8. Po dokončení sťahovania sa vráťte naspäť Doplnky videa. Nájdete USTVNow tam.USTV teraz
 9. Spustite doplnok a prihlásiť sa pomocou svojho poverenia. Ak ste preskočili na túto časť, vráťte sa späť a Zaregistrujte sa na USTVNow.Prihláste sa na USTV
 10. tvoj e-mail je potrebné ako prvý.
  Zadajte e-mail
 11. Potom zadajte svoje heslo.Zadajte heslo
 12. Doplnok vás niekedy požiada reštartujte Kodi. Urobte tak, aby ste ju mohli používať.Reštartujte a Hotovo
 13. Teraz môžete na svojej platforme s podporou Kodi sledovať bezplatné televízne kanály v USA.
  Ako nainštalovať štít Hotspot na FireStick?

VPN pre spoločnosť Kodi?

Možno ste to už nevedeli, ale väčšina z nich Doplnky spoločnosti Kodi sú obmedzené na oblasť. To znamená, že k nim má prístup iba v konkrétnych krajinách so súhlasom geo-obmedzenia. Dovoľte mi vysvetliť viac. Iba tie ktorí majú bydlisko v Spojených štátoch, môžu sledovať obsah USTV. Je to preto, že majú Americká IP adresa. Ak však žijete v zahraničí, kanál môžete získať pomocou siete VPN. Ako? To je to, čo môže VPN urobiť:

 • Virtuálna súkromná sieť môže skryť svoju IP adresu a zmeniť svoju polohu stlačením tlačidla. Jediné, čo musíte urobiť, je vybrať server v krajine, v ktorej sa chcete objaviť (prakticky) a ste tam. Budete tiež získať IP adresu v regióne namiesto toho, ktorý máte teraz maskovaný. Vďaka tomu môžete prístup k online obsahu tohto územia napriek tomu, že je v zahraničí. Pokiaľ ide o USTVNow, stačí sa pripojiť k Americký server.
 • Streamovanie vyžaduje rýchlosť internetu a nemôžete získať dobré spojenie, ak váš poskytovateľ internetových služieb pokračuje škrtenie vášho internetu. Je to vtedy, keď váš poskytovateľ internetových služieb úmyselne spomaľuje rýchlosť pripojenia s cieľom regulovať sieťový prenos a minimalizovať preťaženie šírky pásma. Tomu sa však môžete vyhnúť pomocou VPN na skryť svoju totožnosť a voľne surfovať po webe.
 • Ako som už spomenul vyššie, VPN skrýva svoju identitu, čo znamená, že môžete anonymne prehliadajte web. To sa hodí, keď používate Kodi, pretože platforma obsahuje niektoré nelegálne doplnky. Ak doplnky nemôžu poškodiť, choďte do toho a vyskúšajte ich, bez rizika s VPN.

Teraz je skutočnou otázkou to, čo je najlepšia VPN pre Kodi? prostý, ExpressVPN. Tento poskytovateľ používam už nejaký čas a moje skúsenosti s Kodi sa nemohli zlepšiť. Má servery vo viac ako 2500 krajín (Odblokujte obmedzený obsah, skontrolujte), používa vojenské šifrovanie (Zabezpečenie, kontrola) a má prísna politika bez prihlásenia (Ochrana osobných údajov, kontrola). Dôveryhodná sieť VPN by mala obsahovať záruku nulového protokolovania. Nechceli by ste, aby boli vaše údaje uložené. Nižšie nájdete viac najlepších sietí VPN.

  Cómo hacer Jailbreak FireStick en 2020

Ako nastaviť doplnok USTVNow na serveri Kodi?

Tam idete, chlapci. Teraz viete nainštalovať program USTVNow na server Kodi. Najprv si vytvorte zadarmo USTVNový účet. konečne, nainštalujte doplnok USTVNow na server Kodi. Potom, zaregistrujte sa pomocou služby VPN prístup k čoraz väčšiemu počtu doplnkov po celom svete. Len v prípade, že potrebujete pomoc s niektorým z týchto krokov, jednoducho mi dajte výkrik.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me