Ako nainštalovať VPN na FireStick – Ultimate Guide

Zaujíma vás, ako môžete nainštalovať VPN na FireStick bez root alebo jailbreak? Fire TV je jedným z najlepších streamingových zariadení. Má bohatú knižnicu najväčších streamovacích kanálov a do zoznamu sa pridáva stále viac služieb. Tie obsahujú Netflix, HBO, Hulu, ESPN, CBS, a oveľa viac. Aby ste mohli naplno využívať Fire TV Stick, musíte žiť v USA. Takže si dokážete predstaviť moju frustráciu, keď som sa snažil pozerať príbeh slúžky zo zahraničia, len aby som zistil, že Hulu je blokovaný geom. Našťastie existuje riešenie. Pomocou siete VPN môžete spoof online polohu vašej Fire Stick a zobraziť ju tak v Spojených štátoch. Preto, ak chcete vedieť, ako na to nastavte si na svojom FireStick VPN, pokračujte v čítaní.


Ako nainštalovať VPN na FireStick

Ako nainštalovať VPN na FireStick

Najjednoduchší spôsob inštalácie VPN na Fire Stick

ExpressVPN je vynikajúci poskytovateľ VPN pre inštaláciu na akékoľvek zariadenie. V skutočnosti to bola jedna z prvých služieb, ktorá má vyhradenú aplikáciu VPN pre Amazon Fire TV a FireStick. Preto nebudete mať problém s nastavením. Aplikáciu si môžete bezplatne stiahnuť z ich webových stránok, musíte si však vytvoriť Účet ExpressVPN prihlásiť sa.

 1. Najprv musíte ísť ExpressVPN, a Registrovať. Jednoducho si vyberte plán, zadajte svoj e-mail, vyberte spôsob platby a potom si nastavte heslo.
 2. Potom otvorte Fire Fire alebo Amazon Fire TV a kliknite na ‘aplikácie v hornej časti obrazovky.
  Prejdite na stránku Aplikácie

  Prejdite na stránku Aplikácie

 3. Teraz choďte na ‘Kategórie’ -> ,Utility ‘.
  Vyberte položku Utility

  Vyberte položku Utility

 4. Vyberte aplikáciu ExpressVPN. Môžete tiež použiť ‘Vyhľadávanie’ v aplikácii Amazon Store vyhľadajte aplikáciu pre prípad, že ju nenájdete užitočnosť časť.
 5. Teraz stlačte ‘dostať‘Až stiahnuť a nainštalovať aplikáciu. Po dokončení procesu stlačte ‘Otvorené,.
 6. Ďalším krokom je prihlásenie do ExpressVPN zadaním svojho užívateľské meno a heslo.
 7. A konečne všetko, čo musíte urobiť, je vyberte server, ku ktorému sa chcete pripojiť.
 8. Po vytvorení pripojenia VPN, kliknite na tlačidlo Domov na diaľkovom ovládači Fire Stick.

Výhody používania VPN v televízii Fire

Mnoho skrytých funkcií môžete odomknúť jednoducho aktiváciou VPN vo vašom Amazon Fire. V skutočnosti požiarnu televíziu využívajú iba tí, ktorí majú bydlisko v USA. Pokiaľ ide o tých, ktorí sú mimo amerických hraníc, túto službu sa vám nebude páčiť naplno. Stále máte pochybnosti? Z tohto dôvodu musíte používať sieť VPN s programom Firestick:

 • Odblokujte americké streamingové kanály: Keď cestujete mimo USA, nebudete mať už kvôli nemu prístup k väčšine amerických streamovacích kanálov geo-obmedzenia. Showtime, Hulu, HBO GO, ABC Go, NBC Sports a mnoho ďalších zahraničné limity. S VPN však môžete zmeniť svoju polohu online presmerovaním svojej prevádzky na americký server. Takto budete môcť sledovať akýkoľvek požadovaný kanál kdekoľvek.
 • Získajte prístup k okamžitému videu amerického Amazonu: Video Amazon Prime je k dispozícii takmer všade, s výnimkou Čína, Kuba, Irán, Severná Kórea, Sýria. Obsah sa však líši v závislosti od každej oblasti, čo znamená, že nie všetci používatelia majú prístup k rovnakej knižnici. Preto budete potrebovať sieť VPN spoof svoju polohu a odblokujte ľubovoľnú reláciu, ktorú chcete.
 • Odblokovanie kanálov vo Veľkej Británii: Rovnako ako ich americké náprotivky, aj britské vysielacie kanály ako BBC iPlayer, ITV a Channel 4 sú nedostupné mimo ich príslušného regiónu. To znamená, že ich nemôžete sledovať, ak ste mimo Spojeného kráľovstva. Avšak so správnou sieťou VPN ich budete môcť odblokovať bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate.
 • Streamujte videá anonymne cez Kodi: Virtuálne súkromné ​​siete skrývať svoju pôvodnú adresu IP a zašifrovať váš internetový prenos, čo znamená, že vaša identita a online aktivita zostávajú skrytý pred zvedavými očami poskytovateľov internetových služieb alebo držiteľov autorských práv.

Nainštalujte VPN na FireStick pomocou ES Explorer

Predtým, ako vám podrobne poviem, ako môžete nainštalovať Amazon Fire TV VPN bez root, musím vám povedať, že nie všetci poskytovatelia VPN, ktorých testujem, na Fire TV fungovali správne. IPVanish bol najlepší z partia. Ak teda chcete na svojom zariadení povoliť sieť VPN, navrhoval by som prihlásiť sa na odber IPVanish. Po dokončení postupujte podľa týchto krokov.

Krok 1: Inštalácia Prieskumníka súborov ES na Fire TV Stick

Ak chcete nainštalovať ES File Explorer na Fire TV Stick, musíte prejsť na ‘Nastavenie’ -> ‘Zariadenie’ -> ‘Možnosti vývojára.’ potomumožniť „Povoliť aplikácie z neznámych zdrojov“ aby ste si aplikáciu mohli stiahnuť. V ‘Vyhľadávanie‘Panel, typ ES Explorer a kliknutím na ikonu začnite stiahnuť a nainštalovať proces.

Teraz môžete spustite aplikáciu ES Explorer.

Krok 2: Inštalácia Fire TV VPN pomocou ES Explorer

Firewall VPN môžete nainštalovať aj pomocou programu ES Explorer. Čo musíte urobiť:

 1. Prejdite do ponuky ES Explorer a stlačte ‘náradie,’ nasledovaný ‘Správca stiahnutých súborov‘V ľavej ponuke.
 2. Ďalej musíte kliknúť na ‘+ Nový“Z dolnej ponuky.
 3. V , Cesta ‘ časť, typ https://thevpn.guru/ipvanish.apk potom stlačte ‘OK‘.
 4. Ako pre ‘názov‘, Napíš‘IPVanish,.
 5. Kliknite na tlačidlo ‘Stiahni teraz‘Začať sťahovať Inštalačný súbor IPVanish.
 6. Keď Súbor IPVanish sťahovanie je dokončené, stlačte ‘Otvorený súbor‘Až nastavte ho na svojej Amazon Fire TV.
 7. Teraz sa vráťte na domovskú obrazovku Fire TV a otvorte aplikáciu IPVanish.
 8. Nakoniec sa prihláste do svojho účtu a pripojte sa k ľubovoľnému serveru VPN, ktorý sa vám páči.

Ako nainštalovať Fire TV VPN pomocou Apps2Fire

Pre tých, ktorí používajú smartfón alebo zariadenie s Androidom, odporúčam použiť druhý proces inštalácie. Pomocou tejto metódy môžete nainštalovať aplikáciu z Obchodu Google Play, ktorá vám umožní vypustiť ľubovoľnú aplikáciu nachádzajúcu sa na vašom zariadení s Androidom v televízii Fire TV.

Krok 1: Inštalácia aplikácie Apps2Fire na zariadenie Android

 1. Prejdite na Google Play pomocou zariadenia s Androidom. 
 2. V Vyhľadávanie bar, typ Apps2Fire potom kliknite na ikonu. Potom stlačte Inštalácia.
 3. Musíte si stiahnuť IPVanish pre Android pre prípad, že ho nemáte.

Krok 2: Nainštalujte si Fire TV VPN cez Apps2Fire

 1. Najskôr spustite Fire TV a choďte na ‘Nastavenie’ -> , System ‘ -> ‘Možnosti vývojára.’ Ďalej povoľte ‘Povoliť aplikácie z neznámych zdrojov‘ nasledovaný „Ladenie ADB“.
 2. Teraz stlačte ‘Nastavenie’ -> , System ‘ -> , O ‘ -> , Network ‘ a napíšte IP adresu svojej požiarnej televízie.
 3. Na zariadení s Androidom otvorte aplikáciu Apps2Fire a stlačte ‘Nastaviť,. Pamätáte si IP adresu, ktorú ste predtým napísali? Toto je miesto, kam ho musíte zadať. 
 4. Teraz vyhľadajte aplikáciu IPVanish v systéme Windows „Miestne aplikácie“ kliknite na ňu a vyberte možnosť ‘Inštalácia.’
 5. Dostanete oznámenie od požiarnej televízie po dokončení inštalácie IPVanish.

Nainštalujte VPN na video tutoriál FireStick

Nastavenie VPN na Amazon Fire TV – alternatívne metódy

Existujú ďalšie dva spôsoby inštalácie Amazon Fire TV VPN môžete použiť, ak váš súčasný poskytovateľ VPN nemá aplikácie Fire TV alebo v prípade, že vlastníte FireStick prvej generácie. Upozorňujeme, že obe tieto alternatívy si vyžadujú viac úsilia a času.

Vytvorte si vlastný virtuálny smerovač

Ak prevádzkujete počítač PC alebo Mac, môžete použiť svoje vlastné pripojenie k sieti VPN a zdieľať ho s celým domom. Váš počítač PC alebo Mac môžete doslova premeniť na virtuálny smerovač pomocou niekoľkých jednoduchých krokov. Po dokončení nastavenie virtuálneho smerovača v počítači PC / Mac, môžete nadviazať spojenie VPN a zdieľať ho priamo s Fire TV.

Nainštalujte VPN na smerovač DD-WRT

Poskytovatelia VPN majú limit na to, koľko zariadení môže mať pripojenie v rámci jedného predplatného. Chcel by som vás však naučiť. Ak ty Nastavte VPN na smerovači DD-WRT, všetky zariadenia pripojené k domácej sieti Wi-Fi budú mať šifrované pripojenie VPN. To samozrejme zahŕňa aj vašu televíziu Fire.

Nastavte Smart DNS priamo na Fire Stick

Tento prístup je úplne odlišný od použitia VPN. Inteligentné DNS najskôr šifruje vaše údaje, čo znamená, že pri odblokovaní obsahu s obmedzeným geografickým obsahom budete pracovať v plnej rýchlosti. Inteligentné DNS navyše presmeruje časť vášho internetového prenosu. V dôsledku toho môžete obísť regionálne obmedzenia a zároveň zachovať prístup k svojim miestnym kanálom. Tento proces je pomerne jednoduchý. Postupujte podľa týchto krokov a učte sa ako nakonfigurovať DNS na Fire Stick:

 1. Spustite Fire Fire.
 2. Ísť do ‘Nastavenie’ nasledovaný ‘Moja požiarna televízia, potom ‘o ‘.
 3. Zapíšte si podrobnosti o pripojení.
 4. Zamierte nastavenie -> sieť znovu.
 5. vybrať Zabudnite na sieť.
 6. Vyhľadajte svoju sieť znova a kliknite na ňu.
 7. Zadajte svoje heslo Wi-FI, ale teraz stlačte Pokročilé .
 8. Zadajte poverenia, ktoré ste si poznamenali v kroku 3, ktoré sú brána, IP adresa a Masku podsiete (Ak posledná číslica bola 0, potom zadajte 24. Ak je 255, potom 32 je vaše číslo).
 9. Vložte nové Primárny a Sekundárne DNS.
 10. Všetko hotové.

Najlepšie VPN pre Fire Stick – 2019 Recenzie

Keďže je k dispozícii veľké množstvo spoľahlivých poskytovateľov VPN, malo by sa vám odpustiť, že sa neviete rozhodnúť, ktorú službu VPN zvoliť. Uskutočnil som dôkladný výskum a preskúmania. Pozrite sa na oficiálny zoznam najlepších poskytovateľov VPN, ktoré môžete použiť na Fire Stick alebo Fire TV v roku 2019.

Ako nainštalovať VPN na FireStick bez root

Pokiaľ naň nebudete inštalovať VPN, skutočne nezačnete skutočne oceňovať svoju Fire TV. Počet nových kanálov, ku ktorým sa dostanete, je skutočne pôsobivý. Ak potrebujete ďalšiu pomoc inštalácia Amazon Fire TV bez root alebo útek z väzenia, jednoducho napíšte komentár nižšie a my vám pomôžeme.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map