Ako pozerať filmy na Kodi 17 – Najlepšie odhalené filmové doplnky

Ako streamovať filmy na Kodi zadarmo? Kodi je vynikajúce multimediálne zábavné centrum. Umožňuje vám sledovať filmy, televízne programy a dokonca aj živé kanály odkiaľkoľvek na svete. Aby ste čo najlepšie využili svoj Kodi, musíte si nainštalovať oficiálny program Doplnky filmu Kodi ako napr Crackler, PS Vue, iPlayer WWW, ITV alebo Popcornflix. V tejto príručke vám ukážem, ako nainštalovať tieto oficiálne doplnky a streamovať filmy na Kodi v HD. Výukový program uvedený nižšie funguje na akomkoľvek zariadení s podporou Kodi vrátane PC, Mac, Android, FireStick, Chromecast, Nvidia Shield, a Malinový koláč. Tu je najlepší doplnok na sledovanie filmov na serveri Kodi.

Ako streamovať filmy na Kodi zadarmo?

Ako sledovať filmy na Kodi zadarmo?

Odblokujte viac obsahu – použite VPN

Mnoho doplnkov Kodi funguje iba v určitých regiónoch, ako napríklad USA, Veľkej Británii, Kanade, Austrálii a Nemecku. Ak chcete obísť tieto regionálne obmedzenia a sledovať živý obsah a obsah na požiadanie v ľubovoľnom doplnku Kodi, ktorý chcete kdekoľvek, musíte spoof svoju polohu online pomocou VPN. Nižšie sú uvedené niektoré z výhod, ktoré získate pri používaní siete VPN so serverom Kodi.

 • Odblokovať doplnky Kodi s obmedzením Geo: Existuje veľa doplnkov Kodi, ktoré môžete použiť iba v určitých regiónoch. S VPN môžete obísť regionálne obmedzenia.
 • Obídenie ISP Throttling: Všimli ste si niekedy, že vaša internetová rýchlosť je slušná, ak prezeráte webové stránky, ale pri sledovaní videí online náhle klesá? Ak je to váš prípad, váš ISP pravdepodobne obmedzuje rýchlosť vášho internetu. Používanie VPN v podstate umožňuje vyhnúť sa tomu.
 • Konečné súkromie: Pridajte do svojich online aktivít ďalšiu vrstvu ochrany súkromia a bezpečnosti.
 • Aplikácie VPN: Nemusíte byť technicky zdesení na nastavenie pripojenia VPN vďaka užívateľsky prívetivým aplikáciám VPN na PC, Mac, Android, iOS a FireStick..
  Cómo ver la NFL en Kodi Live: los mejores complementos de la NFL en 2023/2023

Z osobnej skúsenosti, ExpressVPN je najlepšia služba VPN, ktorú môžete používať so spoločnosťou Kodi. Optimalizovali svoje aplikácie VPN tak, aby lepšie spolupracovali s doplnkami Kodi a mali politiku bez prihlásenia. Vyskúšajte náš zoznam najlepších sietí Kodi VPN v roku 2023. Podrobného sprievodcu každou z týchto služieb nájdete v tejto recenzii.

Ako sledovať filmy na Kodi – Najlepšie oficiálne filmové doplnky

Zoznam uvedený nižšie obsahuje najlepšie filmové doplnky, ktoré môžete nainštalovať do Kodi a sledovať filmy na Kodi 17,4 Krypton. Všetky tieto doplnky nájdete v oficiálnom repozitári Kodi Add-on. To znamená, že sú legálne aj bezpečné.

Najlepšie doplnky pre film Kodi

 • Crackler
 • Popcornflix
 • PS Vue
 • FilmRise
 • Plex
 • iPlayer WWW
 • ty trúbka
 • SnagFilms
 • Viewster

Ako sledovať filmy na Kodi 17 Krypton

Postupujte podľa pokynov nižšie nainštalujte Crackler na Kodi 17 Krypton. Následne budete môcť streamujte filmy zadarmo na serveri Kodi.

 1. Prejdite na webovú adresu crackle a vytvorte si svoj bezplatný účet, ak už taký účet nemáte.
 2. Spustite aplikáciu Kodi a prejdite na položku „Addons“ (Doplnky).
 3. Vyberte ikonu Ikona inštalátora balíka v ľavom hornom rohu.
 4. Odtiaľ kliknite na „Inštalovať z úložiska“. -> Úložisko doplnkov Kodi -> Video Addons.
 5. Kliknite na sušienku -> Inštalácia.
 6. Počkajte, kým sa nezobrazí upozornenie na Crackler Addon Enabled.
 7. Teraz prejdite späť na úvodnú obrazovku Kodi a v ľavom stĺpci vyberte kartu „Doplnky“.
 8. Kliknite na položku Doplnky videa.
 9. Tu sa zobrazia všetky nainštalované doplnky videa vrátane crackleru.
 10. Spustite doplnok Crackler a pozerajte filmy a televízne relácie zdarma v Kodi.

Ako nainštalovať Kodi 17 Krypton?

V prípade, že ste nováčikom spoločnosti Kodi, nainštalujte si aplikáciu Kodi 17 na svoje preferované zariadenie na streamovanie podľa pokynov uvedených nižšie.

 • Windows PC
 • Mac OS X
 • Android
 • Malinový koláč
 • Chromecast
 • Amazon FireStick
  ¿Es legal Kodi? ¿Es seguro usar Kodi?

Je Kodi legálne a bezpečné použitie?

Podrobne som sa venoval právnym otázkam týkajúcim sa spoločnosti Kodi. Stručne povedané, ak nechcem sa dostať do právnych problémov, a zostaň na bezpečnej strane, musíte použiť oficiálne doplnky Kodi alebo anonymne pozerajte filmy a televízne programy cez Kodi. Jediným spôsobom, ako to dosiahnuť, je použitie virtuálnej súkromnej siete a.k.a VPN.

Ako streamovať filmy na Kodi? Zabalenie

Ak ste tak ešte neurobili, nainštalujte aplikáciu Kodi. Potom nastavte ktorýkoľvek z oficiálnych doplnkov, ktoré sme navrhli vyššie. Nakoniec sledujte filmy na serveri Kodi zadarmo. Pri používaní doplnkov tretích strán nezabudnite na svoje súkromie. Uistite sa, že ste vždy pripojení k serveru VPN, aby ste si mohli robiť to, čo robíte online. Len v prípade, že potrebujete ďalšiu pomoc s jeho nastavením, zanechajte komentár nižšie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me