Ako sa pozerať na NCAA March Madness na Kodi

NCAA Basketball Championship je nastavený na začiatok 19. marca s prvými štyrmi a končiac 8. apríla 2019 s Final Four. Nemáš potuchy, ako som nadšený, keď sa pozerám na niektoré z najlepších NCAA Alley-oops a Swishes. Ak máte kodi, ľahko to zvládnešopravte šampionát pomocou doplnku March Madness. Ale čo keď nevieš, ako to nastaviť? Tu prídem. Tu je ako môžete sledovať Kodaň v NCAA March Madness.


Streamujte marcové šialenstvo zadarmo na Kodi

Ako sa pozerať na NCAA March Madness na Kodi

Nastavte doplnok March Madness Live Kodi Addon

Marec Madness má oficiálny doplnok Kodi môžete nainštalovať. Nezáleží na tom, aké zariadenie používate, pokiaľ je kompatibilné s Kodi, budete ho môcť získať. Nasleduj tieto kroky:

 1. Začnime tým aktivácia aplikácie Kodi.
 2. Ďalej zamierte do Add-ons.Zadajte doplnky spoločnosti Kodi
 3. Potom kliknite na ikonu Ikona poľa v ľavej hornej časti obrazovky.Balenie Kodi
 4. Na nasledujúcej obrazovke vyberte položku Inštalácia z úložiska nasledovaný Úložisko doplnkov Kodi.Úložisko doplnkov Kodi
 5. Teraz prejdite o niečo ďalej, kým nenájdete Doplnky videa. Kliknite na to.Doplnky videa
 6. Vyhľadajte March Madness Live add-on a klepnite naň.March Maddness Live Add-on
 7. Zasiahnite Inštalácia a čakať na Upozornenie povolené doplnkom.Nainštalujte si March Madness Live
 8. Nakoniec sa vráťte k svojmu Domovská obrazovka Kodi a zamierte do doplnkov videa.
 9. Nájdete March Madness Live pripravené na použitie.Spustite marec Madness Live

Nie že marcové šialenstvo vyžaduje káblové predplatné. Preto, aj keď máte doplnok, na prístup k jeho streamovanému obsahu stále potrebujete káblové konto.

Okrem toho existuje ďalší spôsob, ako dostať vaše March Madness Live na Kodi. Vyššie uvedené kroky sú najjednoduchší prístup, ale tento vám tiež dá rovnaké výsledky. Len zamierte do Oficiálna webová stránka spoločnosti Kodi a stiahnite si marcový doplnok Madness. Potom, namiesto použitia úložiska, môžete Inštalácia zo súboru ZIP.

Lepší kodi s VPN

Možno to nepoznáte, ale doplnky spoločnosti Kodi sú región obmedzené. Väčšina z nich je k dispozícii iba vo vybraných krajinách. Zoberme si napríklad marcové šialenstvo. Aj keď sa vám doplnok podarilo získať, ešte to neznamená, že ho môžete použiť. Tj. Môžu používať iba používatelia, ktorí žijú v USA., divákov s americkou IP adresou.

Našťastie s VPN, nemusíte byť fyzicky prítomní v krajine. Všetko, čo potrebujete, je zmeniť svoju polohu online a prinútite kanál, aby si myslel, že ste tam. Ale ako je to možné? No, a VPN skryje vašu verejnú IP adresu a nahrádza ho inou krajinou.

To je samozrejme založené na tom, ku ktorému serveru sa pripájate. Pokiaľ ide o marcové šialenstvo, musíte pripojiť sa k americkému serveru. To vám poskytne a US IP adresa a priame prístup k marcovému šialenstvu bez ohľadu na to, kde sa na mape nachádzate.

Okrem toho je známe, že spoločnosť Kodi nie je tak bezpečná. Dovoľte mi to prepracovať. Mnoho doplnkov Kodi je neoficiálnych, preto, nie je legálne. oni porušujú autorské práva keď ponúkajú bezplatný streamovací materiál. Samotná platforma je legálna. Môžete využívať platené služby ako Netflix a Amazon Prime. Avšak, keď začnete sťahovať neoficiálne doplnky, to je kde zadáte kalné vody. Ak ste iba používateľom, ktorý rád streamuje obsah z dôvodu zážitku z Kodi, získať VPN. To bude skryť svoju totožnosť. Týmto spôsobom sa nedostanete do problémov.

Ešte jedna vec. Nelegálne doplnky nie sú jediné, na čo by ste mali dávať pozor. Ďalšie doplnky a archívy budú vystavte svoje zariadenie hrozbám. Niektoré populárne aplikácie (vďaka bezplatnému streamovaniu) môžu ovplyvniť vaše zariadenie malvérom kvôli neviditeľným aktualizáciám. Prehrávač Kodi varoval používateľov, aby ich neinštalovali. Pri sťahovaní buďte opatrní. Nikdy nevieš, čo budeš robiť kompromisy. Našťastie sú VPN navrhnuté odraziť také škodlivé útoky s šifrovanie na vysokej úrovni. Počas používania Kodi buďte v bezpečí.

Najlepšie VPN pre Kodi

Keď hovoríme o najlepšej VPN, musíme spomenúť Britské Panenské ostrovy poskytovateľ ExpressVPN. Keď si s týmto odberom predplatíte, budete sa môcť presmerovať na obrovský výber serverov po celom svete 3000+ v 94 krajinách. Pokiaľ ide o výkon, tento poskytovateľ je horiace rýchlo. Nevšimnete si mierny pokles príčin šifrovania VPN. Dokonalá rýchlosť a zážitok bez akýchkoľvek výkyvov. 

Ak sa tak nestaneš tak osvieteným, pokiaľ ide o technológiu, ExpressVPN komplexných sprievodcov na celom svojom webe. Nájdete tu desiatky návodov, ako nastaviť ich službu bez ohľadu na to, aké zariadenie používate. Pokiaľ ide o klientov, sú veľmi jednoduché a jednoduché použitie. Je to proces jedným kliknutím. Stačí si vybrať server a máte hotovo.

Z hľadiska bezpečnosti je táto služba nadradená. Dostanete sa k zašifrujte svoje údaje s jedným sakrom 256-bitové šifrovanie. Nehovoriac o tom, že si môžete vybrať OpenVPN cez UDP, OpenVPN cez TCP, L2TP – protokoly IPSEC, PPTP alebo SSTP. To vám dá variáciu v závislosti od vašich potrieb. Na druhej strane, súkromie je tiež niečo, čo táto sieť VPN chráni. Prijímajú a prísna politika zaznamenávania nulovej hodnoty kde sa žiadne z vašich údajov neukladajú ani nezhromažďujú.

Na druhej strane je IPVanish, ktorý je tiež dobre vybavený, aby vám poskytol dokonalý zážitok so spoločnosťou Kodi. To znamená, dovoľte mi vrhnúť nejaké svetlo na iné najlepšie Kodi VPN tam vonku. Tu sú.

Najlepšie doplnky pre športové športy Kodi v roku 2019

Tu je zoznam najlepšie doplnky môžete použiť na streamovanie športu pomocou zariadenia s podporou Kodi. Upozorňujeme, že všetky tieto doplnky sú oficiálnymi doplnkami Kodi.

 1. NBCSN
 2. Fox Sports Go
 3. ESPN
 4. MLB.TV
 5. NHL.TV
 6. USTVNow
 7. NFL GamePass
 8. NBA League Pass
 9. UFC Fight Pass
 10. ty trúbka
 11. SportsNet teraz
 12. Zattoo Box

Streamujte do marca Kodani Live Madness 2019?

Tohtoročný turnaj NCAA March Madness sľubuje, že bude obrovský. Stávky nikdy neboli vyššie a predpovedanie víťaza nemôže byť ťažšie. Ktorý tím vyhrá všetko? Podeľte sa o svoje predpovede nižšie. Ak máte nejaké otázky týkajúce sa ako streamovať majstrovstvá 2019 naživo na Kodi, vždy môžete zanechať komentár.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map