Ako skontrolovať IP adresu na Kodi

Nastavenie siete VPN na serveri Kodi je všetko, čo potrebujete odomknite plný potenciál platformy. Ako však budete vedieť, či to funguje správne alebo nie? Používam Kodi už nejaký čas a mám pár trikov v rukávoch. Ak chcete zistiť, či ste úspešne nadviazali pripojenie VPN, jednoducho skontrolujte svoju verejnú IP adresu. Viem, že to nie je také ľahké, ale nemožné. Mám tvojich chrbtov. Táto príručka vám presne ukáže ako skontrolovať svoju IP adresu na Kodi. Poďme.


Ako skontrolovať IP adresu na Kodi

Ako skontrolovať IP adresu na Kodi

Súkromná adresa IP a verejná adresa IP – aký je rozdiel?

Mnoho ľudí je zmätených medzi dvoma hlavnými typmi adries IP: verejná a súkromná adresa IP. Vaše zariadenie súkromná alebo interná adresa IP je IP, ktorú smerovač alebo modem vydá tomuto zariadeniu. Hlavne umožňuje vášmu zariadeniu komunikovať so smerovačom a inými zariadeniami, ktoré ste možno pripojili k rovnakému smerovaču v domácnosti.

tvoj verejné IP, je však IP adresa, ktorú vám vydáva váš poskytovateľ internetových služieb. verejná alebo externá adresa IP je potrebné, aby ste mohli prijímať a odosielať údaje na webové stránky alebo aplikácie. Takže, ak chcete vidieť, či a VPN skrýva vašu IP adresu, tvoj verejné IP je to, čo by ste mali kontrolovať.

Ako skontrolovať verejnú IP adresu na Kodi?

Pred kontrolou adresy IP by ste mali urobiť niekoľko vecí. Všetko je prezentované v komplexnom návode krok za krokom. Nerobte si starosti.

Krok 1 – Získajte sprievodcu Indigo

Začneme s IP adresou Kodi bez pripojenia k serveru VPN. Budete musieť nainštalovať Indigo Wizard ako je skonštruované nižšie.

 1. Dobre, poďme na to aktivácia aplikácie Kodi.
 2. Po tom, zamierte do nastavenie. Nájdete Ikona ozubeného kolieska v ľavom hornom rohu obrazovky.
 3. Prejdite na Systémové nastavenia -> Expertný režim, a potom Add-ons.
 4. Mali by ste to povoliť “Neznáme zdroje”. Bez toho nie je možné nainštalovať doplnky tretích strán.
 5. Rovnako ako každá iná aplikácia alebo zariadenie, aj spoločnosť Kodi vás upozorní upozornením. Kliknite na tlačidlo Áno.
 6. Zamierte späť na Nastavenia spoločnosti Kodi.
 7. Kliknite na Správca súborov a choďte rovno do Pridať zdroj.
 8. Klepnite na Žiadne a odošlite túto cestu: “Http://fusion.tvaddons.co/”.
 9. Premenujte ho na fúzie a stlačte OK.
 10. Späť na náš Domovská obrazovka, kliknite na Add-ons.
 11. Je tu Ikona podobná balíku v ľavej hornej časti obrazovky. Kliknite na to. 
 12. Potom by ste mali vybrať Inštalácia zo súboru ZIP. 
 13. Vyberte súbor, ktorý ste práve nazvali „fúzie“A kliknite na tlačidlo OK začne-tu.
 14. Vyzdvihnúť plugin.program.indigo-x.x.x.zip a hit inštalácia.
 15. Zobrazí sa upozornenie, ktoré vás bude informovať Doplnok bol povolený.
 16. Vráťte sa na úvodnú obrazovku Kodi a kliknite na Moje doplnky.
 17. Nakoniec vyberte položku Programové doplnky a spustiť Indigo zo zoznamu.

Krok 2 – Získajte svoju IP adresu

Teraz, keď ste nainštalovali Indigo, je čas skontrolujte svoju adresu IP na serveri Kodi.

 1. odpálenie indigo a kliknite na ‘Systémové informácie’.
 2. Zapíšte si svoju externú adresu IP a ukončite aplikáciu Kodi.
 3. teraz pripojiť sa k serveru VPN a znova spustite aplikáciu Kodi.
 4. Spustite program Indigo a znova skontrolujte svoju externú adresu IP pod položkou ‘Systémové informácie’.
 5. teraz porovnajte dve adresy IP spolu.
 6. Ak vaša sieť VPN funguje tak, ako by mala, uvidíte to dve rôzne adresy IP, jeden pred použitím VPN a jeden potom.

Získanie vašej adresy IP na serveri Kodi bude vyžadovať niekoľko krokov, ale ak ju chcete získať na iných zariadeniach, je to veľmi jednoduché. Stačí navštíviť toto Identifikátor IP a budete môcť skontrolovať svoju verejnú IP, súkromnú IP, zariadenie, ktoré používate, a webový prehliadač, ktorý používate.

Najlepšie VPN služby pre Kodi

Aby to bolo jednoduché, VPN je internetový softvér, ktorý sa dodáva bezpečnosť a súkromie na vaše internetové aktivity. Máte ID, však? Každý áno. Vaša IP adresa je vaše ID na internete a každý to môže vidieť. IP adresa načíta informácie o vašom miesto a poskytovateľ internetových služieb (poskytovateľ internetových služieb). S VPN môžete: skryť to a anonymne prehliadať. 

Okrem toho môžu VPN spoof svoju polohu takže sa môžete stlačením tlačidla zobraziť na rôznych miestach. To sa vám hodí, keď hľadáte odblokovať geograficky obmedzený obsah. Pozrime sa, čo ešte môže VPN urobiť:

 • Vynechať geografické obmedzenia: Možno to nájdete Doplnky Kodi nie sú k dispozícii inštalovať. Je to preto, že väčšina z nich je oblasť špecifické, čo znamená, že pôsobia v určitej krajine. S VPN môžete: pripojiť sa k serveru v ktorejkoľvek podporovanej krajine a prístup k exkluzívnemu obsahu napriek tomu, že je v zahraničí.
 • Rýchlosť pripojenia: Niekedy, keď streamujete video, ste toho svedkami náhly pokles rýchlosti a vaše video sa začne veľmi ukladať do vyrovnávacej pamäte. Je to preto, že ISP obmedzuje váš internet. Keď sa však pripájate k serveru VPN, môžete obísť tento problém S ľahkosťou.
 • Anonymita na internete: Vieš, že tam veľa nelegálne doplnky na serveri Kodi správny? Predstavte si, že máte problémy s vyskúšaním jedného? jo, vaša adresa IP sa dá vysledovať do vašej skutočnej polohy. “Nepodporujem nelegálne konanie, ale Kodi sa má baviť.” S VPN môžete: skryť svoju IP adresu a prehliadať anonymne. Nikto nemôže vedieť, čo robíte.

V zmysle súkromie a bezpečnosť, môžete sa spoľahnúť ExpressVPN. Používam ho už celé roky a doteraz som nemal žiadny problém. Vyskúšajte ich služby, ktoré ponúkajú 30-dňová záruka vrátenia peňazí pre prípad, že by ste zmenili názor. Skontrolujte tiež nasledujúce najlepšie VPN pre Kodi.

Ako skontrolovať súkromnú IP adresu na Kodi

Ak ide o súkromnú adresu IP vášho zariadenia, postupujte podľa krokov uvedených nižšie. Nezabúdajte, že súkromná adresa IP nie je adresa IP, ktorú podľa všetkého používate pri prehľadávaní webu.

 1. Spustite aplikáciu Kodi a vyberte položku ‘Nastavenie’.
 2. Ďalej vyberte ‘Systémové informácie’.
 3. Tu nájdete rôzne informácie o zariadení, na ktorom ste nainštalovali aplikáciu Kodi vrátane svojej súkromnej adresy IP.

Ako skontrolovať adresu IP Kodi – Zabalte

Aj keď je Kodi vysoko prispôsobiteľný, nenašiel som inú metódu, ktorú by ste v súčasnosti mohli použiť na kontrolu vašej verejnej IP adresy na Kodi. Dúfajme, že vám bude uvedený sprievodca užitočný. Zanechajte komentár nižšie, ak potrebujete ďalšiu pomoc s Kodi alebo VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map