Ako sledovať NFL na Kodi Live – Najlepšie NFL doplnky v roku 2023/2023

Takže 2023 sezóna národnej futbalovej ligy je hneď za rohom a stále neviete, aký doplnok Kodi budete sledovať. Počet kodónov addonov / streamingových kanálov, ktoré vysielajú NFL naživo online, neexistuje. Problém je však v mnohých geoblokované mimo ich príslušných krajín.

Jediné, čo musíte urobiť, je naučiť sa, ako môžete streamujte sezónu NFL s niektorými z najlepších doplnkov spoločnosti Kodi. Urobil som zoznam všetkých najlepšie NFL doplnky môžete použiť na sledovanie hier na Amazon FireStick, PC, Mac, Android, OSMC, OpenElec alebo na akomkoľvek inom zariadení.

Ako sledovať NFL na Kodi Live - Najlepšie NFL doplnky v roku 2023: 2023

Ako pozerať NFL na Kodi Live – Najlepšie doplnky NFL v roku 2023: 2023

Získajte doplnok NFL GamePass na serveri Kodi

Doplnok NFL GamePass je najlepšou voľbou, pokiaľ ide o sledovanie futbalových zápasov na serveri Kodi. Majte na pamäti, že budete potrebovať predplatné NFL GamePass prejsť procesom prihlásenia. Je dôležité, aby ste vedeli, že predtým, ako sa ponoríte do podrobností o tom, ako nastaviť doplnok NFL Kodi.

Doplnok NFL ponúka verziu International NFL GamePass, ktorá nie je prístupný mimo USA. Ako rezident v USA si však môžete vybrať sieť NFL, ktorá vám ponúka futbalové reprezentácie.

Teraz, v prípade, že ste mimo USA, vy Nebudú môcť vysielať živé hry na International NFL GamePass. Namiesto toho budete musieť používať VPN a pripojiť sa k jednému zo svojich serverov v USA. Doplnok NFL GamePass nájdete v oficiálnom úložisku spoločnosti Kodi. Takto sa postupuje:

 1. Aktivujte svoju aplikáciu Kodi a vyberte položku Addons.
 2. Kliknite na ikonu Inštalátora balíkov v ľavom rohu.
 3. potom, kliknite na „Inštalovať z úložiska“ -> Úložisko doplnkov Kodi.
 4. teraz, kliknite na NFL GamePass -> Inštalácia.
 5. Zobrazí sa upozornenie NFL GamePass Addon Enabled.
 6. Po zobrazení aplikácie, prejdite späť na domovskú obrazovku Kodi.
 7. Vyberte možnosť „Doplnky“ z ľavého stĺpca.
 8. Potom, kliknite na Video Addons.
 9. Na vašej domovskej obrazovke sa zobrazí NFL GamePass.
  Коди законно ли е? Коди безопасна ли е за употреба?

Môžete tiež stiahnite si oficiálny doplnok Kodi NFL GamePass tu a potom ho nastavte výberom Inštalácia zo súboru ZIP namiesto „Inštalácia z úložiska.“

Odblokujte doplnok NFL GamePass v USA – VPN

Ak nie ste miestnym obyvateľom USA, nebudete si môcť prostredníctvom doplnku NFL GamePass sledovať živé futbalové zápasy. Druhou možnosťou by bolo pripojenie k sieti VPN geo-spoof svoju aktuálnu polohu. Týmto zabránite poskytovateľom obsahu zisťovanie vašej skutočnej geografickej polohy. Pomocou VPN získate pripojenie k serveru v ktorejkoľvek krajine a získať IP adresu tejto krajiny. Týmto spôsobom sa dostanete prístup k všetkým druhom obsahu z krajiny, ktorú chcete. Tu je niekoľko funkcií, ktoré môžete získať pomocou VPN so serverom Kodi.

 • Odblokovanie doplnkov Kodi: Niektoré doplnky Kodi nie je možné použiť mimo ich konkrétnych regiónov. Ak sa však pripájate k serveru VPN, obídite obmedzenia uložené týmto doplnkom.
 • Obídenie ISP Throttling: Vo väčšine prípadov váš ISP obmedzí vaše pripojenie, keď spotrebujete veľkú šírku pásma. Po pripojení k serveru VPN sa už nemusíte obávať.
 • Extrémne súkromie: Vďaka procesom šifrovania sú vaše údaje bezpečné a chránené proti útokom tretích strán a škodlivým útokom.
 • Aplikácie VPN: Pripojenie VPN môžete ľahko nastaviť pomocou užívateľsky prístupných aplikácií VPN na PC, Mac, Android, iOS a FireStick..

ExpressVPN by bola skvelá VPN na použitie s Kodi. Odporúčam ExpressVPN pre jeho rýchla sieť servera čo to znamená vynikajúce pre streamingové aktivity. Spoločnosť poskytuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí Ak nie ste so službami spokojní, môžete vždy získať náhradu. 

Tímy NFL 2023/2023

AFC
EAST
 Buffalo Bills
 Miami delfíny
 New England Patriots
 New York Jets
NORTH
 Baltimore Ravens
 Cincinnati Bengals
 Cleveland Browns
 Pittsburgh Steelers
SOUTH
 Houston Texans
 Indianapolis Colts
 Jacksonville Jaguars
 Tennessee Titans
WEST
 Denver Broncos
 Šéfovia mesta Kansas
 Nabíjačky v Los Angeles
 Rozvrh Oakland Raiders
NFC
EAST
 Dallas Cowboys
 New York Giants
 Philadelphia Eagles
 Washington Redskins
NORTH
 Chicago Bears
 Detroit levy
 Packers Green Bay
 Minnesota Vikings
SOUTH
 Falconi z Atlanty
 Carolina Panthers
 New Orleans Saints
 Tampa Bay Buccaneers
WEST
 Arizonskí kardináli
 Los Angeles Rams
 San Francisco 49ers
 Seattle Seahawks
  Cómo ver deportes en vivo en Kodi 17 Krypton - Los mejores complementos deportivos

Stream NFL 2023 na serveri Kodi – najlepšie doplnky NFL

To je všetko, ľudia! Teraz si môžete užiť sledovanie futbalu z pohodlia domova pomocou najlepších doplnkov NFL pre Kodi. Existujú aj neoficiálne doplnky Kodi, ktoré vysielajú aj živé futbalové prúdy, ale ich kvalita vysielania je zvyčajne dosť zlá. Môžete ich tiež dostať do legálnych problémov s ich používaním.

Po prečítaní tejto príručky by som chcel poznať vaše myšlienky týkajúce sa celého procesu. Komentujte nižšie, ktorý doplnok si myslíte, že je najlepší pre vysielanie NFL v zahraničí.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me