Najlepšie 5 VPN pre Kodi Fire Stick – aktualizácia 2020

Čo je najlepšia sieť VPN, ktorá sa má používať s Kodi na Fire Stick v roku 2020? Kombinácia Kodi a Amazon Fire TV Stick vedie k veľkej hodnote streamovania online. Inštaláciou doplnkov Kodi, ako je Exodus atď., Získate prístup k najlepším filmom, televíznym programom a živým prenosom. Ak však chcete zostať v anonymite pri streamovaní cez Kodi na Fire TV Stick, musíte použiť VPN. V tejto príručke sme preskúmali Najlepšie Kodi Fire Stick VPN do roku 2020.

Najlepšie hodnotenie spoločnosti Kodi Fire Stick VPN 2020

Najlepšie hodnotenie spoločnosti Kodi Fire Stick VPN 2020

Najlepšie 5 Kodi Fire Stick VPN 2020 Recenzie

Keďže je k dispozícii veľké množstvo spoľahlivých poskytovateľov VPN, malo by sa vám odpustiť, že sa neviete rozhodnúť, ktorú službu VPN zvoliť. Uskutočnili sme výskum a preskúmania. Tu je náš oficiálny zoznam najlepších poskytovateľov VPN, ktoré môžete použiť pre Kodi na Fire Stick v roku 2020.

IPvanish – Najlepší prehľad Kodi VPN 2020

Najlepšie hodnotenie spoločnosti Kodi Fire Stick VPN 2020

IPVanish – Najlepšie Kodi Fire Stick VPN 2020 Recenzie

 • Žiadne pravidlá denníkov: Toto je pravdepodobne najdôležitejšia funkcia, ktorú musíte pred registráciou do služby VPN hľadať. Nechcete, aby poskytovateľ VPN uchovával denníky webové stránky, ktoré navštevujete, sťahované súbory alebo sledované filmy. Inak to prekoná celú koncepciu anonymita online.
 • Pravidlá vrátenia platby: Rôzni ľudia majú rôzne potreby. Kým správne VPN služby, ako sú IPVanish sú pravdepodobne najlepšie, s ktorými sa môžete zaregistrovať, vždy existuje malá šanca, že sa vám niekto nepáči služba alebo funkcie, ktoré dostáva. Záruka vrátenia platby za 7 dní znamená, že máte dosť času na to, aby ste sa rozhodli.
 • Servery VPN: Počet a skutočne rýchlosť serverov vášho poskytovateľa VPN môže spôsobiť alebo prerušiť vaše online streamovanie. Pomalé servery VPN znamenajú, že budete neustále trpieť vyrovnávacie problémy. Ďalšou vecou, ​​ktorú je potrebné zvážiť, je, či poskytovateľ VPN má servery VPN umiestnené na celom svete. Pripojenie k serveru VPN bližšie k vášmu miestu zvyčajne znamená a menšie riziko poklesu rýchlosti internetu.
 • Optimalizované pre Kodi: To je funkcia, ktorú mnohí ľudia prehliadajú. Niektoré služby VPN sú optimalizované tak, aby lepšie spolupracovali s kodi, zatiaľ čo iné nie. Preto pri používaní získate celkovo lepší zážitok zo streamovania IPVanish v porovnaní s inou VPN ako takou.

ExpressVPN – Najlepšie hodnotenie Kodi VPN 2020

Najlepšie hodnotenie spoločnosti Kodi Fire Stick VPN 2020

ExpressVPN – Najlepšie hodnotenie Kodi Fire Stick VPN 2020

Jednoducho nemôžete mať zoznam najlepších poskytovateľov VPN bez zahrnutia ExpressVPN, a tiež z dobrých dôvodov. ich 30-dňová záruka na vrátenie platby je takmer bezkonkurenčný. Podpora ExpressVPN 24/7 v priamom prenose je tiež jedným z najprofesionálnejších. Ak chcete spoľahlivého poskytovateľa VPN, ktorý vám pomôže obísť regionálne obmedzenia ako aj vyhnúť sa cenzúre internetu, toto je ten, ktorý si vyberie.

Pros:

 • Podporujú odblokovanie systému American Netflix.
 • 24/7 zákaznícka podpora.
 • Po celom svete sa rozšírilo viac ako 130 rôznych umiestnení VPN.
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí.
 • Tri súčasné pripojenia VPN.

NordVPN – Najlepší sprievodca Kodi VPN 2020

Najlepšie hodnotenie spoločnosti Kodi Fire Stick VPN 2020

NordVPN – Najlepšie hodnotenie Kodi Fire Stick VPN 2020

NordVPN je VPN aplikácia pre iPhone, iPad, Android, PC a Mac je možno najjednoduchší a najpriateľskejší, aký som kedy použil. Ich nastavenie trvá niekoľko minút. Od tejto chvíle jednoducho spustíte aplikáciu a pripojíte sa k VPN serveru podľa vášho výberu. Dá sa s istotou povedať, že na vytváranie týchto aplikácií bolo vynaložené veľké úsilie. Rovnako ako ExpressVPN, aj NordVPN ponúka 30-dňové obdobie vrátenia platby, viac ako dosť času na úplné otestovanie ich servera VPN.

Pros:

 • 30-dňové obdobie vrátenia platby.
 • Skvelé aplikácie VPN.
 • Servery VPN v približne 57 krajinách.
 • Dvojitá VPN.

Zápory:

 • Zatiaľ čo väčšina serverov VPN, ktoré sme vyskúšali, bola pôsobivo rýchla, pár serverov bol relatívne pomalý.

StrongVPN – Najlepší prehľad Kodi VPN 2020

Najlepšie hodnotenie spoločnosti Kodi Fire Stick VPN 2020

StrongVPN – Najlepšie hodnotenie Kodi Fire Stick VPN 2020

Ak chcete poskytovateľa VPN, ktorý podporuje odblokovanie siete Netflix v USA a Veľkej Británii v zahraničí, StrongVPN je perfektný fit. Hoci v zozname neponúkajú toľko funkcií ako iné služby VPN 5 najlepších VPN v Číne, vyrovnajú to tým, že ponúkajú jedno z najnižších predplatných VPN v okolí.

Pros:

 • Nízke náklady.
 • Prístup do amerického a britského Netflixu v zámorí.
 • Bezplatná inteligentná služba DNS proxy.

Zápory:

 • 5-dňové obdobie vrátenia platby.
 • Niektoré servery VPN, kde sú príliš pomalé alebo vôbec nefungovali.
 • OpenVPN je k dispozícii iba na vybraných serveroch.

VyprVPN – Najlepšie hodnotenie Kodi VPN 2020

Najlepšie hodnotenie spoločnosti Kodi Fire Stick VPN 2020

VyprVPN – Najlepšie hodnotenie Kodi Fire Stick VPN 2020

VyprVPN je „Chameleónsky“ tajný systém bol navrhnutý s ohľadom na jeden účel; poraziť Čínu Veľká cenzúra Firewallu Systém. Ak hľadáte poskytovateľa VPN, ktorý sa má konkrétne používať v Číne, VyprVPN je bezpečná stávka. Určite by boli vyššie v našom zozname Najlepšie Kodi Fire Stick VPN v roku 2020 ak by to tak nebolo, nepovoľujú torrentovanie prostredníctvom svojich serverov VPN.

Pros:

 • Veľmi rýchle servery VPN.
 • Servery VPN v 36 krajinách.
 • chameleón.

Zápory:

 • Žiadne torrenty.

Naozaj potrebujem používať VPN s Kodi na Fire Stick?

Väčšina ľudí, ktorí sledovať filmy, televízne programy a živé športy cez Kodi na Fire Stick, používať VPN, a to aj z dobrého dôvodu. VPN je nástroj, ktorý vám umožňuje zašifrovať všetok váš internetový prenos pripojením k zabezpečenému vzdialenému serveru. Tento proces tiež skryje vašu IP adresu. Torrentové weby a geoblokované streamingové kanály uvidia IP adresu VPN server namiesto toho ste pripojení. Predpokladajme teda, že ste založili Doplnok pre iPlayer BBC na vašom Kodi. Pokiaľ nepoužívate VPN, stále získate geo-error keď sa snažíte sledovať živý obsah alebo obsah na požiadanie. V prípade torrent doplnky, zakaždým, keď si stiahnete torrent, či už v Kodi alebo nie, vaša IP adresa sa pridá do torrent roj. To znamená, že váš poskytovateľ internetových služieb a / alebo skupiny porušujúce autorské práva môcť sledovať vaše sťahovanie. Pomocou VPN môžete obísť obidve geografické obmedzenia a udržuj svoje online identita skrytá.

 • Ako nainštalovať VPN na FireStick Guide
 • Najlepšie Kodi Streaming Sticks Review

Najlepší prehľad Kodi Fire Stick VPN 2020 – záver

Ak ste to ešte neurobili nainštalovaný Kodi na vašom Fire TV Stick, jednoducho to nasleduj sprievodca. Nezabudnite použiť VPN pred sledovanie tokov prostredníctvom neoficiálnych doplnkov Kodi na vašej paličke. V opačnom prípade odhalíte svoje súkromie online a dostanete sa do právnych problémov.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me