Najlepšie addony pre Kodi 18 Leia

Čo sú najlepšie doplnky pre Kodi 18 Leia? Kodi 17.6 Krypton je posledná verzia fázy Krypton. Preto je možné povedať, že oficiálne vydanie produktu Kodi 18 Leia bude bezprostredne pred nami. Najnovšie zostavenie značky Kodi prinesie na stôl niekoľko zaujímavých nových funkcií. Hranie je jedným z nich. S ohľadom na to všetko sa pozrieme na najlepšie zásuvné moduly Kodi 18 Leia, ktoré môžete nainštalovať na svoj Amazon FireStick, Xbox One, Raspberry Pi, Android TV Box, PC a Mac.

Najlepšie addony pre Kodi 18 Leia

Najlepšie addony pre Kodi 18 Leia

Najlepšie addony pre Kodi 18 Leia

Pokiaľ ide o Kodi, vždy je najlepšie nainštalovať iba doplnky, ktoré nájdete v oficiálnom repozitári Kodi Add-on. Tieto doplnky sú väčšinou bezpečné a legálne. Tu sú naše najobľúbenejšie doplnky spoločnosti Kodi 18 Leia.

1. USTVNow

USTVNow je jedným z najpopulárnejších doplnkov Kodi az dobrého dôvodu. V podstate ide o bezplatný doplnok, ktorý používateľom umožňuje sledovať online obľúbené americké kanály, ako sú CBS, ABC a CWTV, zadarmo online. Ak ste používateľom spoločnosti Kodi, USTVNow je nevyhnutnosťou. Môžete ho nainštalovať podľa tejto príručky.

2. iPlayer WWW

IPlayer WWW je číslo dva na našom zozname najlepších doplnkov pre Kodi 18 Leia. Tento doplnok umožňuje používateľom sledovať živý obsah aj obsah na požiadanie od spoločnosti BBC. Môžete vysielať obľúbené televízne programy, ako napríklad Match of the Day, Top Gear, Eastenders alebo Peaky Blinders. Pokiaľ sa nachádzate vo Veľkej Británii, je to tak. Viac informácií o tom, ako nastaviť doplnok WWW pre iPlayer na Kodi 18, nájdete v týchto pokynoch.

  Какво е Kodi? Пълно ръководство за начинаещи

3. Youtube Addon

Dá sa povedať, že Amazon a Google v súčasnosti nevidia z očí do očí. Konflikt má za následok odstránenie aplikácie YouTube z obchodu Amazon. Toto ponechalo používateľov FireStick v dileme. Vďaka doplnku Youtube Kodi máte stále ľahký prístup ku všetkým svojim obľúbeným kanálom a videám YouTube na akomkoľvek zariadení, na ktorom ste nainštalovali Kodi. To zahŕňa Amazon Fire TV a FireStick.

4. Sušienka

Crackler je bezplatný legálny doplnok Kodi, ktorý môžete použiť na sledovanie rôznych filmov a televíznych seriálov. Môžete navštíviť webovú stránku Crackle alebo nainštalovať oficiálny doplnok Crackler Kodi do svojho počítača PC, Mac, Android, FireStick alebo Raspberry Pi. Knižnica filmov a televíznych relácií, ku ktorej sa dostanete, závisí od vášho regiónu. Preto sa odporúča používať VPN.

5. Plex

Už to nie je Plex vs Kodi, ale skôr Plex A Kodi. Oficiálny doplnok Plex je teraz k dispozícii zadarmo na serveri Kodi. To znamená, že môžete kombinovať dva najlepšie multimediálne porty na svete. Fanúšikovia oboch platforiem sa tiež pýtali, ako by Kodi a Plex spolupracovali. Plex nakoniec pridal do spoločnosti Kodi oficiálny doplnok, ktorý nájdete v oficiálnom úložisku doplnkov Kodi.

Ďalšie doplnky Kodi pre Kodi 18 Leia

 • Funimation Now
 • Vimeo
 • Dailymotion
 • Viewster
 • SnagFilms
 • SoundCloud
 • HGTV
 • VEVO
 • Zattoo Box
 • NBC Sports
 • Fox Sports Go
 • ESPN
 • PopcornFlix
 • Crunchyroll

Najlepšie VPN pre Kodi 18 Leia

Väčšina doplnkov Kodi 18 funguje iba v určitých regiónoch, ako napríklad USA, Veľkej Británii, Kanade, Austrálii a Nemecku. Ak chcete obísť tieto regionálne obmedzenia a sledovať živý obsah a obsah na požiadanie v ľubovoľnom doplnku Kodi, ktorý chcete kdekoľvek, musíte spoof svoju polohu online pomocou VPN. Nižšie sú uvedené niektoré z výhod, ktoré získate pri používaní siete VPN so serverom Kodi 18 Leia.

 • Odblokovať doplnky Kodi s obmedzením Geo: Existuje veľa doplnkov Kodi, napríklad USTVNow, ktoré môžete použiť iba v určitých regiónoch. S VPN môžete obísť regionálne obmedzenia.
 • Obídenie ISP Throttling: Všimli ste si niekedy, že vaša internetová rýchlosť je slušná, ak prezeráte webové stránky, ale pri sledovaní videí online náhle klesá? Ak je to váš prípad, váš ISP pravdepodobne obmedzuje rýchlosť vášho internetu. Používanie VPN v podstate umožňuje vyhnúť sa tomu.
 • Konečné súkromie: Pridajte do svojich online aktivít ďalšiu vrstvu ochrany súkromia a bezpečnosti.
 • Aplikácie VPN: Nemusíte byť tech-freak na nastavenie pripojenia VPN vďaka užívateľsky prívetivým aplikáciám VPN na PC, Mac, Android, iOS a FireStick..
  Kako namestiti MX Player na FireStick

Z osobnej skúsenosti, ExpressVPN je najlepšia služba VPN, ktorú môžete používať s telefónom Kodi 18 Leia. Optimalizovali svoje aplikácie VPN tak, aby lepšie spolupracovali s doplnkami Kodi a mali politiku bez prihlásenia. Pozrite sa na náš skontrolovaný zoznam najlepších Kodi VPN v roku 2023 nižšie.

Ako nainštalovať najlepšie doplnky pre Kodi 18 Leia

Aby ste mohli nastaviť akýkoľvek doplnok z vyššie uvedeného zoznamu, stačí len otvoriť oficiálny archív doplnkov Kodi. Tu je príklad, ako nainštalovať doplnok USTVNow Kodi.

 1. Spustite aplikáciu Kodi 18 Leia.
 2. Zamierte na Addons.
 3. Kliknite na malú ikonu inštalácie doplnku balíka v ľavom hornom rohu.
 4. Teraz vyberte možnosť Inštalovať z úložiska..
 5. Ďalej vyberte úložisko doplnkov Kodi -> Doplnky videa.
 6. Kliknite na USTVNow -> Inštalácia.
 7. Počkajte na upozornenie „Doplnok povolený“.
 8. Vráťte sa na úvodnú obrazovku Kodi a kliknite na položku Addons -> Doplnky videa.
 9. Vyberte USTVNow.

Najlepšie doplnky pre Kodi 18 Leia – Wrap Up

Čo si myslíte o našom zozname najlepších doplnkov Kodi 18 Leia? Už ste vyskúšali niektorú z nich? Existuje doplnok, ktorý by podľa vás mal byť na zozname? Podeľte sa s nami o svoje myšlienky a zanechajte komentár nižšie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me