Najlepšie alternatívy spoločnosti Kodi v roku 2020

Čo sú najlepšie alternatívy pre Kodi v roku 2020? V dôsledku zvýšeného tlaku zo strany držiteľov autorských práv a poskytovateľov internetových služieb už mnoho doplnkov tretích strán nefunguje. Preto veľa ľudí hľadá alternatívne aplikácie na sledovanie filmov, televíznych relácií a živých prenosov na svojom počítači PC, Mac, Android alebo Fire Stick. V tomto sprievodcovi recenziami sa pozrieme na najlepšie alternatívy spoločnosti Kodi a zároveň zdôrazníme ich výhody a nevýhody.

Najlepšie alternatívy spoločnosti Kodi v roku 2017

Najlepšie alternatívy spoločnosti Kodi v roku 2020

Najlepšie alternatívy pre Kodi

Tu je zoznam všetkých hore Nahradenie Kodi môžete použiť na zariadení FireStick alebo Android TV Box:

 1. SPMC
 2. Kokotime
 3. Plex
 4. Terárium TV
 5. Mobdro
 6. Popcorn Time
 7. Vavoo

Neriskujte to! Použite VPN

Nelegálne alebo pirátske toky prostredníctvom doplnkov Kodi od tretích strán a podobných aplikácií získali v posledných mesiacoch veľa publicity. Trollovia za autorské práva vo Veľkej Británii, USA, Kanade a Austrálii boli na takýchto tokoch tvrdými zásahmi. Vždy sa odporúča šifrovať vašu komunikáciu a skryť vašu IP adresu, kedykoľvek budete online. Pomocou virtuálnej súkromnej siete môžete prehliadať web anonymne. Musíte iba stiahnuť a nainštalovať aplikáciu VPN a potom sa pripojiť k serveru VPN. Po dokončení bude vaša IP adresa skrytá a vy využijete nasledujúce funkcie.

 • Odblokovať doplnky Kodi s obmedzením Geo: Existuje veľa doplnkov Kodi, ktoré môžete použiť iba v určitých regiónoch. S VPN môžete obísť regionálne obmedzenia.
 • Obídenie ISP Throttling: Všimli ste si niekedy, že vaša internetová rýchlosť je slušná, ak prezeráte webové stránky, ale pri sledovaní videí online náhle klesá? Ak je to váš prípad, váš ISP pravdepodobne obmedzuje rýchlosť vášho internetu. Používanie VPN v podstate umožňuje vyhnúť sa tomu.
 • Konečné súkromie: Pridajte do svojich online aktivít ďalšiu vrstvu ochrany súkromia a bezpečnosti.
 • Aplikácie VPN: Nemusíte byť technicky zdesení, aby ste vytvorili pripojenie VPN vďaka užívateľsky prívetivým aplikáciám VPN na PC, Mac, Android, iOS a FireStick..

Z osobnej skúsenosti, ExpressVPN je najlepšia služba VPN, ktorú môžete používať so spoločnosťou Kodi. Optimalizovali svoje aplikácie VPN tak, aby lepšie spolupracovali s doplnkami Kodi a mali politiku bez prihlásenia. Pozrite si náš skontrolovaný zoznam najlepších sietí VPN v roku 2020 uvedený nižšie.

SPMC – Perfect Kodi Clone

SPMC - Perfect Kodi Clone

SPMC – Perfect Kodi Clone

SPMC, skratka pre Semper Media Center, je neoficiálna vidlica Kodi. V podstate je to alternatíva, ktorá takmer funguje rovnako ako Kodi. To znamená, že všetky doplnky, ktoré pracujú na Kodi, môžu byť nainštalované aj na SPMC. Na rozdiel od spoločnosti Kodi je však SPMC v súčasnosti kompatibilná iba s Androidom a FireStick. Stále to určite stojí za vyskúšanie.

Kokotime – Nový Kodi

Kokotime - Nový Kodi

Kokotime – Nový Kodi

Kokotime je nové mediálne centrum určené predovšetkým na prácu na zariadeniach s Androidom. Jeho výkonný prehrávač médií umožňuje používateľom sledovať filmy a televízne programy z miestnej knižnice. Na Kokotime môžete tiež nastaviť doplnky tretích strán. Preto ho mnohí dabovali ako „nový Kodi“. Kokotime môžete nastaviť na Amazon Fire Stick, Android, PC a Mac

Terárium TV – najlepšie alternatívy spoločnosti Kodi

Terárium TV - najlepšie alternatívy spoločnosti Kodi

Terárium TV – najlepšie alternatívy spoločnosti Kodi

Ak ide o filmy a televízne programy, ktoré sledujete, Terrarium TV je perfektnou alternatívou. Túto aplikáciu oddeľuje skvelé používateľské rozhranie. Vyhľadávanie filmov na streamovanie je tiež dosť jednoduché. Kvalita streamovania je väčšinou tiež v HD. Terárium sa dá nainštalovať na zariadenia Android a Amazon Fire Stick. Táto aplikácia bohužiaľ neponúka žiadne živé prenosy.

 • Čítať: Ako nainštalovať Terrarium TV na PC

Mobdro – najlepšie alternatívy pre Kodi

Mobdro - najlepšie alternatívy pre Kodi

Mobdro – najlepšie alternatívy pre Kodi

Táto aplikácia ponúka živé prenosy najlepších amerických, britských, nemeckých a austrálskych kanálov. Od histórie po objavovanie a dokonca aj oblohu nájdete ich všetky na serveri Mobdro. Kvalita streamovania trochu chýba, ale aplikácia je koniec koncov zadarmo. Rovnako ako v prípade Terária, aj Mobdro je kompatibilný s Android a Amazon Fire Fire Sticks. Neexistuje však žiadna časť na požiadanie hoci.

 • Čítať: Ako nainštalovať Mobdro na FireStick

Plex – najlepšie alternatívy spoločnosti Kodi v roku 2020

Plex - najlepšie alternatívy spoločnosti Kodi v roku 2017

Plex – najlepšie alternatívy spoločnosti Kodi v roku 2020

Ak máte záujem o usporiadanie a streamovanie súborov vo vašej miestnej sieti, aplikácia Plex je aplikácia typu go-to. Používateľské rozhranie je vizuálne príťažlivé, ale pokiaľ ide o možnosti, spoločnosť Plex sa cíti v porovnaní so spoločnosťou Kodi trochu obmedzená. Plex je kompatibilný so širokou škálou zariadení, ktoré zahŕňajú nižšie uvedené zariadenia. Vďaka vyhradenému doplnku Plex Kodi môžete teraz nainštalovať aj Plex na Kodi.

 • windows
 • OS X / macOS
 • linux
 • NVIDIA SHIELD
 • Router Netgear Nighthawk X10
 • Mnoho populárnych zariadení NAS, napríklad Drobo, Netgear, Synology a ďalšie

Popcorn Time – najlepšie alternatívy spoločnosti Kodi

Popcorn Time - najlepšie alternatívy spoločnosti Kodi

Popcorn Time – najlepšie alternatívy spoločnosti Kodi

Popcorn Time je multiplatformový bezplatný softvérový klient BitTorrent, ktorý obsahuje integrovaný prehrávač médií. Existuje veľa vidličiek Popcorn Time, a všetky sú založené na P2P. Preto musíte v tejto konkrétnej aplikácii používať sieť VPN, pokiaľ nechcete dostať upozornenie na porušenie autorských práv. Popcorn Time je kompatibilný s počítačmi PC, Mac, Android a Linux.

Užitočné tipy a triky pre spoločnosť Kodi

 • Najlepšie doplnky Kodi
 • Najlepšie VPN pre Kodi
 • Top 5 Builds for Kodi
 • Najlepšie repozitáre pre Kodi

Najlepšie alternatívy spoločnosti Kodi v roku 2020 – Zabalte

Čo si myslíte o zozname alternatív Kodi, ktoré sme uviedli vyššie? Už ste vyskúšali niektorú z nich? Poznáte nejaké ďalšie aplikácie, ktoré by mali byť na zozname? Podeľte sa o svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me