Najlepšie doplnky pre produkt Kodi 2023

Aké sú najlepšie doplnky spoločnosti Kodi v roku 2023? Popularita spoločnosti Kodi vzrástla v závratných výškach v roku 2023. Dobre zasiahla aj reputácia multimediálneho centra. Aj keď je samotná aplikácia úplne legálna, veľa doplnkov tretích strán sa podrobilo kontrole. Mnoho používateľov Kodi nevie, že existuje veľa doplnkov Kodi, ktoré sú úplne legálne a bezpečné na používanie. Viac informácií o týchto aplikáciách a doplnkoch Kodi nájdete na stránke „Najlepšie doplnky Kodi 2023“ pre Amazon FireStick, Android TV Box, PC, Mac, Xbox One, OpenElec a Raspberry Pi recenzia pre Kodi 18 a Kodi 17 nižšie.

Najlepšie doplnky Kodi 2023

Najlepšie doplnky Kodi 2023

Najlepšie doplnky pre Kodi 2023 – Zhrnutie

Nižšie je uvedený zoznam najlepších doplnkov Kodi pre Kodi 18 Leia a Kodi 17 Krypton. Tieto doplnky sú populárne medzi používateľmi Android TV, Amazon Fire Stick, PC, Mac, Raspberry Pi a tiež používateľmi Xbox One Kodi..

 1. USTVNow
 2. iPlayer WWW
 3. ty trúbka
 4. Crackler
 5. Plex
 6. VEVO
 7. ESPN3
 8. Fox Sports Go
 9. Crunchyroll
 10. Popcornflix

Najlepšie doplnky Kodi 2023

Tu je našich 5 najlepších doplnkov Kodi pre rok 2023:

1. USTVNOW – najlepší doplnok Kodi

Od amerických vysťahovalcov žijúcich mimo USA je to doplnok, ktorý musia sledovať živé televízne kanály v USA. Vzhľadom na spoľahlivosť a jednoduchosť použitia USTVNow sme sa museli umiestniť na vrchol zoznamu 2023 doplnkov Kodi. Zostava kanálov USTNOW zahŕňa ABC, NBC, CBS, FOX, CW TV, POC a My9.

  Recenzia Mi Box - najlepší Android TV v roku 2023?

2. iPlayer WWW – najlepší britský doplnok Kodi

Pokiaľ ide o špičkové britské doplnky pre spoločnosť Kodi, určite nie je ich nedostatok. Väčšina z týchto doplnkov sa však málokedy podarí splniť svoje požiadavky. iPlayer WWW nepatrí do tejto kategórie. Je to jednoducho jeden z najlepších doplnkov na živé vysielanie, ktoré môžete použiť na Amazon FireStick, Android TV Box, PC alebo Mac vo Veľkej Británii..

3. Youtube Kodi Addon

Doplnok Youtube Kodi by sa zvyčajne nedostal do nášho najlepšieho zoznamu doplnkov pre Kodi do roku 2023. Vzhľadom na skutočnosť, že spoločnosť Google 1. januára 2023 sťahuje svoju aplikáciu YouTube z polí Amazon FireStick a Fire TV, je doplnok Youtube Kodi nevyhnutnosťou pre každého, kto používa Kodi na FireStick..

4. Crackler – Špičkový doplnok Kodi pre filmy

Crackler je bezplatný legálny doplnok Kodi, ktorý môžete použiť na sledovanie rôznych filmov a televíznych seriálov. Môžete navštíviť webovú stránku Crackle alebo nainštalovať oficiálny doplnok Crackler Kodi do svojho počítača PC, Mac, Android, FireStick alebo Raspberry Pi. Knižnica filmov a televíznych relácií, ku ktorej sa dostanete, závisí od vášho regiónu. Preto sa odporúča používať VPN.

5. Plex – Najlepšie doplnky pre Kodi 2023

Už to nie je Plex vs Kodi, ale skôr Plex A Kodi. Oficiálny doplnok Plex je teraz k dispozícii zadarmo na serveri Kodi. To znamená, že môžete kombinovať dva najlepšie multimediálne porty na svete. Fanúšikovia oboch platforiem sa tiež pýtali, ako by Kodi a Plex spolupracovali. Plex nakoniec pridal do spoločnosti Kodi oficiálny doplnok, ktorý nájdete v oficiálnom úložisku doplnkov Kodi.

Získajte viac obsahu na serveri Kodi – použite sieť VPN

Väčšina oficiálnych doplnkov Kodi funguje iba v určitých regiónoch, ako napríklad USA, Veľkej Británii, Kanade, Austrálii a Nemecku. Ak chcete obísť tieto regionálne obmedzenia a sledovať živý obsah a obsah na požiadanie v ľubovoľnom doplnku Kodi, ktorý chcete kdekoľvek, musíte spoof svoju polohu online pomocou VPN. Nižšie sú uvedené niektoré z výhod, ktoré získate pri používaní siete VPN so serverom Kodi.

 • Odblokovať doplnky Kodi s obmedzením Geo: Existuje veľa doplnkov Kodi, napríklad USTVNow, ktoré môžete použiť iba v určitých regiónoch. S VPN môžete obísť regionálne obmedzenia.
 • Obídenie ISP Throttling: Všimli ste si niekedy, že vaša internetová rýchlosť je slušná, ak prezeráte webové stránky, ale pri sledovaní videí online náhle klesá? Ak je to váš prípad, váš ISP pravdepodobne obmedzuje rýchlosť vášho internetu. Používanie VPN v podstate umožňuje vyhnúť sa tomu.
 • Konečné súkromie: Pridajte do svojich online aktivít ďalšiu vrstvu ochrany súkromia a bezpečnosti.
 • Aplikácie VPN: Nemusíte byť technicky zdesení, aby ste vytvorili pripojenie VPN vďaka užívateľsky prívetivým aplikáciám VPN na PC, Mac, Android, iOS a FireStick..
  Los mejores repositorios para Kodi 18 Leia

Z osobnej skúsenosti, ExpressVPN je najlepšia služba VPN, ktorú môžete používať so spoločnosťou Kodi. Optimalizovali svoje aplikácie VPN tak, aby lepšie spolupracovali s doplnkami Kodi a mali politiku bez prihlásenia. Pozrite sa na náš skontrolovaný zoznam najlepších Kodi VPN v roku 2023 nižšie.

Najlepšie doplnky pre Kodi 2023 – Zabalte

Bez ohľadu na to, či používate Kodi 18 Leia alebo Kodi 17.6 Krypton, najlepšie doplnky, ktoré sme uviedli vyššie, sú vynikajúcim zdrojom online zábavy. Najdôležitejšie však je, že ich vyvinula oficiálna komunita XBMC. To znamená, že sa nebudete musieť báť, že by sa tieto addony náhle prestali fungovať.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me