Najlepšie novinky pre Kodi – sledujte živé správy o Kodi

Aké sú najlepšie doplnky na pozeranie noviniek o spoločnosti Kodi? Sledovanie správ online od politiky, športu a podnikania až po prírodné katastrofy a vojny vám poskytne informácie o tom, čo sa deje vo svete okolo nás. Kodi má niekoľko vynikajúcich doplnkov, ktoré vám umožňujú sledovať živé správy z USA, Veľkej Británie, Austrálie, Kanady a zvyšku sveta. V nasledujúcom prehľade sa pozrieme na najlepšie oficiálne novinky pre spoločnosť Kodi v roku 2017.


Najlepšie novinky pre addony pre Kodi

Najlepšie novinky pre addony pre Kodi

Najlepšie novinky pre addony na Kodi

Tu sú naše obľúbené oficiálne doplnky Kodi na pozeranie noviniek:

 • Fox News
 • Sky News
 • RT
 • Newson
 • CBC News
 • plný správ
 • Haystack TV
 • CNN

Fox News

Fox News, jedna z najpopulárnejších spravodajských staníc na svete, poskytuje živé spravodajstvo o významných udalostiach, ktoré sa odohrávajú v Spojených štátoch a vo svete..

Sky News

Sky News, podobne ako Fox News, sa nemusia predstavovať. Je to jeden z najsledovanejších spravodajských kanálov vo Veľkej Británii a Spojených štátoch.

RT – Rusko dnes

RT predstavuje nepretržité spravodajstvo, dokumentárne filmy, talk show a debaty, ako aj športové spravodajstvo a kultúrne programy o Rusku zamerané na zahraničný spravodajský trh. V roku 2011 to bol druhý najsledovanejší zahraničný spravodajský kanál v USA po BBC World News a číslo jedna zahraničná stanica v piatich hlavných mestských oblastiach USA v roku 2012..

Newson

NewsON poskytuje okamžitý prístup k živému alebo na požiadanie vysielanému vysielaniu z viac ako 170 miestnych staníc na 113 trhoch USA. Získajte prístup k predchádzajúcim spravodajským informáciám až 48 hodín po vysielaní a zdieľajte zaujímavé príbehy s integrovanou funkciou zdieľania sociálnych médií priamo z aplikácie. Vyhľadajte miestnu stanicu s interaktívnou mapou alebo sledujte stanicu najbližšie k vám na smartfónoch, tabletoch alebo prehrávačoch streamujúcich Roku. Uložte obľúbené stanice a zostaňte informovaní o aktuálnych upozorneniach o novinkách zasielaných priamo do mobilných zariadení z miestneho zdroja správ. Zostaňte v spojení kedykoľvek a kdekoľvek bez káblového prihlásenia alebo prihlásenia.

CBC News

CBC.ca je kanadský online informačný zdroj. Komplexná webová stránka pre správy, zábavu, šport a podnikanie. CBC je možné sledovať iba v Kanade. Tu je návod, ako môžete nainštalovať novinky CBC na server Kodi.

plný správ

Newsy je sieť video správ, ktorá produkuje krátke videozáznamy, ktoré poskytujú najnovšie správy a aktualizácie v USA a vo svetových správach, politike a politike, vede a zdraví, zábave, technológii, obchode a športe..

Haytstack TV

Haystack TV je perfektný doplnok Kodi pre spravodajské spravodajstvo. Sledujte najnovšie, svetové a miestne správy v hlavnom spravodajskom kanáli prispôsobenom pre vás.

Ako nainštalovať doplnok správ na Kodi

Všetky vyššie uvedené doplnky nájdete v oficiálnom repozitári Kodi. Takto ich môžete nainštalovať do svojho počítača PC, Mac, Android, FireStick alebo Raspberry Pi.

 1. Spustite aplikáciu Kodi a prejdite na položku „Addons“ (Doplnky).
 2. Vyberte ikonu Ikona inštalátora balíka v ľavom hornom rohu.
 3. Odtiaľ kliknite na „Inštalovať z úložiska“. -> Úložisko doplnkov Kodi -> Video Addons.
 4. Kliknite na položku Sky News alebo na akýkoľvek iný doplnok správ, ktorý chcete pridať -> Inštalácia.
 5. Počkajte, kým sa nezobrazí upozornenie na povolenie doplnku.
 6. Teraz prejdite späť na úvodnú obrazovku Kodi a v ľavom stĺpci vyberte kartu „Doplnky“.
 7. Kliknite na položku Doplnky videa.
 8. Tu sa zobrazia všetky nainštalované doplnky videa.

Získajte viac obsahu – použitie VPN s Kodi

Mnoho oficiálnych doplnkov Kodi funguje iba v určitých regiónoch, ako sú USA, Spojené kráľovstvo, Kanada a Rusko. Ak chcete obísť tieto regionálne obmedzenia a sledovať živý obsah a obsah na požiadanie v ľubovoľnom doplnku Kodi, ktorý chcete kdekoľvek, musíte spoof svoju polohu online pomocou VPN. Nižšie sú uvedené niektoré z výhod, ktoré získate pri používaní siete VPN so serverom Kodi.

 • Odblokovať doplnky Kodi s obmedzením Geo: Existuje veľa doplnkov Kodi, napríklad USTVNow, ktoré môžete použiť iba v určitých regiónoch. S VPN môžete obísť regionálne obmedzenia.
 • Obídenie ISP Throttling: Všimli ste si niekedy, že vaša internetová rýchlosť je slušná, ak prezeráte webové stránky, ale pri sledovaní videí online náhle klesá? Ak je to váš prípad, váš ISP pravdepodobne obmedzuje rýchlosť vášho internetu. Používanie VPN v podstate umožňuje vyhnúť sa tomu.
 • Konečné súkromie: Pridajte do svojich online aktivít ďalšiu vrstvu ochrany súkromia a bezpečnosti.
 • Aplikácie VPN: Nemusíte byť technicky zdesení na nastavenie pripojenia VPN vďaka užívateľsky prívetivým aplikáciám VPN na PC, Mac, Android, iOS a FireStick..

Z osobnej skúsenosti, ExpressVPN je najlepšia služba VPN, ktorú môžete používať so spoločnosťou Kodi. Optimalizovali svoje aplikácie VPN tak, aby lepšie spolupracovali s doplnkami Kodi a mali politiku bez prihlásenia. Pozrite sa na náš skontrolovaný zoznam najlepších Kodi VPN v roku 2018 nižšie.

Najlepšie novinky pre addony na Kodi – Wrap Up

So všetkým, čo sa práve teraz deje vo svete, môže byť dosť ťažké držať krok so všetkými najnovšími správami. Dúfajme, že vyššie uvedené doplnky vám pomôžu dobehnúť najnovšie správy o spoločnosti Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map