Najlepšie VPN pre Android TV Box v roku 2023

Aký je najlepší VPN pre Android TV Box v roku 2023? Android TV box umožňuje užívateľovi užívať si tak širokú škálu obsahu, z dobrého výberu kanálov, ktoré väčšina ostatných zariadení nedokáže poskytnúť. Pridanie a VPN pripojenie navyše umožňuje pridať významnú úroveň zabezpečenia, ktorá dobre chráni vaše súkromie, skrývaním vašich aktivít online. Dostanete sa tiež k obchádzaniu geografických obmedzení a odblokovaniu aplikácií Google Play, ktoré by za normálnych okolností neboli dostupné vo vašom regióne. Problém by sa mohol objaviť najmä pri rozhodovaní o tom, na ktorú službu sa chcete prihlásiť, ale najskôr sa pozrime hlbšie na to, o čom je služba VPN..

Najlepšie VPN pre Android TV Box

Najlepšie VPN pre Android TV Box

Najlepšie VPN pre Android TV Box – Zhrnutie

Tu je zoznam najlepších sietí VPN, ktoré môžete použiť vo svojom zariadení Android TV Box.

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. BulletVPN
 4. SurfShark
 5. IPVanish
 6. VyprVPN

Títo poskytovatelia VPN boli testovaní a dostali sa na dnešný deň na špičku nášho zoznamu. Ak sa chcete rýchlo pozrieť na to, čo sa chystáme pokryť ďalej, prečítajte si túto tabuľku.

Najlepšie VPN pre Android TV Box

Výber správnej služby VPN pre zariadenie Android TV Box by vám mal umožniť neobmedzenú šírku pásma pre vaše surfovanie a tiež zabrániť akejkoľvek úrovni škrtenia, ktorú by mohol uložiť váš poskytovateľ internetových služieb. Toto je kľúčové, pretože väčšina polí by sa použila na streamovanie videí online.

Poskytovateľ kvality by mal mať tiež roztrúsených veľa serverov po celom svete. Ak nebudú viesť záznamy o činnosti používateľa, bola by to ďalšia výhoda. Keďže sme už zvládli základy, začíname s našimi najlepšími sieťami VPN pre Android TV Box Review:

  Kako namestiti Kodi na televiziji Nvidia Shield

ExpressVPN

Kontrola ExpressVPN

ExpressVPN je známe, že sa radí medzi popredných poskytovateľov služieb na trhu. Funguje to skutočne dobre so súpravou Android TV. Budete ho môcť používať aj so zariadeniami, ako je napríklad smartphone alebo počítač so systémom Windows. Považuje sa za jednu z najlepších sietí VPN, ktorá sa používa na streamovanie. Dôvodom sú vysoké rýchlosti a obmedzenia šírky pásma.

ExpressVPN je tiež na vrchole bezpečnosti. Používa 256-bitové šifrovanie AES a nezaznamenáva vašu IP adresu ani navštívené stránky. K dispozícii je dokonca prepínač zabíjania, ktorý zastaví všetku internetovú prevádzku, keď sa preruší pripojenie k sieti VPN.

Táto ponúka prístup k viac ako 120+ miestam v 78 rôznych krajinách, takže vám nikdy nebude chýbať miesto pripojenia. Ak to chcete vyskúšať, ExpressVPN ponúka bezplatnú skúšobnú verziu používateľom iOS a 30-dňová záruka vrátenia peňazí pre všetky zariadenia. Ak sa chcete o tomto poskytovateľovi dozvedieť viac, prečítajte si Úplná recenzia ExpressVPN.

NordVPN

Prehľad NordVPN

Jedným z hlavných dôvodov, prečo sa táto sieť VPN dôrazne odporúča, je, že je založená na Paname. Nie je teda viazaný rovnakými povinnosťami, aké môžu mať iné spoločnosti VPN, pokiaľ ide o vládne požiadavky.

NordVPN ponúka rôzne typy serverov vrátane serverov optimalizovaných na ultrarýchly prenos. Ak hardvér podporuje technológiu 4K, máte šťastie, že s touto sieťou VPN pracujete. Ešte lepšie je, že NordVPN ponúka možnosť pripojiť 6 zariadení v rámci jedného predplatného. To sa považuje za štedrejšie ako väčšina ostatných poskytovateľov VPN.

V prípade akýchkoľvek problémov je ich tím podpory k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni na vyriešenie vašich problémov prostredníctvom živého chatu. Ak sa chcete dozvedieť viac, pozrite sa Recenzia užívateľa NordVPN.

BulletVPN

BulletVPN Recenzia

BulletVPN je tretí v našom zozname. Poskytovateľ má strategicky rozptýlené servery po celom svete. Rýchlo horia a sú ideálne na neustále vysielanie. Sieť servera je však dosť malá, pretože táto sieť VPN je úplne nová. V budúcnosti očakávame väčší distribučný plán. 

Táto sieť VPN odblokuje väčšinu hlavných streamingových služieb. Máte prístup k serverom vo viac ako 30 krajinách. Ich aplikácia je dobre navrhnutá, ľahko sa používa a je solídnou možnosťou pre začiatočníkov. Ak nie ste tak technicky zdatní, hľadáte aplikáciu BulletVPN. Je kompatibilný so zariadeniami PC, Mac, iOS a Windows. Viac informácií o recenzii BulletVPN nájdete tu.

  Как да актуализирате ръководството за изтегляне и инсталиране на Kodi 18

SurfShark

SurfShark

SurfShark nebol už dlho, ale na mňa som ohromený. Vytvorili silnú sieť VPN, ktorá konkuruje iným lídrom v tomto odvetví. 

Od svojho uvedenia na trh táto VPN neviedla k žiadnym vágnym tvrdeniam. Čokoľvek sľúbili, dodali. Napríklad jedným z ich hlavných sľubov bolo, že odblokuje Netflix v USA a uhádne, čo urobil.

Medzi ich vlastnosti patrí špičková bezpečnosť, horiace vysoké rýchlosti a schopnosť streamovať geoobmedzený obsah z celého sveta. Chceš viac? Myslím, že sa vám bude páčiť skutočnosť, že tento poskytovateľ ponúka neobmedzené súčasné pripojenie. Zistiť viac o SurfShark.

Ako nainštalovať VPN na Android TV Box

Za účelom nastaviť sieť VPN v zariadení Android TV, budete sa musieť prihlásiť ExpressVPN a získajte svoje používateľské meno aj heslo. Po dokončení postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 1. Spustite obchod Google Play v zariadení Android TV.
 2. Vyhľadajte ExpressVPN. 
 3. Keď ho nájdete, vyberte možnosť Inštalovať. 
 4. Teraz ju nájdete v sekcii Aplikácie vo svojom boxe. 
 5. Otvorte ExpressVPN a potom otvorte možnosti kliknutím na lišty v ľavom hornom rohu.
 6. Vyberte Prihlásenie.
 7. Zadajte svoje poverenia a potom sa prihláste. 
 8. Uvidíte zoznam serverov, z ktorých si môžete vybrať. 
 9. Vyberte si ten najlepší pre vás.
 10. Kliknite naň a aplikácia spustí pripojenie k serveru.
 11. Zobrazí sa kontextové okno, ktoré potvrdí vaše pripojenie.
 12. Teraz môžete streamovať svoje relácie pod pripojením.

VPN Definované

Virtuálna súkromná sieť je jednoduchý nástroj, ktorý umožňuje používateľovi skryť svoju polohu a šifrovať svoje údaje online. Uskutočňuje sa to prostredníctvom prepojenia medzi vašimi online zariadeniami a zabezpečeným serverom, ktorý slúži na spracovanie všetkých vašich online aktivít.

Napríklad zariadenie Android TV sa pripojí k serveru VPN, ktorý potom bude fungovať ako tunel, cez ktorý budú prechádzať všetky vaše údaje. Spojenie je šifrované, čo znamená, že nikto nebude môcť vidieť, kopírovať ani manipulovať s vašimi údajmi.

  Cómo instalar ITV en Kodi - Pasos simples

Servery VPN nájdete kdekoľvek na svete. To napríklad umožňuje osobe vo Veľkej Británii pripojiť sa k VPN serveru v Detroite a všetka jeho online aktivita bude prúdiť cez Detroit server. Jeho adresa IP sa zmení, čo mu umožní vyzerať akoby vo Veľkej Británii.

Ako skontrolovať, či VPN funguje na zariadení Android TV?

Tu je potrebné urobiť kroky, aby ste zistili, či VPN skrýva vašu IP adresu v Kodi TV Box.

 1. Spustite webový prehliadač v zariadení Android Box a choďte na https://whatismyip.network/
 2. Potom si poznamenajte získanú IP adresu.
 3. Potom spustite aplikáciu VPN a pripojte sa k serveru VPN.
 4. Po dokončení sa vráťte späť na stránku https://whatismyip.network/ a skontrolujte získanú adresu IP.
 5. Ak je to nová, vaša VPN funguje tak, ako by mala.

VPN zadarmo pre Android TV Box

Slovo „zadarmo“ je najvyšším pokušením pre každého, kto hľadá určitý produkt. Bezplatné siete VPN sú dostupné na celom trhu. Avšak neodporúčam ich použitie za žiadnych okolností. Po prvé, sú veľmi pomalé. Môžete vidieť rozdiel v rýchlosti, pokiaľ ide o ich porovnanie s prémiovými poskytovateľmi VPN. Pri kontrole e-mailovej adresy by ste mohli doslova čakať dlhý čas, nehovoriac o streamovaní videa vo vysokom rozlíšení.

Už ste sa niekedy pýtali, ako tieto siete VPN zarábajú peniaze? Nič im nebráni bombardovať vaše zariadenia reklamami alebo predávať vašu osobnú históriu tretím stranám. Nemyslím si, že VPN funguje takto. Jeho hlavnou existenciou je zabezpečenie súkromia používateľov. Vďaka bezplatnej sieti VPN ste skutočne viac vystavení ako kedykoľvek predtým.

A konečne, s bezplatnou sieťou VPN otvoríte váš systém všetkým hrozbám. Ich aplikácie môžu infikovať vaše zariadenie vírusmi, škodlivým softvérom a škodlivým softvérom bez toho, aby ste si toho všimli. Zrátané a podčiarknuté, drž sa ďalej od voľných sietí VPN.

Zhrnutie najlepších sietí VPN pre Android TV

Jedným istým spôsobom, ako chrániť svoju polohu, je pripojenie VPN. Môžete tiež použiť s Kodi, alebo na cestách so smartfónom. K dispozícii je niekoľko možností, ktoré sú cenovo dostupné a ponúkajú vysokú úroveň bezpečnosti. Väčšina zariadení dokáže s takýmto pripojením dobre fungovať, a to vrátane počítačov bežiacich na rôznych operačných systémoch. ExpressVPN je považovaný za komunitu Android TV, pretože má neobmedzenú šírku pásma a pri streamovaní videí nemá žiadnu formu škrtenia..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me