Skryť IP adresu na Kodi – Ako na VPN

Ako skryť moju IP adresu na Kodi pomocou VPN? Kodi je výkonný softvér, ktorý vám umožňuje streamovať rôzne online videá. Kodi môžete použiť aj na sledovanie videí, ktoré sa nachádzajú na iných zariadeniach vo vašej domácej sieti. Popularita spoločnosti Kodi neustále rastie. Jednou z otázok, na ktoré sa ma veľa pýtajú, je, či by sme mali pri používaní Kodi skryť svoju IP adresu alebo nie. Ak používate Kodi predovšetkým na účely miestneho streamingu, t. J. Napríklad na sledovanie videí z miestneho pevného disku, pravdepodobne sa nemusíte príliš obávať. Avšak, ak ste používať Kodi na sledovanie filmov, televíznych relácií, a živé športy online, prostredníctvom neoficiálneho Doplnky spoločnosti Kodi, musíte zvážiť použitie VPN. Čítaj nasledovné výučba krok za krokom na ako skryť IP adresu na Kodi za účelom pozerať filmy anonymne a súkromne.

Skryť IP adresu na Kodi Ako na VPN

Skryť IP adresu na Kodi Ako na VPN

Pri používaní Kodi potrebujem skryť svoju IP adresu?

Stručne povedané, áno, pri používaní Kodi musíte skryť svoju IP adresu. V mnohých krajinách je možné streamovať obsah, ktorý by sa mohol zvážiť porušenie autorských práv je nezákonné. Existuje tenká hranica medzi tým, čo je legálne vysielané a čo nie. Trolls autorských práv túto šedú oblasť často využívajú na obťažovanie používateľov internetu a na ich šikanovanie pri vyplácaní kompenzácií nelegálne sťahovanie / sledovanie filmov na Kodi alebo iných zariadeniach. V mnohých prípadoch používatelia Kodi hlásili príjem varovné listy z ich ISP. To nie je znepokojujúce z dôvodu samotného varovného listu, ale zo skutočnosti, že nepochybne dokazuje, že váš ISP špionuje vašu online aktivitu.

Ak sa vám nepáči nápad Odposluch poskytovateľa internetových služieb o svojej online aktivite, mali by ste ju vážne zvážiť VPN, Nielen pre Kodi, ale aj pre vaše každodenné prehliadanie webu.

Ako skryť IP adresu na Kodi?

Vaša IP adresa je v podstate vaša digitálna tlač odtlačkov prstov. Odhaľuje to osobné informácie a dokonca aj vaše fyzické umiestnenie. Preto je veľmi dôležité skryť svoju IP adresu za účelom ochráňte svoje súkromie.

  • Existuje mnoho metód spoof svoju IP adresu počítajúc do toho Tor, proxy, alebo a virtuálna súkromná sieť.
  • Najefektívnejší spôsob maska ​​IP adresy je VPN.
  • VPN nielen skryje vašu IP adresu, to tiež šifruje všetku svoju prevádzku a spoofs vaše online umiestnenie.
  • Sieť VPN môžete použiť aj na ďalšiu vrstvu zabezpečenia online vyhnúť sa geografickým obmedzeniam uložený geoblocked streamingové kanály, napr Netflix, BBC iPlayer, Hulu, a HBO GO, všetky majú Doplnky spoločnosti Kodi.

Ako nastaviť VPN na Kodi skryť IP adresu?

Inštalácia VPN sa medzi jednotlivými zariadeniami líši. Našťastie majú všetci hlavní poskytovatelia VPN VPN aplikácie ktoré veľmi uľahčujú proces inštalácie.

  1. pre PC, Mac, Firestick, iPhone, iPad, Linux a Android, si môžete stiahnuť a nainštalovať aplikáciu VPN.
  2. Potom jednoducho pripojiť sa k serveru VPN na skryť svoju IP adresu.
  3. Po dokončení spustite Kodi a pozerať filmy anonymne.

Ak nechcete inštalovať ďalší softvér na vaše streamovacie zariadenie, môžete tiež nainštalovať VPN ručne bez potreby aplikácie. Postup inštalácie je v tomto prípade stále pomerne jednoduchý, ak budete postupovať podľa pokynov.

Nakoniec, ak nechcete VPN nainštalovať ručne na každé zariadenie, môžete nastaviť pripojenie VPN na smerovači miesto. V tomto prípade budú všetky streamingové zariadenia pripojené k routeru pripojené k internetu rovnaký VPN server.

Najlepšie VPN skryť IP adresu na Kodi

Rýchle vyhľadávanie Google odhalí stovky rôznych poskytovateľov VPN. Ktorej z týchto služieb VPN však možno skutočne veriť. Ak chcete poskytovateľa VPN, ktorý si váži váš online súkromia a je kompatibilný s Kodi, ísť do ExpressVPN. oni neuchovávajte si denníky o vašich aktivitách prehliadania a majú viac Servery VPN na celom svete. Uviedol som iné dôveryhodní poskytovatelia VPN môžete použiť skryť svoju IP adresu o spoločnosti Kodi v tabuľke nižšie.

Ako skryť IP na Kodi FireStick

Ak ste na FireStick nainštalovali Kodi, môžete pomocou nižšieuvedeného tutoriálu skryť svoju IP adresu v Fire TV inštaláciou aplikácie VPN do nej..

Ako skryť IP adresu na Kodi s VPN

tvoj súkromie a bezpečnosť nie je potrebné brať na ľahkú váhu; či chcete streamovať filmy anonymne, bezpečne prehliadajte web, alebo sťahovať súbory s úplným vedomím, že vás nikto neodposloucháva. Ak máte vážne pochybnosti o svojej bezpečnosti online, použite VPN na skryť svoju IP adresu na Kodi. Ďalšie informácie o mnohých výhodách siete VPN alebo o problémoch nastavenie VPN na vašom Kodi, zanechajte prosím komentár.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me