Sú Kodi Boxes nezákonné alebo legálne v Austrálii, Kanade, USA?

Sú Kodi Boxes nezákonné alebo legálne používať v Spojené kráľovstvo, Kanada, Austrália alebo USA? Kodi XBMC sa rýchlo mení na jednu z najpoužívanejších aplikácií na streamovanie. To viedlo k podstatnému nárastu televíznych boxov Kodi. Streamovacie zariadenia so systémom Android môžete ľahko nájsť na ebay alebo Amazonka. Prichádzajú s Predinštalovaný program Kodi, čo vám ušetrí čas, námahu a starosti s manuálnou inštaláciou Kodi do zariadenia Android TV, spolu s úložiskami a doplnkami. však, sú tieto schránky Kodi bezpečné na používanie? A čo je dôležitejšie, môžete sa dostať do legálnych problémov, ak si kúpite televíznu skrinku Kodi online?


Sú boxy Android TV bezpečné a legálne?

Sú Kodi Boxes nezákonné alebo legálne?

Používajú sa krabice Kodi bezpečné??

Bezpečnosť boxu pre Android TV sa týka predovšetkým toho, či má toto zariadenie na streamovanie malware alebo vírusy nainštalované na ňom. Vyskytlo sa niekoľko prípadov, keď boli takéto televízne prijímače Kodi skutočne napadnuté škodlivým softvérom. Takéto incidenty sú dobre zdokumentované na oficiálnej webovej stránke spoločnosti Kodi. Ak máte v úmysle kúpiť box Kodi mimo Amazonu alebo Ebay, pred nákupom si prečítajte všetky recenzie. To vám umožní získať lepšiu predstavu o tom, či môžete dôverovať predajcovi boxov Android TV alebo nie.

V prípade, že ste si zakúpili zariadenie Android TV s predinštalovaným programom Kodi, uistite sa, že je v ňom nainštalovaná najnovšia aktualizácia softvéru Kodi 17.3. Staršie verzie Kodi majú hlavné bezpečnostné nedostatky, ktorými sa zaoberala najnovšia aktualizácia.

Skutočnosť, že tieto televízne boxy Kodi sú založené na systéme Android, tiež znamená, že na ne môžete nainštalovať antivírusové aplikácie. Uistite sa, že antivírusovú aplikáciu, ako je BitDefender, MalwareBytes alebo Avast, nastavíte na svojom zariadení so streamovaním Android hneď po jej pripojení k sieti Wi-Fi. Existujú dokonca Antivírusové doplnky spoločnosti Kodi Páči sa mi to Bezpečnostný štít môžete nainštalovať pomocou aplikácie XBMC.

Sú Kodi boxy legálne na používanie?

Aktualizácia 1: 8. februára 2017 britské policajné sily zatkli 5 ľudí obvinených z predaja a distribúcie nezákonných set-top boxov Kodi na severozápade Anglicka a Walesu..

Aktualizácia 2: Lord Toby Harris, predseda Národných obchodných štandardov vo Veľkej Británii, 7. marca 2017 vyhlásil, že „varuje tiež každú osobu alebo podnik predávajúci alebo obsluha takého zariadenia (Škatule Kodi), že porušujú autorské právo. Národné obchodné normy budú naďalej chrániť legitímne podnikanie a budú stíhať tých, ktorí týmto spôsobom porušujú autorské práva. “

Aktualizácia 3: Dňa 4. apríla 2017 Amazon na svojej webovej stránke oficiálne zakázal predaj boxov Android TV. Amazon dokonca hrozil pozastavením účtov každého, kto sa pokúša predať „plne naložené“ boxy Android TV.

Aktualizácia 4: 11. apríla 2017 Ebay nasledovala amazonské obleky a zakázala predaj boxov Kodi aj na svojich webových stránkach..

Aktualizácia 5: V stredu 26. apríla 2017 Európsky súdny dvor, známy ako Európsky súdny dvor, rozhodol, že „na dielo chránené autorskými právami získané streamovaním z webovej stránky patriacej tretej strane ponúkajúcej toto dielo bez súhlasu držiteľa autorských práv“ sa nevzťahuje výnimka zo zákonov upravujúcich distribúciu obsahu chráneného autorskými právami. Inými slovami, streamovanie pirátskeho obsahu pomocou nezákonných doplnkov je teraz rovnako nezákonné v EÚ ako sťahovanie materiálov chránených autorskými právami.

Aktualizácia 6: Vo štvrtok 25. mája 2017 Facebook aktualizoval svoje obchodné pravidlá s cieľom zakázať predaj boxov Android TV podľa TorrentFreak. „Na Facebooku je zakázaný predaj: Výrobky alebo predmety, ktoré uľahčujú alebo podporujú neoprávnený prístup k digitálnym médiám.“ stránka sa načíta.

Toto je sivá oblasť. To, či je možné škatule Kodi považovať za nezákonné alebo vo veľkej miere nezávisí od vašej aktuálnej krajiny pobytu. Spojené kráľovstvo, Kanada, Austrália, Nemecko, Francúzsko a USA mať prísne zákony proti pirátstvo online. Čo si možno neuvedomujete, je to, že veľa doplnkov Kodi, ktoré používate na sledovanie filmov a televíznych relácií, získava video z pirátskych webov. Preto britská polícia nedávno zatkla predajcu televízie Kodi z anglického Norfolku. Váš poskytovateľ internetových služieb môže ľahko sledovať vaše online aktivity. To je hlavný dôvod, ktorý získava veľa netušiacich používateľov televíznych prijímačov Kodi oznámenia o porušení autorských práv od ich poskytovateľov internetových služieb. Ak chcete zostať na bezpečnej strane, použite VPN vo vašom televíznom prijímači Kodi. Týmto spôsobom môžete anonymne vysielať filmy, televízne seriály a živé televízne kanály.

Najlepšie VPN na použitie s televízormi Kodi

Aj keď antivírusové aplikácie chránia vaše streamovacie zariadenie pred potenciálnym škodlivým softvérom alebo vírusmi, stále ste vystavení svojmu Poskytovateľ internetových služieb potenciálne odpočúva o tom, čo sledujete online. Nezáleží na tom, či streamujete prostredníctvom svojho Televízny prijímač Kodi, PC, Fire Stick, Android alebo iOS. Škaredá pravda je, že váš poskytovateľ internetových služieb môžete mať prehľad o všetkých vašich aktivitách online. Použitím VPN je najlepší a možno najjednoduchší spôsob dosiahnuť anonymitu online.

 • Po pripojení k serveru VPN prakticky zabráňte tomu, aby na vás špehoval váš poskytovateľ internetových služieb, autorské práva a dokonca ani vládne agentúry.
 • VPN aplikácie sú kompatibilné s PC, Mac, iPhone, iPad, a samozrejme Android. Ak má váš smerovač klienta VPN, môžete na ňom dokonca nastaviť pripojenie VPN.
 • Môžete tiež skryť svoju verejnú IP adresu pomocou VPN. Týmto spôsobom nikto nemôže sledovať vaše stiahnutia torrentov späť k vám.
 • V neposlednom rade vám to VPN umožňuje obísť regionálne obmedzenia. Niektoré doplnky a streamingové kanály Kodi sú geo-restricted t. j. ich môžete sledovať iba v určitých oblastiach. Virtuálne súkromné ​​siete odblokovať geoblokovaný obsah z celého sveta.

Z hľadiska best VPN na použitie v televízoroch Kodi, Ja by som určite odporučiť ExpressVPN. Neuchovávajú si záznamy o aktivitách svojich používateľov online a servery VPN spolupracujú so spoločnosťou Kodi celkom dobre. Uviedol som iné top Služby Kodi VPN nižšie.

učiť sa ako skryť svoju IP v ľubovoľnom zariadení Android TV.

Ako nainštalovať Kodi 17 Krypton na FireStick

Najlepším scenárom, podľa ktorého by ste sa mali riadiť, by bolo zakúpenie nerušenej Amazon Fire TV Stick a potom si sami nainštalujte Kodi na FireStick, ako je to znázornené v príručke nižšie. Rovnaký postup je možné použiť aj na inštaláciu Kodi do ľubovoľného zariadenia Android TV Box.

Najlepšie škatule Kodi Android v roku 2017

 • Amazon Fire Fire
 • Nvidia Shield
 • Matricom G-Box Q2
 • MINIX,
 • TICTID-M9C
 • Televízor Razor Forge
 • Prehrávač Google Nexus
 • Oobersticks

Prečítajte si našu recenziu 5 najčastejších recenzií zariadení Kodi Streaming.

Je používanie Kodi Boxov bezpečné a legálne? Spodný riadok

Nerobte s tým chybu. tvoj súkromie a bezpečnosť online nie je niečo, čo by ste chceli vziať na ľahkú váhu. Použitie a správna antivírusová aplikácia ako aj služby VPN ako ExpressVPN na tvojom Kodi TV Box vás môže ochrániť pred možnými bezpečnostnými a právnymi problémami.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map