Top 5 Kodi VPN v roku 2023 Recenzia Sprievodca

Top 5 Kodi VPN v roku 2023

Top 5 Kodi VPN v roku 2023

Prečo by ste mali používať sieť VPN so spoločnosťou Kodi?

Je dôležité používať VPN so spoločnosťou Kodi. Prečo? Dobre. väčšinou je to kvôli geo-obmedzenia. Nechaj ma vysvetliť. Väčšina streamingových kanálov, ako je BBC iPlayer alebo HBO Choď sú geograficky blokované mimo svojich príslušných regiónov, ktorými sú Spojené kráľovstvo a USA. Pokus o prístup z týchto oblastí mimo týchto regiónov preto povedie iba k jednej veci: a chybové hlásenie o polohe.

S virtuálnou súkromnou sieťou sa tomu však môžete vyhnúť. VPN je nástroj, ktorý dokáže obísť geografické obmedzenia podľa presmerovanie vášho internetového prenosu. Môžete ho použiť na pripojenie k vzdialenej sieti v zahraničí. Keď to urobíte, vaša VPN bude automaticky skryť svoju IP adresu a zmeňte ho na nový z krajiny, ktorú ste vybrali.

Tento proces umožňuje odblokovať požadované kanály s obmedzením, pretože si myslia, že sa nachádzate v ich zóne pozerania. Ďalej VPN zašifrujte svoju komunikáciu, čo znamená, že nikto nemôže vidieť, čo máte na internete online.

Celý tento proces bude ochráňte svoje súkromie a bezpečnosť online, najmä v prípade doplnkov torrentov. Tieto webové stránky už nebudú zaznamenávať vašu skutočnú adresu IP, čo znamená vaša online identita zostane skrytá. Toto vás ochráni pred držiteľmi autorských práv.

Ako nainštalovať VPN do vášho Kodi

S VPN si nemusíte robiť starosti online obmedzenia, narušenia bezpečnosti alebo narušenie súkromia.

 • Stačí si vybrať dôveryhodnú službu VPN a prihlásiť sa na jej odber. Potom si stiahnite a nainštalujte aplikáciu, aby ste ju nastavili na iPad, iPhone, Mac, PC, Raspberry Pi, Linux alebo Android TV Box.
 • Ak používate službu VPN, musíte do smerovača nainštalovať Kodi na Apple TV, Amazon Fire TV Stick alebo Chromecast. Ak to chcete urobiť, je to celkom jednoduché, aby som bol úprimný, pretože existuje veľa návodov a príručiek, ktoré vám môžu pomôcť.
 • Môžete tiež robiť to, čo som urobil a nastaviť virtuálny smerovač na vašom PC / Mac. Potom len zdieľať pripojenie VPN so všetkými ostatnými zariadeniami na streamovanie.
 • Niektorí poskytovatelia internetových služieb zakazujú webové stránky ako WatchFree, Putlocker a Afdah. Môžete ich však odblokovať pomocou VPN a zároveň zachovať svoju totožnosť skrytú. Nikto to nebude vedieť.
 • Inštalácia VPN na vašom zariadení alebo platforme vám to umožňuje ochráňte svoje súkromie online a vyhnúť sa geoblokom.
  Как да инсталирате Kodi 18 Leia Nightly Build

Top 5 poskytovateľov Kodi VPN v roku 2023

Existuje niekoľko faktorov, ktoré určujú, ktorá VPN je v Kodi lepšie používať. Tieto faktory sa budem venovať neskôr, ale najskôr tu uvádzame našich najlepších 5 sietí VPN, ktoré sa majú používať v spoločnosti Kodi. Všetky z nich boli dôkladne testované a preskúmané.

Ako môžeš vidieť, ExpressVPN skombinuje zoznam top Služby Kodi VPN. Tu je zoznam najlepších sietí VPN, na ktoré sme boli obzvlášť ohromení.

ExpressVPN – Najlepšie hodnotenie Kodi VPN 2023

ExpressVPN - Top 5 Kodi VPN 2023 Recenzie

ExpressVPN – Top 5 prehľadov Kodi VPN 2023

Povedal niekto najlepšie VPN? Dobre teda ExpressVPN musí byť na tomto zozname. Spoločnosť ponúka svojim používateľom špičkové výhody, ako sú veľká sieť servera (3 000 serverov v 94 krajinách) a silné funkcie zabezpečenia a ochrany osobných údajov (vrátane 256-bitového šifrovania AES a politiky bez protokolovania). Je to jedna z najväčších značiek VPN, ktorá dnes existuje, ideálna pre obchádzanie geoblokov a obchádzanie internetovej cenzúry.

Ďalšie vlastnosti:

 • 24/7 zákaznícka podpora.
 • Viac ako 130 rôznych miest VPN po celom svete.
 • Schopnosť prístupu ku všetkým knižniciam Netflixu, dokonca aj k americkej verzii.
 • Tri súčasné pripojenia VPN.
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

IPvanish – Najlepší prehľad Kodi VPN 2023

IPVanish - Top 5 Kodi VPN 2023 Recenzie

IPVanish – Top 5 Kodi VPN 2023 Recenzie

IPVanish je jednou z najlepších značiek VPN v odbore vďaka zostave vynikajúcich funkcií.

Po prvé, spoločnosť implementuje a politika neprihlásenia, čo znamená, že neuloží vašu online aktivitu ani údaje. Toto je veľmi dôležitá funkcia, ktorú by ste si mali dávať pozor, pretože váš poskytovateľ by mal rešpektovať vaše súkromie, a nie sledovať, čo robíte.

Po druhé, umožňuje vám otestovať svoje služby skôr, ako sa plne angažujete v rámci internetu 7-denná záruka vrátenia peňazí. Ak sa vám to nepáči, môžete získať svoje peniaze späť bez problémov.

  Najboljši Kodi repozitoriji 2023

Po tretie, mali by ste mať vždy na pamäti serverovú sieť VPN. IPVanish má veľký počet serverov po celom svete. To zaručuje, že máte prístup takmer k akémukoľvek kanálu na svete. Okrem toho by to mal vždy poskytnúť váš poskytovateľ vynikajúce rýchlosti aby ste pri streamovaní svojich obľúbených relácií nemali žiadne problémy s ukladaním do vyrovnávacej pamäte.

A v neposlednom rade, IPVanish je optimalizované pre Kodi, vďaka čomu je dokonale prispôsobený. Preto jeho výkon v prehrávači médií môže zatieniť iné značky VPN.

StrongVPN – Najlepší prehľad Kodi VPN 2023

StrongVPN - Top 5 prehľadov Kodi VPN 2023

StrongVPN – Top 5 prehľadov Kodi VPN 2023

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Ďalšou solídnou voľbou, ktorú môžete zvážiť, je StrongVPN. Môže odblokovať Netflix v USA a Veľkej Británii odkiaľkoľvek na svete. Ak sa na to však hlbšie pozriete, uvidíte, že tento poskytovateľ neponúka toľko funkcií ako niektoré jeho náprotivky.

Ak však nemá služby, tvorí ceny. Mesačné predplatné pre StrongVPN je $ 10.00, Ak si predplatíte ročnú službu, môžete ušetriť 42%, čo stojí $ 69,99 (5,83 $ mesačne).

Pros:

 • Prístup do Ameriky a Veľkej Británie Netflix zo zahraničia.
 • Nízke náklady.
 • Bezplatná inteligentná služba DNS proxy.

Zápory:

 • Nejednotnosť, pokiaľ ide o servery (niektoré boli pomalé a niektoré nefungovali).
 • Iba 5-dňové obdobie vrátenia platby.
 • OpenVPN je k dispozícii iba na vybraných serveroch.

VyprVPN – Najlepšie hodnotenie Kodi VPN 2023

VyprVPN - recenzia Top 5 Kodi VPN 2023

VyprVPN – Top 5 prehľadov Kodi VPN 2023

Čo je to s Čínou a veľkými múrmi? Dobre, takže jeden z nich je historickým zázrakom, ktorý mnohí považujú za jeden z nových siedmich divov sveta. Ale druhý je len nepríjemný. Hovorím o Veľká cenzúra Firewallu systém, samozrejme.

Tento firewall drasticky obmedzuje prístup na internet, ak sa niekedy ocitnete v Číne. Populárne webové stránky ako YouTube, Netflix, Instagram, Facebook, a ešte oveľa viac sú obeťami tohto systému. Inými slovami, sú zablokované.

  Как да инсталирате Mobdro на Kodi 17 Krypton (100% работещ)

našťastie, VyprVPN vyvinul niečo nazývané „Chameleón“, tajný systém navrhnutý na zabitie tohto čínskeho draka. Tento poskytovateľ je nevyhnutný, ak žijete v Číne, pretože je to najlepší spôsob, ako obísť Veľký Firewall.

VyprVPN by bol v skutočnosti oveľa vyšší v našom zozname Top 5 Kodi VPN keby to nebolo kvôli jeho nulovej tolerancii k torrentingu.

Pros:

 • Veľmi rýchle servery v 36 krajinách.
 • „Chameleónový“ systém.

Zápory:

 • Žiadne torrenty.

NordVPN – Najlepší sprievodca Kodi VPN 2023

NordVPN - recenzia Top 5 Kodi VPN 2023

NordVPN – Top 5 prehľadov Kodi VPN 2023

Začiatočníci VPN pravdepodobne bude chcieť na svoje zariadenie nainštalovať aplikáciu VPN priateľskú pre používateľa, čo nie je veľmi komplikované. Ak je to váš prípad, nenájdete nič lepšie ako NordVPN. Jeho aplikácia pre PC, Mac, Android, iPhone a iPad je jedným z najlepších, aké som kedy použil.

Stiahnutie a inštalácia aplikácie do vášho zariadenia bude trvať iba niekoľko minút, či už z webových stránok NordVPN alebo z obchodu s aplikáciami. A rovnako ako ExpressVPN, aj tento poskytovateľ ponúka 30-dňová politika vrátenia platby, čo by vám malo poskytnúť dostatok času na vyskúšanie jeho služieb.

Pros:

 • Skvelé aplikácie VPN.
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí.
 • Dvojitá VPN.
 • Servery VPN v približne 57 krajinách.

Zápory:

 • Niektoré servery boli relatívne pomalé, ale väčšina bola veľmi rýchla.

Ako nainštalovať VPN na FireStick

V prípade, že ste sa skončili s registráciou v IPVanish, podľa nižšie uvedeného návodu nainštalujte aplikáciu IPVanish VPN do svojho FireStick.

Najlepšie 5 Kodi VPN do roku 2023

V čase, keď Internetový dohľad a online špionáž je stále vysoký, nie je možné dostatočne zdôrazniť dôležitosť používania VPN. Či už používate zariadenie Kodi, prehľadávate web, alebo dokonca kontrolujete e-mailovú schránku. Nikdy nevieš, či máš ISP alebo vládne agentúry odpočúvania na teba. Preto sa uistite, že nepoužívate a Poskytovateľ VPN ktorý rešpektuje vaše súkromie online.

Považujete túto príručku za užitočnú? Prosím, podeľte sa s nami o svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me