10 najlepších aplikácií pre PS4, ktoré musíte jednoducho nainštalovať

Chcete vylepšiť svoje skúsenosti s PS4 bez toho, aby ste prešli mnohými problémami? Neboj sa. Poskytli sme vám 10 najlepších aplikácií pre PS4 a spôsob, ako k nim získať prístup kdekoľvek na svete.

Absolútne najlepšie aplikácie pre PS4

Absolútne najlepšie aplikácie pre PS4

10 najlepších aplikácií pre PS4 – Stručný prehľad

Tu je rýchly prehľad najlepších aplikácií / kanálov PS4, ktoré môžete použiť:

 1. Netflix
 2. škubnutí
 3. PlayStation Vue
 4. Video Amazon Prime
 5. BBC iPlayer
 6. ty trúbka
 7. Crunchyroll
 8. Pluto TV
 9. Tubi TV
 10. praskanie

Ako získať 10 najlepších aplikácií pre PS4

Jednou z vecí, ktoré som si všimol, keď som prvýkrát dostal svoj PS4, po dokončení fangirlingu, je to, že som nemal prístup ku všetkým aplikáciám, o ktorých som vedel, že by bol môj zážitok fantastický. Ide o to, že aplikácie, rovnako ako streamingové weby, sa musia riadiť medzinárodnými zákonmi o autorských právach. Inými slovami, nemal som prístup k mnohým aplikáciám pre PS4, ktoré som chcel používať

Ak vám aplikácia umožní prístup k obsahu, ktorý vo vašom regióne nemá oprávnenie na vysielanie, bude táto aplikácia blokovaná z geografického hľadiska. Pre vývojárov týchto aplikácií nemá veľký finančný zmysel vydávať rôzne verzie aplikácií pre rôzne krajiny. Preto sa rozhodli obmedziť používateľov na základe ich polohy.

Aplikácia to robí tak, že zakáže všetky adresy IP, ktoré nepatria do oblasti, na ktorú chcú zacieliť. Preto má zmysel, že ľudia na celom svete budú mať problémy s prístupom ku všetkým aplikáciám, ktoré uvádzame nižšie.

Našťastie som vedel, ako vyriešiť tento problém. Jediné, čo som urobil pre prístup ku každej jednej z týchto aplikácií, je použitie mojej VPN a prístup k aplikáciám pre PS4, ktoré som chcel. Môžete si prečítať tento inštruktážny článok o tom, ako nainštalovať VPN na vašom PS4, aby ste sa s týmto procesom dostali.

Po diskusii o najlepších aplikáciách pre systém PS4 vám vysvetlím, čo je to VPN a čo pre vás môže urobiť.

10 najlepších aplikácií pre PS4

Teraz, keď už viete, čo VPN robí a ako vám to môže pomôcť získať prístup k najlepším aplikáciám pre PS4, povedzme o týchto aplikáciách chvíľu.

  Ako skryť IP adresu vo Firestick

Tu sú najlepšie aplikácie, ktoré môžete použiť na svojom PS4:

Netflix

Netflix netreba predstavovať. Je to jedna z najpoužívanejších streamingových platforiem na globálnej úrovni. Každý však vie, že Netflix ponúka pre každú krajinu iný obsah. Najvyhľadávanejším regionálnym Netflixom sa zdá byť USA alebo Spojené kráľovstvo.

Pripojením k serveru v USA alebo Veľkej Británii získate prístup k americkému alebo britskému serveru Netflix odkiaľkoľvek na svete. Avšak buďte opatrní, Netflix tvrdo padal na proxy a VPN. Nie všetky VPN môžu odblokovať Netflix. Našťastie sa ExpressVPN podarilo nepretržite poskytovať túto službu svojim používateľom.

škubnutí

Ak ešte nevieš o Twitchovi, určite ti chýba. Táto aplikácia umožňuje prístup k digitálnemu videozáznamu a je plná nepředvídateľných a informatívnych osobností. Twitch je väčšinou plný obsahu venovaného videohrám, nájdete však aj streamy pre umenie, hudbu, diskusné relácie a dokonca aj niektoré televízne programy..

Rôzne regióny dostávajú na Twitch rôzne služby, napríklad získavajú žetóny sledovaním obsahu League of Legends. Sieť VPN vám pomôže získať prístup ku všetkým službám, ktoré by vám mohli chýbať.

PlayStation Vue

Tu je služba, ktorú sama spustila služba PlayStation na doplnenie vašich streamingových služieb OTT. Problém s PS Vue je v tom, že je k dispozícii iba v USA. Nielen to, ale miesto, kde ste sa pôvodne prihlásili na odber služby, je jediným miestom, v ktorom budete môcť používať svoj účet.

Inými slovami, na získanie predplatného služby PS Vue môžete použiť sieť VPN, ale uistite sa, že sa pripájate na konkrétny americký server. Berte na vedomie server (kde presne je v Amerike?) A používajte ho vždy, keď chcete získať prístup k tejto službe.

Video Amazon Prime

K videu Amazon Prime môžete pristupovať prostredníctvom ich aplikácie na PS4. Pravdepodobne už pravdepodobne viete, že obsah v službe Amazon Prime uspokojuje iba americkú klientelu. Rovnako ako v prípade služby PS Vue môžete na spustenie predplatného v USA Amazon Prime použiť sieť VPN. Keď sa chystáte používať túto aplikáciu, vždy sa pripojte k americkému serveru, inak budete mať prístup iba k titulom „Watch while Abroad“ (tip: to nie je veľa titulov).

BBC iPlayer

BBC iPlayer je streamingová aplikácia venovaná BBC. Je úplne zadarmo na vašom PS4 a umožňuje vám prístup k celej rade relácií, filmov a diskusných relácií.

Rovnako ako u väčšiny služieb BBC je táto aplikácia k dispozícii iba vo Veľkej Británii. Ak chcete na vašom PS4 používať BBC iPlayer, najprv sa pomocou VPN pripojte k britskému serveru. Po vykonaní tohto postupu a získaní adresy IP vo Veľkej Británii budete mať všetok požadovaný prístup.

  How to Watch Coronation Street outside UK Online

Ty trúbka

Tu je ďalšia aplikácia, ktorá si nevyžaduje žiadny úvod. Vďaka špeciálnej aplikácii YouTube môžete jednoducho sledovať všetky svoje predplatné na YouTube priamo zo svojho PS4. Ak ste tvorcom obsahu, môžete pomocou aplikácie nahrať aj svoje videá.

Crunchyroll

Pokiaľ ide o najlepšie streamingové aplikácie pre PS4, fanúšikovia Anime si určite užijú Crunchyroll. Crunchyroll je jedným z najpoužívanejších webov založených na americkom Anime a ponúka širokú škálu Anime a Manga pre všetkých používateľov, ktorí si ich môžu užiť.

Crunchyroll je však služba, ktorá sa ponúka iba v USA. Pomocou aplikácie VPN môžete ľahko pristupovať k aplikácii Crunchyroll na vašom PS4 kdekoľvek na svete. Stačí sa pripojiť k americkému serveru!

Pluto TV

Toto je aplikácia, ktorá je ideálna pre nožnice na káble všade. Pluto TV vám umožní prístup k tonám bezplatných televíznych kanálov. Budete mať možnosť nájsť obsah v správach, športe, filmoch, televíznych reláciách, hudbe, karikatúrach a dokonca aj vírusových videách.

Rovnako ako u väčšiny aplikácií v tomto zozname je arzenál obsahu Pluto TV k dispozícii iba v USA. Na prístup k tejto aplikácii z ľubovoľného miesta na svete použite server USA v sieti VPN.

Tubi TV

Jedná sa o skvelú bezplatnú aplikáciu, ktorá vám umožní prístup k tisícom filmov a televíznych seriálov. Tubi TV ponúka neobmedzené streamovanie, nie je potrebné žiadne predplatné ani kreditná karta. Budete sa musieť občas zaoberať niekoľkými reklamami, ale v porovnaní s reklamami v bežnej televízii to nie je nič.

Ak chcete získať prístup k všetkému obsahu Tubi TV, musíte použiť sieť VPN a pripojiť sa k americkému serveru.

praskanie

Náš posledný výber najlepších aplikácií pre PS4 je Crackle. Táto aplikácia sa týka výhradného obsahu spoločnosti Sony. Získate prístup k rotujúcej bridlici originálov Sony Crackle Originals. Služba je tiež úplne bezplatná a nevyžaduje žiadne predplatné. Ideálne pre nožnice na káble všade.

Praskanie je dostupné v USA, Kanade, Austrálii a 18 krajinách Latinskej Ameriky. Pre používateľov, ktorí si chcú túto službu užiť, ale bývajú niekde inde, môžete pomocou VPN získať požadovaný prístup.

Čo je to VPN?

Všimli sme si, že veľa ľudí naozaj nerozumie tomu, čo VPN robí alebo ako môže byť pre vás, používateľa prínosom.

Dovoľte mi začať vysvetlením toho, čo VPN robí. Skrátka Virtuálna súkromná sieť, VPN je predovšetkým nástrojom kybernetickej bezpečnosti. Jedna z jej základných bezpečnostných funkcií však umožňuje sieti VPN prístup k geo blokovaným aplikáciám a webom. VPN v podstate šifruje vaše údaje a presmeruje vašu komunikáciu prostredníctvom svojich vlastných zabezpečených serverov. Po presmerovaní vašej prevádzky sa vaša verejná adresa IP zmení tak, aby zodpovedala polohe daného servera.

  How to Watch ZEE5 in the USA

Keď sa zmení vaša adresa IP, získate prístup na stránky obmedzené na umiestnenie servera, ktorý používate. Ak teda chcete používať aplikáciu, ktorá je k dispozícii iba vo Veľkej Británii, použite britský server. K dispozícii iba v USA? K americkému serveru by ste sa mali pripojiť.

Môžete sa pozrieť na článok Najlepšie VPN pre PS4 a zistiť, ktorú VPN použiť. V krátkosti: odporúčame vám na vašom PS4 použiť ExpressVPN. Tento poskytovateľ je známy ako najlepšia sieť VPN na trhu a ponúka svojim používateľom celý zoznam funkcií. Môžete tiež vyskúšať službu a využiť ich 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Čo pre vás môže VPN urobiť?

Výhody siete VPN idú nad rámec jednoduchého prístupu k obsahu. Aj keď je to jedna z najžiadanejších výhod VPN, nie je to jediná výhoda. Vďaka sieti VPN budete môcť:

 • Obídenie ISP Throttling: Poskytovateľ internetových služieb niekedy obmedzí (obmedzí) internet používateľa, ak sťahuje veľa obsahu alebo navštevuje veľa streamovaných stránok. Sieť VPN pomôže udržať vašu komunikáciu skrytú pred poskytovateľom internetových služieb, čím sa v skutočnosti obíde činnosť poskytovateľa internetových služieb.
 • Pridajte do svojho pripojenia anonymitu: Vaša verejná IP odráža vašu fyzickú polohu. Keďže sieť VPN zmení vašu verejnú adresu IP, zdá sa, že sa nachádzate niekde úplne odlišne. Vaša adresa IP je ako váš identifikátor. Ak ju zmeníte, získate ďalšiu online anonymitu.
 • Chráňte svoje údaje pred možným odcudzením údajov: VPN šifrujú vaše údaje, je to jedna z ich základných funkcií. To znamená, že pre každého je neuveriteľne ťažké ukradnúť akékoľvek vaše údaje. Priemyselný štandard VPN pre šifrovanie (256 šifrovaní AES) je v skutočnosti taký silný, že superpočítače ešte musia byť schopné šifrovanie prelomiť..
 • Zabezpečte všetky pripojenia na internet vrátane verejných WiFi: Keďže siete VPN vyladia vašu komunikáciu prostredníctvom svojich vlastných zabezpečených serverov, zablokujú vašu komunikáciu a blokujú každého, kto sa pokúša monitorovať alebo robiť správy s tým, čo robíte online. Z tohto dôvodu sú siete VPN najlepším nástrojom na pripojenie k verejnej sieti Wi-Fi, čo je zvyčajne ohnisko hackerov a útokov..

Ako vidíte, sieť VPN je veľmi užitočným nástrojom na zabezpečenie vášho internetového arzenálu.

Najlepšie aplikácie PS4 – záverečné myšlienky

Tu to máte, 10 najlepších aplikácií pre PS4. Ak spojíte svoje skúsenosti s PS4 s dôveryhodnou a dôveryhodnou sieťou VPN, budete môcť odomknúť celú škálu aplikácií a obsahu z pohodlia svojho vlastného gauča. Nezabudnite, že sieť VPN môže obísť geograficky blokované aplikácie, ale nemôže obísť žiadne požadované poplatky za registráciu alebo predplatné..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me