Ako obísť výpadky ESPN (ESPN3, ESPN + a WatchESPN)


Ako obísť výpadky ESPN

Ako obísť výpadky ESPN

ESPN a ESPN + – vedúce športové kanály

Logo ESPNESPN sa stal jedným z najlepších go-to kanálov pre všetky športové udalosti. Ak to neviete, kanál má milióny divákov po celých Spojených štátoch. Štúdie to v skutočnosti hovoria 86 miliónov domácnosti v Spojených štátoch sú účastníkmi ESPN. Číslo hovorí samo za seba.

Pokiaľ ide o obmedzenia výpadku prúdu, samotná sieť ESPN nie je zatemnená. Ak používate káblový kanál v televízii, budete si môcť tieto hry pozerať. však, streamovanie je problém so službou. Aplikácia ESPN vám umožňuje naladiť a streamovať najlepšie športové udalosti naživo a na požiadanie.

Ak však hlavný poskytovateľ káblovej televízie ponúka zápas v televízii, bude zatemnený. Prepáčte, chlapci, viem, že je to frustrujúce, ale tak to je.

Pokiaľ ide o ESPN +, samostatnú službu streamovania ESPN, problém pretrváva aj v tomto prípade. Táto služba založená na odbere nevyžaduje káblové predplatné.

Pre nožnice na šnúry to bola veľmi dobrá alternatíva, pretože vás to len stojí 4,99 $ mesačne a 49,99 $ ročne. Táto služba má viac ako 2 milióny predplatiteľov od roku 2019 a počíta sa. S platným predplatným môžete streamovať najlepšie športy Android, iOS, PC, Mac, PlayStation, Xbox, Apple TV, Roku, Android TV, Chromecast a Amazon Fire.

Ak sa však tieto dve aplikácie líšia, zdieľajú nakoniec rovnaký osud, výpadky.

To bolo v minulosti. Po dokončení tejto príručky sa týmto obmedzeniam výpadku prúdu budete môcť ľahko vyhnúť.

Ako sa vyhnúť / obísť ESPN / ESPN + výpadky – riešenie VPN

Ak vidíte túto obávanú správu „Tento obsah podlieha výpadku“, potom vám ESPN zablokoval prístup k hre kvôli vašej polohe.

Ako určuje vašu polohu? prostý, je to vaša IP adresa. To nie je všetko. Streamovacie služby môžu zistiť vašu presnú polohu, webový prehľadávač a dokonca aj vášho ISP z niekoľkých číslic.

Akonáhle to uvidí vašu IP, ESPN zatemní hru. Keďže vaša adresa IP určuje vašu adresu IP, znamená to zmena adresy IP vám môže pomôcť bypass ESPN / ESPN + výpadky prúdu. Ak sa nachádzate napríklad na západnom pobreží, vyberte server VPN na východnom pobreží.

Kroky

Je to vec na jedno kliknutie, takže nie je také ťažké vykonať nejakú úlohu. Postupujte podľa týchto krokov a budete v poriadku:

 1. najprv, Zaregistrujte sa u poskytovateľa VPN.
 2. Nainštalujte si aplikáciu VPN do svojho počítača Android, iPhone, iPad, PC alebo Mac.
 3. Pripojte sa k serveru VPN v USA kde žiadny oficiálny vysielateľ nemá práva na hru.
 4. Prihláste sa u svojho poskytovateľa káblových služieb pre sieť ESPN alebo svoj účet u siete ESPN+.
 5. Spustite službu webové stránky alebo aplikácie.
 6. Streamujte najlepšie športy blackout bez kdekoľvek si.

ExpressVPN bol asi nejaký čas, ponúka najlepšie služby v odbore. Sieť VPN však nie je kompatibilná s mnohými platformami na streamovanie údajov. Takže, ak chcete streamovať ESPN alebo ESPN + na Xbox 360, Xbox One, Amazon Fire TV, Chromecast, Apple TV alebo Roku, namiesto toho musíte do smerovača nainštalovať sieť VPN.

To je všetko, čo musíte urobiť. ExpressVPN prichádza s rýchlymi servermi v USA. V prípade, že to nie je vaša voľba, sú to tieto špičkové služby VPN na obídenie výpadkov ESPN.

Alternatíva VPN – obíďte výpadky ESPN pomocou inteligentného DNS

Existuje iný spôsob, ako obísť Výpadky ESPN a ESPN +, dabuje sa ako Smart DNS Proxy. Táto služba sa natoľko líši od siete VPN, ale dosahuje rovnaké výsledky mínus bezpečnosť.

Ako vidíte, inteligentný DNS existuje prísne obísť regionálne a výpadky. Nezmení to vaše IP, ale presmeruje požadovaná prevádzka ktorý zvýrazňuje vašu aktuálnu polohu.

Nakoniec budete streamovať zápasy bez výpadku ESPN. Inteligentný server DNS získate takto:

 • Služba nemení vašu IP adresu, čo znamená, že budete mať prístup obmedzené a lokálne kanály súčasne.
 • K šifrovaniu nedôjde (žiadne ďalšie zabezpečenie), ale budete vysielať obsah vo vysokom rozlíšení na minimálna strata rýchlosti.
 • ESPN a ESPN + sú k dispozícii takmer na každom streamovacom zariadení. VPN však podporuje iba niektoré. Vďaka inteligentnému DNS môžete streamovať obsah Android, iOS, PC, Mac, Android TV, Apple TV, Chromecast, Smart TV, PlayStation a Xbox.

V prípade, že nepoznáte svoju cestu okolo, dajte Unlocator skúste. Táto služba je od tej doby 2013 a stal sa číslo jedna inteligentná služba DNS na svete. Skontrolujte recenziu, budú zálohovať to, čo hovorím.

Táto služba môže odblokovať viac ako 235 kanálov na celom svete a nedávno pridali funkciu VPN na zvýšenie bezpečnosti. Vezmite to na skúšobnú jazdu, majú k dispozícii žiadne otázky 7-dňová bezplatná skúšobná verzia.

ESPN Live Coverage

Mohli by ste sa pýtať sami seba, prečo prežívam všetky tieto problémy s prístupom k jednému kanálu? Technicky táto metóda obchádza výpadky prúdu na všetkých hlavných športových kanáloch, to je prvé. Po druhé, a čo je najdôležitejšie, ESPN má čo ponúknuť v oblasti športu. Môžete sledovať páči:

 • NCAA College Football
 • MLS
 • NBA
 • WNBA
 • NCAA College Baseball
 • Bundesliga
 • Ligue 1
 • NCAA College Basketball
 • La Liga a oveľa viac.

Okrem nich sa ESPN stala oficiálnym vysielateľom pre UFC. Ak máte predplatné ESPN, môžete sledovať vôbec najväčšie udalosti UFC. Ale keď už hovoríme o výpadku prúdu, tentoraz, UFC Fight Pass budú podliehať výpadkom, so súhlasom s vysielacími právami ESPN.

ESPN Blackouts – Ako sa vyhnúť / obísť pomocou riešenia VPN

Nezabudnite znova použiť rýchly poskytovateľ VPN na obídenie výpadkov ESPN. V opačnom prípade budete trpieť vyrovnávacie problémy a nekvalitné vysielanie. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok ako obísť a vyhnúť sa výpadkom ESPN a ESPN + pomocou riešenia VPN, zanechať komentár nižšie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me