Ako pozerať NFL na Apple TV

Nedávno ste teda upustili kábel, kúpili ste si Apple TV a máte veľké nádeje, že na ňom budete môcť sledovať hry NFL 2018/2019, ale jednoducho neviete, kde a ako. Podľa toho, že ste na tejto stránke, predpokladáme, že ste si už nastavili svoju Apple TV a že už hľadáte spôsoby, ako na nej sledovať NFL. No, pristáli ste na správnom mieste, aby sme vás tu sprevádzali celým procesom. Okrem klasickej televízie existuje veľa možností streamovania, kde môžete sledovať hry NFL bez toho, aby ste museli platiť káblové účty. Čím drahšie je káblové predplatné, tým viac ľudí má sklon k šnúre. V sprievodcovi nižšie vám predstavíme rôzne možnosti streamovania, ktoré vám umožnia sledovať NFL bez kábla na Apple TV..

Ako sledovať NFL na Apple TV

Ako sledovať NFL na Apple TV

Ako pozerať NFL na Apple TV

Hry NFL sa vysielajú v pondelok, štvrtok a nedeľu v noci a v nedeľu popoludní v rôznych sieťach: CBS, Fox, NBC, ESPN a NFL Network. Sledovanie všetkých požadovaných hier NFL bez káblového predplatného môže byť problematické, existuje však veľa možností, ktoré túto stratu kompenzujú, a to sú samostatné streamingové kanály. Pozrite sa na niektoré z najlepších nižšie.

NFL Game Pass

Game Pass je jednou z najlepších streamingových služieb, ktoré vám umožňujú sledovať každú jednotlivú hru sezóny. NFL Game Pass vám neumožňuje žiť hry s živým prúdom, ktoré šialene veľa nožov na šnúry. Keďže predplatitelia služby Game Pass, ktorí žijú mimo USA, môžu sledovať živé hry, niektorí predplatitelia sa rozhodli použiť sieť VPN na vytvorenie adresy IP mimo krajiny. Najčastejšie sa odporúča nákup predplatného vo Veľkej Británii. Pred zakúpením služby Game Pass budete musieť nastaviť svoju adresu IP mimo krajiny.

Fubo TV

Fubo TV nie je to len športový balík. Má tiež veľa iných ako športových kanálov, ako sú FX, SyFy, A&E a HGTV. Ide o kompetentnú streamingovú službu s jedinečnou kombináciou kanálov. Ak ste športovým fanúšikom, ale nestaráte sa o ESPN, potom je pre vás Fubo TV streamingovým balíkom. Fubo TV tiež ponúka miestne kanály CBS, NBC a Fox na vybraných trhoch s reláciami na požiadanie z týchto kanálov po celej krajine..

Závesný televízor

Závesný televízor je kompatibilný so zariadeniami ako Apple TV, Chromecast, Roku, iPhone a iPad, Mac. Nevyžaduje sa žiadny záväzok, môžete sa prihlásiť iba na sezónu NFL a potom zrušiť. Ponúka dva balíčky, oranžový a modrý. Fanúšikovia NFL si budú musieť vybrať medzi Orange, ktorý ponúka ESPN, Fox a NBC, alebo sa zaregistrovať do kombinovaného balíka Orange a Blue, pretože Blue ponúka sieť NFL..

PlayStation Vue

Táto streamovacia služba je kompatibilná – rovnako ako názov napovedá – s PlayStation. Má všetky siete: NBC, Fox, CBS, ESPN, NFL Network, RedZone. Balíčky Elite a Core ponúkajú všetky potrebné kanály na sledovanie celej sezóny NFL bez kábla. Diváci, ktorí chcú NFL RedZone, budú musieť za prístup zaplatiť ďalší jednorazový poplatok. potom, PlayStation VueCenový balík by sa rovnal predplateniu káblov a už to nebude stáť za to. Dostupnosť kanálov sa tu líši v závislosti od regiónu. Pred registráciou musíte skontrolovať, či sú požadované hry a kanály NFL k dispozícii.

Hulu Live TV

Hulu je služba live streaming je aplikácia, ktorú môžete použiť na sledovanie sezóny NFL 2018/2019 bez potreby káblového predplatného. V prípade, že už máte účet Hulu VOD, môžete sa jednoducho prihlásiť na doplnok Live TV a získať CBS. Aj keď je Hulu Live TV v porovnaní s ostatnými možnosťami v tomto zozname relatívne nová, je to skvelá alternatíva k sledovaniu živých športov bez kábla..

Ako sledovať NFL na Apple TV pomocou VPN

na obísť výpadky NFL alebo získať prístup k vysielaním kanálov NFL v zahraničí, budete potrebovať virtuálnu súkromnú sieť. Sieť VPN spája vaše zariadenie s jedným z mnohých serverov umiestnených v krajine, kde je založený obsah, ktorý sa snažíte získať. Vďaka súkromnému tunelu, ktorý VPN vytvára, sa vaše pripojenie presmeruje cez tento server, čím získate IP adresu krajiny, ktorú ste si vybrali. Vďaka tomu budete mať prístup k všetkému obsahu, ktorý umožňuje vaša IP adresa. Pozrime sa však na všetky ďalšie výhody, ktoré získate s VPN:

  • Pomáha vám obísť geobloky a výpadky energie.
  • Umožňuje bezpečne a bezpečne používať verejné prístupové body WiFi.
  • Sledujte svoje obľúbené športové kanály odkiaľkoľvek na svete.
  • Poskytuje dočasnú adresu IP.
  • Vynechajte škrtenie ISP a streamujte videá v plnom vysokom rozlíšení.
  • Skryje aktivitu prehľadávania z miestnych sietí a poskytovateľov internetových služieb.
  • Ušetrí vám peniaze pri nákupoch súvisiacich s hranicami.

Vieš, čo ťa dostane NFL do zahraničia? ExpressVPN. Nielen, že je to super rýchle, ale tiež veľmi spoľahlivé. Presne tak musíte odblokovať každý hostiteľský kanál NFL v ktorejkoľvek časti zemegule. Ak ExpressVPN nespĺňa vaše potreby, môžete sa kedykoľvek pozrieť na poskytovateľov služieb na trhu zobrazených v tabuľke nižšie.

Sledujte NFL na Apple TV

Nie je žiadnym tajomstvom, že NFL v prvom rade podporuje poskytovateľov káblov a nie je ochotný dodávať živé hry NFL v reálnom čase do rezačiek káblov. Ale to sa nakoniec zmení. Rovnako ako sa každý poskytovateľ zábavy a mediálna zásuvka musela prispôsobiť zmenám streamingových služieb a obsahu na požiadanie, NFL a ďalšie významné športové franšízy sa budú musieť zapojiť do priameho vysielania. Ľudia sa už presunuli k streamovacím službám a NFL by sa k nim malo lepšie pripojiť. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me