Ako skryť IP adresu vo Firestick

Ako skryť IP adresu vo Firestick? To, čo Firestick vlastníte, vám môže urobiť veľa, ak ste ho naplno využili. Firestick je prenosné zariadenie, ktoré zapojíte do portu USB televízora, aby sa z neho stalo zariadenie na streamovanie, ktoré vám umožní prístup k všetkým druhom streamovacích služieb prostredníctvom televízora. Firestick je väčšinou obľúbený medzi používateľmi Kodi, pre ktorých je výhodné nainštalovať Kodi naň. Existuje však veľa vecí, ktoré by mohli zničiť zábavu pri požiari Firestick, ako sú geografické obmedzenia. V niektorých krajinách je veľa streamingových kanálov, ako aj doplnkov Kodi dostupných na zariadení Firestick neprístupné. Aby ste si zachovali pohodlie spoločnosti Firestick, potrebujete poskytovateľa služieb VPN. Majitelia kariet Amazon Fire TV Stick môžu pomocou siete VPN skryť svoje adresy IP s cieľom odblokovať geograficky uzamknutý streamovaný obsah a zachovať súkromnú streamovanú aktivitu.

Ako skryť IP adresu na Firestick

Ako skryť IP adresu na Firestick

Ako skryť IP adresu v Firestick pomocou VPN

VPN funguje tak, že šifruje všetku vašu internetovú komunikáciu a smeruje ju cez server v požadovanom umiestnení. Svoju polohu môžete „spoofovať“ a nastaviť tak, aby vyzerala, akoby ste sa pripájali na internet z inej krajiny alebo regiónu. Vďaka tomu je možné odblokovať geograficky obmedzený obsah v aplikáciách na streamovanie, ako sú Netflix, Hulu, Amazon Prime Video, BBC iPlayer a HBO. Okrem toho môžu používatelia produktu Firestick, ktorí majú nainštalovaný program Kodi, skryť informácie o svojej internetovej prevádzke pred padajúcimi poskytovateľmi internetových služieb. Čítajte ďalej, aby ste sa dozvedeli, aké metódy sa používajú na inštaláciu siete VPN na neskoršie skrytie vašej adresy IP v programe Firestick. Nastavenie ExpressVPN na Firestick je celkom jednoduché. Samotná aplikácia VPN je zadarmo, ale potrebujete ju ExpressVPN účet na prihlásenie. Tu je návod, ako môžete ľahko skryť IP adresu Amazon Fire Stick podľa inštalácia VPN na to:

 1. Najprv zamierte do služby ExpressVPN a zaregistrujte si svoj účet VPN.
 2. Spustite Fire Fire alebo Amazon Fire TV.
 3. V hornej časti domovskej obrazovky prejdite na položku Aplikácie.
 4. Teraz vyberte „Kategórie“ -> , Utility ‘.
 5. Vyberte aplikáciu ExpressVPN.
 6. V prípade, že v FireStick nemôžete nájsť časť „Utility“, jednoducho použite funkciu vyhľadávania a namiesto toho v Amazon Store vyhľadajte ExpressVPN..
 7. Potom stiahnite aplikáciu kliknutím na tlačidlo „Získať“.
 8. Po stiahnutí a inštalácii vyberte možnosť Otvoriť..
 9. Potom sa prihláste do aplikácie VPN pomocou svojho používateľského mena a hesla ExpressVPN.
 10. Nakoniec vyberte umiestnenie servera VPN, ku ktorému sa chcete pripojiť.
 11. Po vytvorení pripojenia VPN jednoducho kliknite na tlačidlo Domov na diaľkovom ovládači Fire Stick.
 12. Najlepšie VPN pre Firestick

Najlepšie VPN na skrytie IP adresy na FireStick

Ak hľadáte dobrého poskytovateľa služieb VPN, musíte si dať pozor na rýchle, spoľahlivé a bezpečné. Zatiaľ čo všetky siete VPN spomaľujú vaše pripojenie k internetu, niektoré viac ako iné. Okrem toho, ak máte v úmysle preniesť útek z väzenia a dostať sa do neho Kodi, budete potrebovať VPN, ktorá spolupracuje so všetkými doplnkami Kodi. Nehovoriac o VPN, ktorá udržuje vaše súkromie, pokiaľ ide o históriu sťahovania. Takže ak ste si ešte nezakúpili VPN pre Firestick, pozrite si niektoré z našich najlepších návrhov VPN pre Firestick:

ExpressVPN

Tento poskytovateľ služieb má veľkú sieť serverov po celom svete. Iba niekoľko služieb VPN vám umožňuje zmeniť váš región Netflix na USA a streamovať jeho obsah v zahraničí a ExpressVPN je najlepší pre túto prácu. To znamená, že môžete použiť ExpressVPN na odblokovanie amerických kanálov ako Amazon Prime, Hulu, Showtime, Netflix a mnoho ďalších na vašom FireStick. ExpressVPN dodržiava prísne zásady bez protokolov a používa výkonné bezpečnostné protokoly na zabezpečenie vysokej úrovne bezpečnosti. Okrem toho môžete spustiť tri súčasné pripojenia VPN a získať pomoc od ich 24/7 zákazníckeho servisu. Prečítajte si viac o ExpressVPN v toto preskúmanie.

BulletVPN

Napriek tomu, že je nováčikom v oblasti služieb VPN, BulletVPN urobil prekvapivo dobre pri testovaní na FireStick. BulletVPN poskytuje sieť serverov vo všetkých častiach sveta a môže vám pomôcť odblokovať všetky druhy streamovacích kanálov. S týmto poskytovateľom služieb nie sú uložené žiadne protokoly a na zabezpečenie zabezpečenia sa používajú najkvalitnejšie šifrovacie protokoly. BulletVPN ponúka 30-dňovú politiku vrátenia platby a nepretržitú prémiovú podporu prostredníctvom e-mailu alebo live chatu. Viac informácií o tomto poskytovateľovi služieb nájdete tu preskúmanie.

IPVanish

Z mnohých testovaných poskytovateľov služieb VPN, IPVanish sa ukázal byť jedným z najrýchlejších. Je vysoko hodnotený z hľadiska ochrany súkromia a použiteľnosti. Ide o skvelú aplikáciu VPN, ktorá sa používa na Firestick, pretože funguje so všetkými doplnkami Kodi. Nastavenie je tiež jedným z najjednoduchších, pretože jeho aplikácia je teraz v oficiálnom vstavanom obchode s aplikáciami, čo je zďaleka najrýchlejší spôsob. IPVanish umožňuje neobmedzené p2p torrentovanie a ponúka 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Viac informácií o IPVanish nájdete na stránke tento článok.

Výhody skrytia IP adresy na Firestick

Jedným z mnohých výhod inštalácie VPN na vašom Firestick je to, že skryje vašu IP. V skutočnosti si môžete požičať inú adresu IP z inej krajiny. Je to dôležité, pretože po výmene adresy IP získate prístup k obsahu danej krajiny. Tiež by bolo pre ISP a tretie strany veľmi ťažké vás vystopovať. Neexistuje spôsob, ako by ste nemali prospech z ukrytia svojej adresy IP, a máme zoznam, ktorý preukáže len to, že:

 • Riešenie akýchkoľvek blokov prístupu na internet virtuálnou zmenou umiestnenia.
 • Prehliadajte web anonymne.
 • Zabráňte tretím stranám v používaní vašej adresy IP proti vám.
 • Získajte slobodu internetu.
 • Pristupujte k svojim aplikáciám FireStick k aplikáciám s obmedzeným geografickým umiestnením, ako sú American Amazon Prime Video, Netflix, Hulu a BBC iPlayer.
 • Odblokujte zablokované alebo zakázané doplnky Kodi.
 • Skryť svoju geografickú polohu.
 • Vynechajte všetky filtre obsahu, zákazy alebo zoznam zakázaných položiek.
 • Skryte svoju aktivitu pred poskytovateľom internetových služieb.
 • Chráňte svoje údaje pred vládnym dohľadom.

Ako maskovať IP adresu na Amazon Fire

Ak ste si nedávno kúpili Firestick a máte veľké nádeje, že budete sledovať Netflix alebo Hulu mimo USA, tak sa to nestane. Nerád vám prasknú bubliny, ale jediný spôsob, ako budete mať luxus streamovania obsahu po celom svete podľa vášho želania, je skrytie vašej adresy IP. Skrytie vašej adresy IP by si vyžadovalo inštaláciu siete VPN na vašom Firestick. Používatelia spoločnosti Kodi by tiež zistili, že majú sieť VPN na Firestick veľmi užitočnej služby, ktorú si úprimne povedané nemôžeme dovoliť. Ďakujeme neskôr, tu si môžete prečítať viac o Najlepšie VPN pre Firestick.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map