Ako sledovať MLB na FireStick Live

Táto Fire Stick má všetko, o čom môže streamer snívať, najmä streameri športových fanúšikov. Nedávno som zistil, že môžem streamujte MLB sezónu na mojom FireStick žiť online bez ohľadu na to, kde som. Tí, ktorí boli blokovaní geom, poznajú tento boj a aký veľký je tento pomer. Ak sa tak stane niektorý z týchto fanúšikov, kde nie sú k dispozícii streamingové kanály, VPN v tom môže pomôcť. Ako? Dozviete sa všetko o tomto procese tu.

Ako pozerať MLB na FireStick

Kanály vysielané prostredníctvom servera MLB v službe FireStick

Byť majiteľom Firesticku a fanúšikom MLB je sladká kombinácia, ktorá vás privedie pred širokú škálu možností. Máte všetky tieto streamingové kanály, ku ktorým máte prístup, samozrejme hneď po pripojení k sieti VPN. Pamätajte na to, že byť mimo USA vás znevýhodňuje prístup k vysielacím kanálom MLB. S VPN však nemusíte mať o nič z toho starosti. To, čo máte k dispozícii na vašom FireStick, závisí od vášho geografického umiestnenia, vďaka ktorému je VPN nevyhnutnou súčasťou. Amazon FireStick slúži ako vynikajúce zariadenie na streamovanie MLB. Neztrácajte teda svoj potenciál a neprihláste sa na odber VPN ihneď. Tu je niekoľko kanálov, ktoré môžete využiť na streamovanie hier MLB.

Niektoré z týchto kanálov môžu vyžadovať predplatné aj po ich odblokovaní. Sieť VPN neobchádza poplatky za registráciu alebo predplatné.

MLB.TV

MLB.TV  je americká zvuková a obrazová služba založená na predplatných, ktorá umožňuje jej predplatiteľom streamujte vysoko kvalitnú mimo trhu Major League Baseball Games. V súčasnosti používatelia predplatia balík „MLB.tv All Teams“. Toto predplatné im poskytuje prístup ku všetkým živým kanálom MLB, živým hrám a štatistikám. Jediné, čo musíte urobiť, je vytvoriť účet MLB.TV a potom si užiť chvíle všetkých hier. 

Závesný televízor

Závesný televízorVďaka streamovacím službám si môžete vybrať zostavu svojho kanála a prispôsobiť si svoj televízny zážitok. Navyše, televízia Sling ponúka skvelý výber pre streamovanie MLB. Väčšinu káblových kanálov môžete získať s predplatným „Orange“ 20 USD. Je to najlacnejšia služba, ktorá zahŕňa ESPN a ESPN2. Modrý plán však účtuje poplatok 25 USD mesačne a zahŕňa Fox a FS1. Plány Orange a Blue ponúkajú svojim predplatiteľom TBS, ale žiadny z nich neponúka sieť MLB.

PlayStation Vue

Môžete streamovať hry MLB pomocou PlayStation Vue predplatné teraz Spoločnosť Sony pridala sieť MLB. Vaše ciele v oblasti streamovania MLB sú možné, ak sa prihlásite na odber mesačného balíka 44,99 dolárov, ktorý obsahuje sieť MLB. Vďaka predplatnému na PlayStation Vue môžete online sledovať živé basketbalové, futbalové, futbalové, baseballové a hokejové hry. K dispozícii sú kanály ako MLS, NFL a NHL. A za 40 dolárov získate prístup k ESPN, ESPN2, FOX, FS1 a TBS.

DirecTV Now

DirecTV Now prichádza s dobrá rozmanitosť športových programov. Streamovacia služba ponúka kanály ako ESPN, ESPN2, FOX Sports 1 a NBCSN. Ak inovujete na balík Just Right, získate ESPN News, ESPNU, Big Ten Network, SEC Network, Tennis Channel, a čo je najdôležitejšie, MLB Network. Prístup k MLB môžete získať aj v aplikácii Bat.

Hulu Live TV

tvoj Program pokrýva sezónu Major League BaseballHulu + živá televízia. Kanály FOX, ESPN, FS1 a TBS poskytujú živé pokrytie sezóny MLB. Tieto kanály získate prostredníctvom predplatného služby Hulu. Streamujte akciu naživo pomocou predplatného služby Hulu + Live TV a na zariadení s podporou Live TV.

Použitie VPN

Nezabúdajte, že tieto kanály sa nezobrazia iba na vašom Firestick, ak sa nachádzate na nesprávnom geografickom mieste. Aby sa tieto kanály objavili, musíte si najprv nainštalovať VPN. Páči sa mi to Sling TV, Directv Now, Fubo TV a MLB.TV Ak sa nepripojíte k sieti VPN, zostane odblokovaný. Tu sa dočítate o najlepšia VPN môžete využiť na streamovanie sezóny MLB mimo USA. Prečítajte si viac o tom, čo VPN môže urobiť nižšie:

  • Ochrana osobných údajov, ktoré potrebujete: K vašim údajom nebudú mať prístup tretie strany. Vaše údaje sú šifrované a chránené protokolmi.
  • Beat MLB blackouts: Môžete sledovať MLB hry aj cez uložené výpadky poskytovateľmi.
  • Obídenie ISP Throttling: Poskytovateľ internetových služieb však niekedy spôsobí prerušenie vášho pripojenia pomocou siete VPN, ktorej sa dá ľahko vyhnúť.
  • Užívateľsky prívetivé aplikácie VPN: Spoločnosti VPN ponúkajú ľahko použiteľné aplikácie dostupné na viacerých platformách vrátane Firesticku.

Streamovanie MLB na FireStick s VPN

Sezóna 2019 Major League Baseball sa začne 20. marca a skončí sa 29. septembra. Je to 150. sezóna v histórii MLB a fanúšikovia sú nadšení, že sa sezóna opäť rozbehne. Majitelia FireStick môžu využívať streamovacie kanály dostupné na zariadení na sledovanie sezóny MLB. Ak sa teraz nachádzajú v krajine, kde nie sú podporované kanály na streamovanie MLB, budú na prístup k nim potrebovať sieť VPN..

Bez siete VPN je získanie týchto kanálov takmer nemožné. Skutočnosť je taká, že ak sa chcete dostať k nim, musíte byť na rovnakom mieste ako kanály – tam, kde sú umiestnené. Teraz, ak nie, budete musieť zmeniť svoju polohu. Keďže fyzický pohyb je možná, obráťte sa na sieť VPN zmeňte svoju polohu prakticky.

Po registrácii do siete VPN sa zariadenie pripojí k jednému z mnohých serverov rozmiestnených na rôznych miestach po celom svete. Vaše dáta potom prechádzajú týmto zabezpečeným pripojením – súkromným tunelom – a dostanú sa presmerovaním cez tento lokalizačný server, ktorý ste si vybrali. Všetky vaše údaje budú spojené s daným serverom a pravdepodobne sa nachádzate v krajine, kde sa tento server nachádza. Potom sa stanete na rovnakom mieste, kde sú kanály založené, a dostanete sa k nim, akoby ste sa tam skutočne nachádzali.

Najlepšie MLB VPN

Ak chcete mať skúsenosti s odblokovaním a streamovaním úspešné, musíte sa prihlásiť na odber ExpressVPN. Naše hlasovanie platí pre ExpressVPN nielen preto, že ide o poprednú VPN odblokovacie výkony sú bezkonkurenčné a prvotriedne. Môžete odblokovať takmer akýkoľvek kanál, na ktorý ste upozornili. Predpokladajme, že ste sa prihlásili na odber služby ExpressVPN, ale nepáčili sa vám služby ponúkané spoločnosťou využívať 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Získajte peniaze späť do 30 dní.

Spoločnosť je zákaznícky servis je veľmi užitočný, takže si nemyslím, že budete potrebovať pravidlá pre vrátenie platby. Talentovaný tím podpory spoločnosti ExpressVPN odpovie na všetky otázky, ktoré máte, a prevedie procesom nastavenia. Ak trváte na hľadaní ďalších poskytovateľov, bude tabuľka uvedená nižšie veľmi užitočná.   

Sledujte MLB na Apple TV – záverečné slová

Sledovanie hier MLB bez nutnosti platiť za kábel je jednoduchšie, ako by ste si mohli myslieť, najmä pre majiteľov FireStick. Jediné, čo musíte urobiť, je využiť VPN a všetky MLB streamingové kanály môžu byť na dosah ruky.

Mať dôveryhodný Sieť VPN pre váš FireStick je veľmi potrebná z hľadiska zabezpečenia, ochrany osobných údajov a kvality streamovania. Sledujte, ako vaše obľúbené tímy vyhodia loptu z parku, keď odblokujete prístup k kanálom pomocou VPN, ktorú vyberiete, a dajte nám vedieť, ktorý z nich ste sa rozhodli prihlásiť na odber v časti s komentármi nižšie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me