Ako sledovať NHL na Roku Live

Hokejová sezóna je hneď za rohom, takže si svoju Zariadenia Roku sú pripravené na streamovanie. Ako majiteľ zariadenia Roku som jednoznačne prešiel cez kábel a teraz hľadám nové spôsoby, ako sledovať NHL hry.

Dá sa povedať, že majitelia Roku sa správali správne pri výbere zariadenia na streamovanie. Neexistuje lepšie miesto na pozeranie sezóny NHL ako na Roku a som tu, aby som vám povedal, ako môžete streamujte NHL hokejové hry na svojich hráčoch Roku a Roku TV.

Ako sledovať NHL na Roku Live

Ako sledovať NHL na Roku Live

Kanály hostiace NHL 2023 na Roku

Nasleduje zoznam niektorých najlepšie streamingové kanály vysielajúce NHL v Spojených štátoch. Tieto oficiálne televízne kanály už majú aplikácie na Roku – väčšina z nich áno, ak nie všetky.

  • NHL.TV
  • Hulu Live TV
  • Directv Now
  • FuboTV
  • Závesný televízor

Ako sledovať NHL Live online na Roku

NHL sa koná v USA a to znamená všetky kanály streamujúce hry sú mimo USA geograficky blokované. Dobrou správou však je, že s nástrojom VPN môžete stále prístup k kanálom aj v zahraničí. VPN vám pomôže obmedzenia obchádzania všetkých druhov ktoré vám bránia v prístupe k streamovacím kanálom NHL.

Sieť VPN spája zariadenie, ktoré používate, s jedným z jeho serverov v USA. To bude preniesť celú svoju komunikáciu cez tento americký server, Zdá sa, že sa pripájate z USA. budete získať americkú IP adresu čím vám umožní prístup k všetkému obsahu tejto krajiny.

Ďalšie veci, ktoré môžete s VPN očakávať, sú:

  • Zbavte sa škrtenia ISP: Váš poskytovateľ internetových služieb už nebude ovládať vaše pripojenie kvôli veľkej šírke pásma, ktorú spotrebujete.
  • Odblokovať zámorský obsah: Po prihlásení do siete VPN získate takmer každý kanál alebo službu, ktorú chcete.
  • Vyhnite sa výpadkom napájania: Skrytím skutočnej polohy, skutočnej polohy vás vyhnúť sa výpadkom energie ktoré vám bránia sledovať váš obľúbený športový obsah.
  • Aplikácie VPN: Poskytovatelia služieb VPN majú užívateľsky prívetivé aplikácie pre všetky platformy.
  • Online bezpečnosť: Bezpečnostné štandardy VPN chránia vaše údaje pred zvedavými očami a zaisťujú bezpečnosť online.
  How to Watch Coronation Street outside UK Online

Ak chcete odblokovať NHL na Roku, budete potrebovať spoľahlivého poskytovateľa služieb VPN a najlepší na trhu je ExpressVPN. Je to poskytovateľ poskytuje konzistentné výkony. Zaručuje to odstrániť regionálne obmedzenia týkajúce sa zahraničného obsahu. Je to vysoko uprednostňuje súkromie ako to vyplýva a prísna politika bez protokolov a implementuje tvrdé šifrovacie protokoly. Nasledujúca tabuľka vám môže pomôcť pri prehliadaní ďalších možností VPN, ktoré stoja za zváženie.

Streamujte NHL na Roku s týmito kanálmi

Ak ste vlastníkom Roku a nevyužívate streamingové kanály, ktoré ponúka, potom vám veľa chýba. Viete, že môžete sledovať každý okamih NHL sezóna bez kábla aj keď ste boli mimo USA? Je to úplne možné streamujte hokejové hry na Roku pomocou nasledujúcich streamovacích kanálov.

NHL.TV

Oficiálna aplikácia NHL je najpriaznivejším miestom pre fanúšikov NHL na vysielanie všetkých pravidelných sezónnych hier mimo sezóny naživo a na požiadanie. Vďaka tomuto predplatnému sa budú môcť pozerať na doma alebo na diaľku a budú držať krok s skóre, harmonogrammi, správami, videami a zoznamom každého tímu..

Môžete získať NHL.TV All Access za 139,96 USD / sezónu. Nasledujúci balík obsahuje každú pravidelnú sezónu mimo trhu. Alebo na $ 111,96 / sezónu, môžete si kúpiť jeden tímový balík. Teraz, ak žijete mimo USA, budete musieť spoofovať svoju online polohu obísť výpadky NHL.

DirecTV Now

DirecTV Now je trochu drahý, ale z dobrého dôvodu. Jeho predplatitelia si musia kúpiť internet Balík „Just Right“ 50 dolárov zahŕňa všetky kanály NBC a RSN, pokrývajúce sezónu NHL. S týmto odberom tiež nedostanete sieť NHL. Zaplaťte poplatok 10 dolárov navyše a upgradujete na Balík „Go Big“ to zahŕňa 100 kanálov.

Závesný televízor

Závesný televízor je plne vybavený a cenovo dostupný poskytovateľ služieb, ktorý vám umožňuje sledovať NHL. S Sling TV vám umožní sledovať celú sezónu hier NHL odkiaľkoľvek na svete. Ponúka dva balíčky: Sling Blue a Sling Orange.

  Ako skryť IP adresu vo Firestick

Ak si chcete prezrieť sieť NBCSN, NBC a NHL, musíte sa zaregistrovať do balíka Sling Blue Package, ktorý stojí 25 dolárov mesačne a 5 dolárov navyše mesačne. Sledujte svoje obľúbené hry podľa kalendára NHL Sling TV.

FuboTV

FuboTV, na rozdiel od iných streamingových služieb pokrýva NHL Local a Stanley cup v kanáloch ako NBC, NBCSN, FSNS, NBCS a MSG. Nevzťahuje sa iba na hry NHL, dokonca na chytanie MLB, NBA, NFL, College Football a ďalších.

FuboTV zahŕňa živé televízne vysielanie so 70 a viac kanálmi, 30 hodín cloudového DVR; 72-hodinová funkcia spätného vyhľadávania vám umožní prehrať akúkoľvek reláciu, hru alebo film z posledných troch dní, 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu a kompatibilitu s takmer všetkými zariadeniami.

 Hulu Live TV

Zažite hokejové vzrušenie ako nikdy predtým na Hulu so živou televíziou – až do finále Stanley Cup 2023. Nájdite všetky svoje play-off hry, pokrytie a ďalšie hry na jednom mieste. Hulu je živá televízia ponúka všetky kanály siete NBC za cenu 39,99 dolárov mesačne.

Ak teda hľadáte spôsob, ako streamovať hry NHL a okamžite ich sledovať naživo na iných zariadeniach, je potrebné zvážiť túto službu streamovania.

Sledujte NHL na Roku

Teraz viete ako streamujte NHL hry celú sezónu, a uvidíte, kto nakoniec vyhrá pohár, bez ohľadu na to, kde bývate. Pre fanúšikov tímov, ktoré sú po kultovej trofeji, sa objavia tvrdé hity, rozruchy, dramatické hry a niekoľko mimoriadne stresujúcich momentov..

Dobrá správa je, že vám vďaka Roku a VPN nezmeškáte nič z nich. Osobne by som chcel vedieť, s čím VPN a streamovacím kanálom by ste sa rozhodli odblokovať, takže nezabudnite ponechať svoje možnosti v sekcii komentárov nižšie.