Najlepší sprievodca MLB.TV VPN 2020 Blackout Bypass Workaround Guide

To je ten najlepší Riešenie problémov s výpadkom MLB.TV v roku 2020. Čo je najlepšia VPN môžete použiť obísť obmedzenia obmedzenia MLB počujeme ťa povedať? S bejzbalom Major League Baseball 2020 hneď za rohom je čas, aby sa streamy MLB dostali do centra pozornosti. Bohužiaľ, kvôli starodávnym pravidlám výpadku nebudem môcť vysielať svoje obľúbené baseballové franšízy naživo online, aj keď vlastním prémiové predplatné MLB. Tieto politiky sú dosť nespravodlivé. Našťastie som sa dozvedel, ako môžem spoof svoje online umiestnenie a trik MLB v aplikácii Bat myslieť, že sa nachádzam niekde inde. V prehľade nižšie vám predstavím VPN, ktoré fungovali najlepšie, keď som ich používal na sledovanie hier MLB bez výpadkov. Pozrite sa na moje najlepšia recenzia VPN MLB.TV VPN, aby nedošlo k výpadkom počítačov, FireStick, Roku, Apple TV, PS4, Xbox One, Chromecast, iPhone alebo iPad na sezónu 2020.

Najlepšie obmedzenia VPN na obtok MLB

Najlepšie hodnotenie MLB.TV VPN 2020

Vyhnite sa výpadkom MLB.TV – základy

Ak nie ste oboznámení s procesom obídenia výpadkov pomocou VPN, tu je niekoľko ukazovateľov.

 • Nemusíte sa zaregistrovať na iný prémiový účet MLB. Váš existujúci účet je dosť.
 • Na zariadeniach, ktoré používajú lokalizačné služby a GPS, nemôžete obísť výpadky MLB.tv. Inými slovami, aj keď používate proxy alebo virtuálnu súkromnú sieť, nemôžete obísť obmedzenia týkajúce sa výpadku baseballu v televízii s Androidom, iPhone, iPad alebo Amazon Fire TV..
 • V niektorých prípadoch bude pravdepodobne potrebné odstrániť cookies vášho prehliadača po nastavení proxy servera VPN alebo VPN.
 • Aj keď existujú bezplatné siete VPN, ktoré by vám mohli potenciálne umožniť sledovať živé online MLB, nikdy by som ich neodporúčal. Sú notoricky pomalé, čo vedie k nekonečnému ukladaniu do vyrovnávacej pamäte. Je známe, že niektoré bezplatné siete VPN infikujú zariadenia používateľov škodlivým softvérom alebo vírusmi. Používajte iba dôveryhodné a vyskúšané služby VPN.
 • Vo všeobecnosti je lepšie sa pripojiť k serveru VPN umiestnenému v USA na rozdiel od siete VPN umiestnenej v zahraničí. Dôvodom je najmä skutočnosť, že čím bližšie je server VPN k vašej polohe, tým menšia bude rýchlosť internetu.

Ako zistím, či je hra MLB zatemnená?

Môžete zadať PSČ na oficiálnej webovej stránke MLB.tv a skontrolovať, či je určitá hra vo vašom regióne zatemnená alebo nie. Ak dostanete niektorú z nasledujúcich chýb MLB, nebudete môcť streamovať hru naživo online. Pokiaľ nepoužívate sieť VPN, ktorá je.

“Je nám to ľúto. Zistili sme, že sa nachádzate na jednom z príslušných teritórií domácej televízie v klube, a preto ste boli vyradení zo sledovania vybranej hry. Živý zvuk tejto hry je k dispozícii ako súčasť vášho predplatného MLB.TV. “

„Chyba médií. Táto hra je dočasne nedostupná. Skúste to znova o chvíľu. “

“Je nám to ľúto. V súčasnosti nie je možné vykonať kontrolu výpadku vysielania. Skúste to znova o chvíľu. “

Ako používať VPN na obídenie obmedzení výpadku MLB.tv

Vaša IP adresa umožňuje MLB určiť, kde sa momentálne zdržiavate. Je to preto, že adresy IP umožňujú aplikáciám a webom, ktoré navštevujete, aby videli, odkiaľ prehliadate web. To tiež znamená, že ak zmeníte svoju IP adresu, môžete podviesť MLB.tv, aby ste si mysleli, že ste v oblasti, v ktorej hra, ktorú chcete streamovať, nie je zatemnená. VPN alebo virtuálna súkromná sieť vám pomôžu vyhnúť sa všetkým nepríjemným výpadkom. Pripojením k serveru VPN v inom stave môžete: skryť svoju skutočnú IP adresu a obísť výpadky MLB.tv. Tu je návod, ako to všetko nastaviť.

Ako obísť výpadky MLB.tv na PC / Mac

 1. Ako prvý krok, musíte sa zaregistrovať pomocou služby VPN. Uistite sa, že ktorákoľvek z VPN, do ktorej sa zaregistrujete, má v Spojených štátoch početné servery VPN.
 2. Po vytvorení účtu VPN si stiahnite aplikáciu VPN do svojho počítača Mac alebo Windows.
 3. Teraz otvorte aplikáciu VPN, prihláste sa a vyberte server VPN, ktorý sa nachádza v stave, v ktorom nie sú žiadne výpadky napájania.
 4. Nakoniec choďte na webovú stránku MLB.tv a sledujte zatemnenie baseballových hier zadarmo.

Je možné sledovať blackout hry na iOS (iPhone / iPad)?

Vzhľadom k tomu, že Aplikácia MLB v aplikácii Bat na zariadeniach iPhone a iPad využíva služby určovania polohy, nebudete môcť obísť obmedzenia výpadku MLB na žiadnej z týchto platforiem. Ak vypnete lokalizačné služby, MLB na Bat nebude fungovať.

Môžem obísť výpadky MLB.TV v systéme Android?

Podobne ako v prípade zariadení so systémom iOS, aplikácia MLB.tv na telefónoch a tabletoch s Androidom používa na určenie vašej aktuálnej polohy kombináciu služieb určovania polohy a systému GPS. teda, v systéme Android nemôžete obísť obmedzenia výpadku MLB, aj keď používate VPN.

Ako sa vyhnúť výpadkom MLB na Amazon Fire TV alebo FireStick?

Operačný systém Amazon Fire TV je založený na systéme Android. Preto sa na tomto zariadení nemôžete obísť ani výpadky.

Ako obísť výpadky MLB na Apple TV?

Aby ste mohli sledovať zatemnené hry MLB v Apple TV, musíte buď nastaviť VPN na vašom smerovači, alebo si predplatiť poskytovateľa VPN, ktorý ponúka používateľom inteligentné proxy servery DNS ktoré možno nastaviť priamo na Apple TV, napríklad ExpressVPN.

Ako sa vyhnúť obmedzeniam výpadku MLB na Roku

Žiadne zo zariadení Roku neumožňuje konfigurovať nastavenia siete. Jediným spôsobom, ako obísť výpadky MLB na Roku, je zmena nastavení smerovača. Môžete si kúpiť router s podporou VPN a nakonfigurovať na ňom pripojenie VPN alebo sa zaregistrovať ExpressVPN a namiesto toho použite svoje kódy DNS vo vašom smerovači.

Vynechajte výpadky MLB na televízore Smart TV

Pokiaľ nepoužívate Android Smart TV, mali by ste byť schopní nastaviť Smart DNS priamo na vašom Smart TV. Podporované modely zahŕňajú Samsung, LG, Panasonic, a staršie Inteligentná televízia Sonys. Zaregistrujte sa pomocou jedného z nich ExpressVPN alebo Unlocator na pozeranie čiernych hier na vašej inteligentnej televízii.

Ako sa vyhnúť obmedzeniam výpadku MLB.TV na PlayStation

Rovnako ako u väčšiny iných streamovacích zariadení kompatibilných s MLB.tv, ani PS4, ani PS4 nemajú klienta VPN. To znamená, že musíte buď nastaviť VPN na smerovači pripravenom na VPN alebo použiť Smart DNS priamo na konzole PlayStation. Druhá možnosť je lacnejšia a ľahšia.

Vynechajte výpadky MLB na Xbox One alebo Xbox 360

V prípade, že nevlastníte smerovač kompatibilný s VPN, najlepšou možnosťou je zaregistrovať sa pomocou služby ExpressVPN alebo akejkoľvek inej služby VPN, ktorá poskytuje kódy DNS, ktoré je možné priamo nastaviť na konzole Xbox a obísť výpadky MLB.tv..

Najlepšie MLB.TV VPN 2020

ExpressVPN – Špičková sieť MLB VPN 2020

ExpressVPN - Najlepšie MLB VPN pre rok 2017

ExpressVPN – Najlepšie MLB VPN pre rok 2020

Používam ExpressVPN na obísť obmedzenia výpadku MLB na niekoľko sezón. Nikdy som sa nestretol so žiadnymi závažnými problémami. V niekoľkých prípadoch som mal menšie problémy, ale tím podpory podpory chatu ExpressVPN bol schopný rýchlo vyriešiť záležitosti. Stručne povedané, toto je pravdepodobne najlepšia VPN, ktorú môžete použiť pre MLB.tv.

Pros

 • Globálna sieť VPN serverov.
 • Viac serverov VPN v USA a Kanade
 • Inteligentné servery DNS pre servery Smart TV, PS4, PS3, Xbox, Apple TV a Roku.
 • Zaznamenávanie prevádzky v nulovej sieti.

Zápory

 • Predplatné kvalitného poskytovateľa VPN neprichádza lacno.

BulletVPN

BulletVPN - Najlepšie MLB.TV VPN 2017

BulletVPN – Najlepšie MLB.TV VPN 2020

30-dňová záruka vrátenia peňazí

BulletVPN je ďalšia služba VPN, ktorú by ste mali zvážiť, ak sa chcete vyhnúť nepríjemnej chybe spôsobujúcej výpadok. Aj keď server BulletVPN nemá veľa serverov po celom svete, majú ho iba tucet v USA. Všetky tieto servery fungovali správne, keď som ich testoval, aby som sledoval, ako rôzne tímy MLB žijú online.

Pros

 • Svoje peniaze môžete získať späť do jedného mesiaca.
 • Užívateľsky prívetivé aplikácie pre všetky vaše zariadenia.
 • Skvelá podpora zákazníkov.

Zápory

 • Malá sieť VPN.

IPVanish

IPVanish - Najlepšie MLB VPN 2017

IPVanish – Najlepšie MLB VPN 2020

Špičková VPN pre Kodi

IPVanish je názov domácnosti v odvetví VPN. Sú založené v USA, ktoré by mohli spook niekoľko serverov VPN. Stále však majú prísnu politiku bez protokolovania, čo znamená, že by ste mali byť teoreticky schopní anonymne surfovať po internete. Podobne ako v prípade ExpressVPN má spoločnosť IPVanish roztrúsených po celom USA mnoho serverov. Ponúkajú však iba 7-dňovú politiku vrátenia platby.

Pros

 • Nespočetné VPN umiestnenia v USA.
 • Najlepšie nabité aplikácie VPN.
 • Veľmi rýchle servery.

Zápory

 • Ich produkt môžete používať iba týždeň pred uplynutím lehoty na vrátenie platby.
 • Neodblokuje veľa hlavných služieb VOD.

NordVPN

NordVPN - Najlepšie MLB.tv VPN v roku 2017

NordVPN – Najlepšie MLB.tv VPN v roku 2020

NordVPN je VPN aplikácie pre iPhone, iPad, Android, PC a Mac sú možno najjednoduchšie a najpríjemnejšie, ktoré som použil. Ich nastavenie trvá niekoľko minút. Od tejto chvíle jednoducho spustíte aplikáciu a pripojíte sa k VPN serveru podľa vášho výberu. Dá sa s istotou povedať, že na vytváranie týchto aplikácií bolo vynaložené veľké úsilie. Rovnako ako ExpressVPN, aj NordVPN ponúka 30-dňové obdobie vrátenia platby, viac ako dosť času na úplné otestovanie ich servera VPN.

Pros

 • 30-dňové obdobie vrátenia platby.
 • Skvelé aplikácie VPN.
 • Servery VPN vo viac ako 60 krajinách.
 • Dvojitá VPN.

Zápory

 • Zatiaľ čo väčšina serverov VPN, ktoré sme vyskúšali, bola pôsobivo rýchla, pár serverov bol relatívne pomalý.

VyprVPN

VyprVPN - Riešenie problémov servera proxy Netflix Proxy 2017
30-dňová záruka vrátenia peňazí

VyprVPN je ďalší solídny poskytovateľ VPN, ktorý môžete použiť na prekonanie výpadkov MLB. Ich servery fungujú pôsobivo dobre. V tomto zozname však neponúkajú toľko miest amerických VPN ako iní poskytovatelia na tomto zozname.

Pros

 • Veľmi rýchle servery VPN.
 • Servery VPN v 36 krajinách.
 • chameleón.

Zápory

 • Žiadna podpora P2P.

Najlepšie MLB.TV VPN v roku 2020 – alternatíva inteligentného servera proxy DNS

Aj keď je VPN najlepšia metóda na obídenie výpadkov MLB.tv, určite to nie je jediná. Inteligentné servery DNS tiež vám umožní sledovať hry MLB bez výpadkov. Nevýhodou však je, že inteligentný DNS neaplikuje vašu adresu IP úplne. Pri prehliadaní webu pomocou inteligentných serverov proxy DNS ste preto stále vystavení.

 • S inteligentným DNS je možné nakonfigurovať takmer všetky zariadenia na streamovanie. Proxy môžete nastaviť priamo na Apple TV, PS4, Xbox One a dokonca aj na vašom Smart TV.
 • Po nakonfigurovaní služby Smart DNS v zariadení nestratíte prístup k žiadnemu miestnemu vysielaniu kanálov.
 • Túto metódu môžete použiť na obídenie obmedzení výpadku MLB, NFL, NBA a NHL.
 • Pri použití inteligentného DNS neexistuje spôsob, ako si vybrať virtuálne miesto. Kanál a weby, ktoré môžete odblokovať, závisia od nastavenia vašej inteligentnej proxy proxy služby.

Unlocator sú najlepšie, pokiaľ ide o službu Smart DNS proxy. Mnoho fanúšikov MLB ich používa každý rok na sledovanie MLB bez akýchkoľvek výpadkov. Unlocator nedávno pridal do svojich plánov prihlásenia aplikáciu VPN. Musíte však platiť navyše, ak ju chcete využiť.

Tímy MLB

Tu je kompletný zoznam každého baseballového mužstva Major League:

AL Central

 • Chicago White Sox
 • Indiáni z Clevelandu
 • Detroit Tigers
 • Kansas City Royals
 • Minnesota dvojčatá

AL Východ

 • Baltimore Orioles
 • Boston Red Sox
 • New York Yankees
 • Tampa Bay Rays
 • Toronto Blue Jays

AL West

 • Houston Astros
 • Los Angeles Angels
 • Oakland Atletics
 • Seattle Mariners
 • Texas Rangers

NL Central

 • Chicago Cubs
 • Cincinnati Reds
 • Milwaukee Brewers
 • Piráti z Pittsburghu
 • Louis Cardinals

NL východ

 • Atlanta Braves
 • Miami Marlins
 • New York Mets
 • Philadelphia Phillies
 • Washington Nationals

NL West

 • Arizonské diamantové chrbty
 • Colorado Rockies
 • Los Angeles Dodgers
 • San Diego Padres
 • San Francisco Giants

Najlepšie MLB.TV VPN pre rok 2020 – Zabalte

Všetci túžime po deň, keď sa obmedzenia výpadku MLB stanú minulosťou. Dovtedy používali poskytovatelia VPN, ako sú ExpressVPN pozerať sa na hru MLB bez výpadkov. Testovali ste niektorú z ponúkaných služieb VPN? Aká bola tvoja skúsenosť? Neváhajte a podeľte sa o svoje myšlienky nižšie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me