Najlepšie repozitáre pre Kodi 18 Leia

Aké sú najlepšie repozitáre Kodi 18 Leia? S okamžitým spustením produktu Kodi v18, známeho aj ako Leia, pravdepodobne hľadáte rôzne zdroje na inštaláciu nových doplnkov do novej verzie XBMC. V posledných niekoľkých mesiacoch sa mnoho neoficiálnych úložísk Kodi chopilo existencie z mnohých dôvodov. Páči sa mi Ares Wizard, Colossus repo a Smash repo už nefungujú. S ohľadom na to sa pozrieme na najlepšie úložiská pre Kodi 18 Leia. V čase písania správy by všetky tieto repozitáre mali stále fungovať. Mali by ste byť schopní nainštalovať tieto najlepšie úložiská Kodi 18 Leia do svojho počítača PC, Mac, Android, FireStick, Xbox One a samozrejme Raspberry Pi..

Najlepšie repozitáre pre Kodi 18 Leia

Najlepšie repozitáre pre Kodi 18 Leia

Najlepšie repozitáre pre Kodi 18 Leia

Pozrime sa na najvyššie repozitáre, pomocou ktorých môžete na svoje zariadenie Kodi nainštalovať oficiálne aj neoficiálne doplnky..

1. Oficiálne úložisko doplnkov Kodi

Oficiálne repo z nadácie XBMC sa často prehliada. Mnoho ľudí ani nevie, že existuje. Oficiálne úložisko doplnkov Kodi je v zásade predinštalované s aplikáciou Kodi. Zahŕňa mnoho vynikajúcich doplnkov, ako sú napríklad iPlayer WWW, Zattoo, USTVNow, Youtube, MLB, NBCSN. Ak hľadáte doplnky Kodi, ktoré sú bezpečné a ľahko použiteľné, je to jediné repo, ktorému by ste mali veriť.

2. Prehliadač TVAddons Github

Spoločnosť TVAddons nedávno vydala nový nástroj pre spoločnosť Kodi. Prehliadač Github v podstate umožňuje inštaláciu doplnkov a repozitárov tretích strán bez nutnosti manuálneho pridávania zdrojovej adresy URL do aplikácie Kodi. Github je webová stránka pre vývojárov a mnoho vývojárov doplnkov Kodi tretích strán publikuje svoje výtvory na tejto stránke.

  Cómo hackear FireStick en 3 simples pasos

3. KodiNerds Repo

Repo KodiNerds je neoficiálny archív, ktorý je zameraný hlavne na nemecké publikum. Ak nie ste rodeným hovorcom nemeckého jazyka, mali by ste byť stále schopní nájsť rôzne užitočné doplnky, ako sú DAZN, Comedy Central, Eurosport, Zattoo, Youtube a mnoho ďalších..

4. Superrepo

Superrepo obsahuje viac ako 800 doplnkov Kodi. Nezabudnite, že niektoré z týchto doplnkov už nemusia fungovať. Taktiež buďte opatrní pri výbere doplnkov, ktoré inštalujete pomocou tohto repa, pretože niektoré z nich by sa mohli vo vašom regióne považovať za nezákonné. Napriek tomu je Superrepo jedným z najrozsiahlejších úložísk Kodi a určite stojí za vyskúšanie.

5. Úložisko Kodil

V neposlednom rade úložisko Kodil, podobne ako Superrepo, obsahuje veľa a veľa doplnkov Kodi. Aj keď mnohé z týchto doplnkov nemusia správne fungovať alebo nemusia stáť za čas, iné sa určite oplatia nainštalovať. Podobne ako v prípade Superrepo môžete nájsť nejaké doplnky, ktoré používateľom poskytujú prístup k „pirátskemu“ obsahu. Pred inštaláciou doplnkov pomocou tohto repa vykonajte nejaký prieskum.

Najlepšie VPN pre Kodi 18 Leia

Väčšina doplnkov Kodi 18 funguje iba v určitých regiónoch, ako napríklad USA, Veľkej Británii, Kanade, Austrálii a Nemecku. Ak chcete obísť tieto regionálne obmedzenia a sledovať živý obsah a obsah na požiadanie v ľubovoľnom doplnku Kodi, ktorý chcete kdekoľvek, musíte spoof svoju polohu online pomocou VPN. Nižšie sú uvedené niektoré z výhod, ktoré získate pri používaní siete VPN so serverom Kodi 18 Leia.

  • Odblokovať doplnky Kodi s obmedzením Geo: Existuje veľa doplnkov Kodi, napríklad USTVNow, ktoré môžete použiť iba v určitých regiónoch. S VPN môžete obísť regionálne obmedzenia.
  • Obídenie ISP Throttling: Všimli ste si niekedy, že vaša internetová rýchlosť je slušná, ak prezeráte webové stránky, ale pri sledovaní videí online náhle klesá? Ak je to váš prípad, váš ISP pravdepodobne obmedzuje rýchlosť vášho internetu. Používanie VPN v podstate umožňuje vyhnúť sa tomu.
  • Konečné súkromie: Pridajte do svojich online aktivít ďalšiu vrstvu ochrany súkromia a bezpečnosti.
  • Aplikácie VPN: Nemusíte byť tech-freak na nastavenie pripojenia VPN vďaka užívateľsky prívetivým aplikáciám VPN na PC, Mac, Android, iOS a FireStick..
  How to Install Kodi 19 Matrix On Amazon Fire Stick

Z osobnej skúsenosti, ExpressVPN je najlepšia služba VPN, ktorú môžete používať s telefónom Kodi 18 Leia. Optimalizovali svoje aplikácie VPN tak, aby lepšie spolupracovali s doplnkami Kodi a mali politiku bez prihlásenia. Pozrite sa na náš skontrolovaný zoznam najlepších Kodi VPN v roku 2023 nižšie.

Najlepšie úložiská Kodi 18 Leia – Zabaľte

Čo teda urobíte z nášho zoznamu najlepších 5 archívov Kodi 18 Leia? Myslíte si, že zoznam je spravodlivý alebo by mali obsahovať aj ďalšie repozitáre? Podeľte sa s nami o svoje myšlienky vynechaním komentára nižšie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me