Ako nastaviť Amazon FireStick prvýkrát

Ako nastaviť Amazon FireStick prvýkrát? FireSticks sú v ohni! Dostali ste teda prvý Amazon FireStick a môžete sa dočkať, až ho budete môcť používať, ale jednoducho neviete ako. Ďalšia generácia najpredávanejších streamingových služieb si získava čoraz väčšiu obľubu medzi nožničkami a filmovými fanatikmi. Televízne služby dávajú za sebou dni káblovej televízie a satelitu, pretože vítajú formáty streamovania cez internet s aplikáciami, ktoré sú k dispozícii pre pohodlie zákazníkov. Amazon FireStick okrem kvalitného pocitu obsahuje vysoko kvalitný prémiový obsah. Vďaka mesačnému predplatnému alebo členstvu môžete na svojom FireStick odomknúť tisíce filmov a televíznych epizód. Postupujte podľa krokov uvedených nižšie a vychutnajte si desiatky tisíc kanálov a aplikácií s prístupom k viac ako 500 000 filmom a televíznym epizódam od spoločností Netflix, Hulu, Prime Video, NBC, HBO, Showtime a ďalších. Zistite, ako rýchlo uviesť svoju novú Amazon Fire Stick do prevádzky.

Ako nastaviť Amazon Fire TV Stick prvýkrát

Ako nastaviť Amazon Fire TV Stick prvýkrát

Čo budete potrebovať pred nastavením FireStick

 • Kompatibilný televízor: Nastavenie vášho FireStick vyžaduje HDTV s portom HDMI.
 • Pripojenie k internetu: FireStick by ste mali pripojiť k silnému pripojeniu Wi-Fi, aby bolo streamovanie videa pohodlné.
 • Amazonský účet: Svoj účet Amazon Fire Stick musíte zaregistrovať aj na svoj účet Amazon.

Ako nastaviť FireStick prvýkrát

S čím budete pracovať:

 • FireStick
 • Nabíjačka
 • diaľkový
 • Napájací kábel USB
 • HDMI
 • Batérie typu Triple-A

Kroky na nastavenie FireStick

Amazon FireSticks sa ľahko nastavuje a ešte ľahšie sa používa. Akonáhle sa dostanete na kĺb, jeho použitie sa stáva príjemnejšie. Pre všetkých z vás, ktorí začínajú, je tento tutoriál určený pre vás.

 1.  Ak sa pozriete na bočnú stranu zariadenia FireStick, všimnete si napájací port USB. Popadnite napájací kábel USB a zapojte ho do tohto portu. Potom zapojte druhý koniec napájacieho kábla do napájacieho adaptéra.
 2. Potom zapojte napájací adaptér do zásuvky.
 3. Potom zapojte zariadenie FireStick do portu HDMI na televízore.
 4. Zapnite televízor a logo FireStick sa načíta.
 5. Vložte batérie do diaľkového ovládača a automaticky sa spáruje s Fire Stick.
 6. Teraz musíte svoj FireStick pripojiť k internetu.
 7. Nakoniec zaregistrujte svoj FireStick do svojho Amazon účtu.
 8. Zahrajte si akýkoľvek film alebo televízny seriál, ktorý vám príde na myseľ.
  Cómo instalar Kodi en Firestick sin PC

Poznámky: aby ste sa vyhli nepríjemnostiam:

 • Ak sa diaľkové ovládanie nespáruje automaticky, stlačte a na 10 sekúnd podržte tlačidlo Domov na diaľkovom ovládaní. Vaša Fire Stick bude odoslaná do Discovery Mode a párovanie bude hotové.
 • Nezabudnite na číslo portu HDMI, kedy je potrebné zadať zodpovedajúci vstupný kanál HDMI na vašom televízore.
 • Počas nastavovania je vhodné uložiť do siete Amazon heslo WiFi.
 • Vaša Amazon Fire TV Stick bude predregistrovaná, ak ste ju dostali od Amazonu.
 • Ak nemáte obsah s obsahom, ktorý vám bol poskytnutý, svoje FireStick vždy prerušte.
 • Ak sa rozhodnete stiahnuť Kodi do svojho FireStick, odporúčame vám použiť VPN.

Nastavenie FireStick – ďalšie tipy a triky

 • Nainštalujte ExpressVPN na FireStick
 • Ako nainštalovať Kodi na FireStick
 • Ako získať americký Amazon Prime na FireStick v zahraničí

Používajte VPN s FireStick Now

Váš FireStick obsahuje všetky streamingové kanály, na ktoré si môžete myslieť. Na prístup k nim bohužiaľ stále potrebujete VPN. Väčšina aplikácií, kanálov a služieb v službe FireStick je obmedzená na konkrétne krajiny, ako sú USA, Spojené kráľovstvo, Kanada, Austrália a Nemecko. Ak chcete získať prístup k sieťam Netflix, Hulu, HBO TERAZ, Prime Video, AMC, HGTV, ESPN a FOX, budete musieť maskovať svoju IP adresu. Obísť tieto geografické obmedzenia je to, čo VPN robí, a to najlepšie, čo sa pri tom stane, je EXpressVPN. VPN vám spravidla poskytuje novú IP adresu po pripojení k jednému z jej serverov v rôznych krajinách. Napríklad s americkou IP adresou sa stáva prístup do Netflix USA hračkou.

ExpressVPN sa ukázala ako najlepšia služba VPN pre FireStick na vylepšenie svojich funkcií. Tento poskytovateľ služieb teraz pracuje na Amazon Fire TV Stick a Android TV, čo z neho robí najvhodnejšiu aplikáciu VPN na streamovanie médií. V nasledujúcej tabuľke sa môžete pozrieť aj na iného poskytovateľa služieb VPN.

  Ako sledovať Európsku ligu 2019/2020 v službe Kodi Live

Ako nastaviť FirseStick prvýkrát

Váš FireStick je vaša najlepšia šanca na nájdenie viac ako 190 kanálov a aplikácií vrátane Netflix, Hulu a Prime Video kliknutím na tlačidlo. Tieto malé FireSticks vám otvárajú oceán multimediálneho obsahu pre minimálne úsilie a sľubujú vám kvalitnú zábavu tak, ako sa vám páči. Nastavenie FireSticku je naozaj netreba. Všetko, čo musíte urobiť, je zapojiť váš FireStick do portu HDMI na akomkoľvek televízore, pripojiť sa k sieti Wi-Fi a streamovať.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me