Evolve from Dish – Sledujte Netflix v hotelovej televízii

Cestovanie je teraz súčasťou života mnohých ľudí. Cestovanie za prácou a pre potešenie je veľmi bežné a v prípade ľudí, ktorí teraz žijú mimo rodiny kvôli práci, je dnes v dnešnej dobe tiež bežné stretávať sa s blízkymi. Pobyt v hoteli počas cesty môže byť zmiešaný. Niektorí to považujú za potrebné zlo, zatiaľ čo iní sa snažia čo najlepšie využiť svoj pobyt mimo domova. Keďže sa v našom každodennom živote ústredné miesto v bežnom živote, hotely v tomto oddelení zaostávali. Dish Network však konečne prišla s inovatívnym riešením.

Evolve from Dish - Sledujte Netflix v hotelovej televízii

Evolve from Dish – Sledujte Netflix v hotelovej televízii

Boring!

Zatiaľ čo niektorí majú radi skúsenosti s ubytovaním v luxusnom hoteli a hýčkaním sa na pár dní, iní si sťažujú, že hotely neponúkajú dostatok možností, aby bol ich pobyt ešte vzrušujúcejší. V niektorých prípadoch môže pripojenie k hotelovej sieti Wi-Fi dokonca ohroziť bezpečnosť online.

V hotelovej izbe samozrejme nie je nič iné, iba listovať časopismi, ktoré vyhodili na nočný stolík. Vo chvíli, keď plánujete odísť na noc, ste vynechali svoju obľúbenú šou Netflix, ako napríklad House of Cards, Orange Is New Black alebo Stranger Things!

Áno, ľudia cestujú so svojimi notebookmi, telefónmi a tabletmi, ale sieť Netflix často nie je k dispozícii vo všetkých regiónoch. Napríklad, ak ste americký predplatiteľ cestujúci do Európy a ponúkajúci ubytovanie v hoteli, pravdepodobne nebudete mať prístup k svojej aplikácii Netflix..

Výsledkom je, že tí, ktorí často cestujú, nechýbajú len obľúbené predstavenia, ale tiež strácajú predplatné. To, čo ľudia sledujú v hotelových izbách, je sieť Netflix v tomto regióne, čo znamená, že nemôžete pozerať, čo chcete.

Preto poskytovateľ satelitnej televízie Dish priniesol riešenie, vďaka ktorému sa vaše zoznamy sledovaných návrhov, návrhy a postup sledovania presunú z vašich vlastných zariadení do vašej hotelovej izby..

  Los mejores originales de Netflix en 2019

Čo je Evolve?

Miska bola vždy obľúbeným poskytovateľom satelitnej televízie už dlho. Ale od začiatku trendu strihania káblov sa snaží nájsť spôsoby, ako preskočiť rozbehnutý vagón a prežiť tento jav..

Jednou z iniciatív je platforma Evolve streamingu, ktorá je podobná akejkoľvek inej streamingovej službe, ale iba pre hotely. Hostia v hoteloch hľadajú osobnú zábavu, dôvod, prečo pri cestovaní nesú viac zariadení, aby si mohli priniesť svoj vlastný obsah.

Evolve je podporovaný Android TV so vstavaným Chromecastom, čo hosťom uľahčuje streamovanie obľúbenej hudby, filmov a relácií do hotelovej televízie. Hostia majú tiež prístup k tisícom obľúbených aplikácií po prihlásení sa do služby Google Play, sťahovaní aplikácií, ktoré chcú, a pri odchode z hotela si berú svoje obľúbené filmy a nákupy v aplikácii domov..

K dispozícii je tiež možnosť sledovania živých televíznych a prémiových kanálov, pričom užívateľská skúsenosť je zameraná na hotelových hostí. EVOLVE má tiež intuitívneho programového sprievodcu a ľahko použiteľné diaľkové ovládanie spojené s najväčším výberom HD kanálov. Jednoduchá navigácia, filtre a ukážky kanálov uľahčujú objavovanie obsahu, ktorý hostia chcú.

EVOLVE sa ľahko integruje do hotelového systému. Toto riešenie integrované v PMS umožňuje personalizáciu a zapojenie. Vďaka tomuto systému môžu byť hostia privítaní do svojej izby podľa mena a heslá používateľských poverení môžu byť pri pokladni vymazané. EVOLVE je kompletné riešenie pohostinnosti, vďaka ktorému je pobyt v hoteli pohodlný, príjemný, prispôsobený a domácky.

Integrácia Netflixu

Každý, kto sa zapája do streamovania obsahu, je pripojený k Netflixu. Netflix je nepochybne najväčším hráčom na tomto trhu a vďaka svojej širokej škále relácií, filmov a originálneho obsahu dáva každému tvrdú konkurenciu. Netflix je tiež najstaršou streamovacou službou v okolí.

Jeho popularita je zrejmá z toho, ako sa slovo Netflix stalo slovesom, podobne ako Google. Aj keď je Netflix tiež jednou z drahších možností, ľudia ju stále uprednostňujú pred ostatnými kvôli širokej škále obsahu. Niektorým sa dokonca podarilo pomocou VPN zmeniť svoju oblasť Netflix a získať prístup k širšiemu spektru obsahu.

  Netflix VS Hulu: Katera storitev pretakanja je najboljša?

Rôzne kanály

Spoločnosť EVOLVE ponúka rôzne kanály ako YouTube a Sling TV. Pomocou vstavaného zariadenia Chromecast môžete tiež streamovať obsah z telefónu alebo notebooku do hotelovej televízie. Ak je vaša miestnosť schopná, box EVOLVE bude tiež podporovať prehrávanie 4K.

Napriek všetkým týmto vlastnostiam bola zrejmá absencia Netflixu. Preto Dish oznámil, že EVOLVE bude teraz podporovať aj Netflix, medzi inými kanálmi. Hostia budú mať prístup k sieti Netflix priamo z ponuky sprievodcu Evolve po prihlásení pomocou svojho účtu.

Ak ešte nemáte účet Netflix, bude tiež možné ľahko si ho zaregistrovať. Po prihlásení si hostia budú môcť svoje vystúpenia vyzdvihnúť tam, kde prestali doma.

Sľubuje sa, že to bude pohodlný spôsob, ako si hladko vychutnať obľúbený obsah medzi vlastným zariadením a hotelovým televízorom.

Ak sa však obávate, že by ste mohli omylom zdieľať svoje údaje o sieti Netflix s ďalšími hosťami v prípade, že sa zabudnete odhlásiť, možnosť automatickým odstránením vašich informácií zo zariadenia Evolve po zaplatení ušetrí deň. Toto bezpečnostné opatrenie je pozoruhodné začlenenie a zmierňuje obavy zo súkromia a krádeže údajov.

V nadchádzajúcich mesiacoch bude misa na všetkých zariadeniach Evolve zavádzať integráciu Netflix. Pripravte sa na vychutnanie si svojich obľúbených relácií, aj keď cestujete.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me