Recenzia Mi Box – najlepší Android TV v roku 2023?

Nájdenie zábavy sa v súčasnosti stalo pre väčšinu ľudí komplikovaným a ľahším. Ak vám toto tvrdenie povzbudí obočie, len sa rozhliadnite. K vysokorýchlostnému internetu môžete pristupovať doma aj zvonka a sťahovať a streamovať obsah do svojho srdca. V skutočnosti to nikdy nebolo také ľahké. Seinfeld, House of Cards, The Shield, The Walking Dead, 24 celý deň! Prebytok služieb a zariadení vás môže nechať zmätený a stratený na výber. Existuje toľko služieb streamovania videa a zvuku, a potom existuje veľa zariadení, ktoré môžete kúpiť, aby ste k nim mali prístup! Mi Box je medzi novými streamingovými zariadeniami na pripojenie sa k rozbehnutému vozu. Ako už názov napovedá, toto zariadenie pochádza z čínskej začínajúcej spoločnosti Xiaomi – tej istej spoločnosti, ktorá urobila v oblasti smartphonov šplhanie svojou hodnotou za peniaze, modely s špičkovými funkciami.

Mi Box Android TV Recenzované

Mi Box Android TV Recenzované

Špičková VPN pre Kodi

Čo je to Mi Box?

Keď je trh plný streamovacích zariadení z ťažkých váh, ako sú Apple, Amazon a Roku – čo ponúka Mi Box? Je to 4K HDR streaming box s najlacnejšou možnou cenou. Na zariadení sa spúšťa veľa ponúkaný systém Android TV od spoločnosti Google. Je tiež dodávaný s hlasovým vyhľadávaním Google a je zabudovaný.

Čo dostaneš?

Xiaomi Miboz je poháňaný 2GHz štvorjadrovým procesorom ARM. Vstavaný úložný priestor je 8 GB, aj keď môžete stlačiť tlačidlo pre ďalšie úložisko prostredníctvom portu USB. Má 2 GB RAM. Podporuje prehrávanie 4K videa pri 60 FPS. Samotný Mi Box je malé zariadenie v porovnaní s konkurenciou ako Amazon Fire TV, Roku Ultra a Apple TV. Jedná sa o matné plastové zariadenie a získate aj kábel HDMI. Získate tiež diaľkové ovládanie a 802.11ac Wi-Fi. Zabudli ste však zabudovaný ethernetový port.

  Najboljši Kodi repozitoriji 2023

Ako vyťažiť maximum z Mi Boxu?

Podobne ako v prípade všetkých televíznych prijímačov s Androidom alebo zariadení na streamovanie vo všeobecnosti, množstvo a kvalita streamovacích služieb, ku ktorým máte prístup, do veľkej miery závisí od vašej aktuálnej krajiny pobytu. Napríklad schannely ako American Netflix, Hulu a HBO Go sú k dispozícii, iba ak žijete v USA.

Pomocou siete VPN môžete pristupovať k geograficky blokovaným kanálom v Mi Boxe a otvárať v tomto procese úplne nový zážitok z vysielania.

  • V tejto príručke nájdete ďalšie informácie o tom, ako skryť svoju IP na ľubovoľnom zariadení Android TV vrátane siete Mi Box pomocou VPN.
  • Ak chcete nastaviť Kodi na vašom Android TV, postupujte podľa týchto krokov. Kodi, tiež známy ako XBMC, je nevyhnutnou aplikáciou pre každého, kto chce zmeniť svoj Mi Box na skutočné multimediálne centrum..

Pokiaľ ide o najlepšie VPN, ktoré sa majú použiť v Mix Boxu, tu je náš recenzovaný zoznam. Vyberte si.

Aké sú skúsenosti??

Na papieri, návnada 4k HD streamovania v rámci 69 dolárov znie báječne. Ale v reálnom svete nie sú veci také ružové, aké sú. Diaľkové ovládanie je dodávané s niektorými kompromismi. Neexistujú žiadne tlačidlá pre prevíjanie dozadu, pauzu a žiadne rýchle prevíjanie dopredu. Nie je tam žiadne tlačidlo skratky. Na diaľkovom ovládači však získate ovládač hlasitosti.

Android TV možno získal nadšené recenzie, ale zážitok nie je presne to, čomu hovoríte vyfúknutie mysle. Získate prístup k streamovacím službám, ako sú PlayStation Vue, Netflix, Sling TV, Hulu a Crackle. Výnimky zahŕňajú NBC a Amazon Video. Keďže Android TV má zabudovanú podporu Google Cast, môžete na mobilných zariadeniach spúšťať aplikácie na streamovanie. Pokročilí používatelia však nedostanú nič ako virtuálny asistent Alexa Fire TV Alexa alebo súkromné ​​slúchadlá Roku.

  Najlepšie addony pre Kodi 18 Leia

Android TV obsahuje niektoré menej užitočné oblasti. Jedným z takýchto príkladov je panel odporúčaní. Aplikácia Živé kanály dostáva podporu iba zo šiestich streamingových aplikácií. Hlasové vyhľadávanie je užitočná a výkonná funkcia, ale vyžaduje prepracovanie používateľského rozhrania. Škoda, že nikto neprepracoval Hviezdne vojny: Sila sa prebudí! Ten film bol úbohý!

Čo je tak cool na Mi Boxe?

Funkcia hlasového vyhľadávania funguje dobre a získate prístup k mnohým obľúbeným streamingovým službám. Chvályhodná je aj kapacita na strane ktorejkoľvek aplikácie pre Android. Keď Xiaomi vydá pre zariadenie svoju verziu systému Android 7.0, možnosti zábavy sa zvýšia. Je lacnejšia ako Roku’s Premier a Ultra.

Dva silné stránky Mi Boxu sú hlasové ovládanie a diaľková navigácia a druhá je úhľadná. Pomocou hlasových povelov môžu používatelia robiť veľa vecí, ako je vyhľadávanie na webe, zmena kanálov, spúšťanie aplikácií, vyhľadávanie konkrétnych filmov atď. Aplikácie fungujú dobre a hry tiež fungujú hladko.

Čo nie je tak cool?

Nie je to však všetko chôdza po ružiach. Existujú tŕne, ktoré ťa budú občas pichať! Musíte však byť fanúšikom ekosystému Google, ktorý si chcete kúpiť a ako zariadenie, vážne! Podpora videa HDR je vynikajúca, ale dostupný obsah je stále tenký. Nemáte prístup k Prime Video Amazonu. “Mi Box odporúča” môže byť tiež bolesť. Tieto aplikácie je možné odstrániť, ale tento proces je dosť nepríjemný.

Kúpili by ste mi box?

Či už si budete chcieť kúpiť Mi Box, záleží na vašej dôvtipnosti a preferenciách. Existujú dôvody, ktoré sa im páčia a ktorým sa im treba vyhnúť. Ak ste veľkým fanúšikom aplikácií a ekosystému Google, osloví vás.

Tiež vás osloví, ak chcete streamerové zariadenie so 4k HDR streamermi s nízkym rozpočtom. Možnosti Roku sú pomerne drahé a Apple TV zatiaľ nemá podporu 4K. Ak však podpora 4K pre vás nemusí byť nevyhnutná a nevadí vám zaplatiť o niečo viac za ponornejší zážitok a elegantnejšie rozhranie, existuje veľa lepších možností..

  Cómo instalar MX Player en FireStick
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me