Ako skryť IP v návode na Android TV Box

Ako skryť IP v zariadení Android TV

Ako skryť IP v zariadení Android TV

Ale najprv!!

Predtým, ako budete môcť v procese pokračovať, existuje niekoľko požiadaviek. Nechcem to uvádzať zrejmé, ale budete potrebovať svoje vlastné Android TV Box ako hlavný nástroj. Pripojte ho a všetko nastavte. Ďalšia vec, ktorú potrebujete, je pripojenie k internetu. Inak nebude celý tento proces k ničomu.

Nakoniec by ste sa mali prihlásiť na odber a VPN služba skôr ako začneme. Technicky je VPN jediný spôsob, ako skryť vašu IP adresu. Pokračujte teda a zaregistrujte sa pomocou dôveryhodnej služby VPN. Ale skôr, ako to urobíte, uistite sa, že nájdete vyhradená aplikácia pre váš TV Box v Obchode Google Play.

Kompatibilné boxy pre Android TV

Len aby sme vás informovali skôr, ako budete pokračovať, zariadenia, ktoré som spomenul nižšie, nie sú jediné kompatibilné s VPN. Nájdete tu desiatky ďalších mien, len uvádzam tie, ktoré som považoval za najlepšie, keď som ich skúšal.

 • Televízna skrinka pre Android 9, Leelbox Q2 PRO S
 • TV prijímač EASYTONE Android 7.1.2
 • SkyStream tri
 • Edícia NVIDIA SHIELD TV Gaming Edition
 • MINIX NEO U1
 • Televízny box G-Box Q3 Plus
 • Televízny box Q Plus Android 9.0
 • T95Z Plus Android TV Box
 • Dolamee X2 A95X Max
 • Televízny prijímač VANKYO TB80 4K Android 7.1
 • TV prijímač HAOSIHD T9 Android 8.1

Odporúčané: Top 5 prehľadov zariadení Kodi Streaming.

Najlepšie VPN pre Android boxy

Naozaj veľa rýb v mori. Táto časť článku vrhá viac svetla na výber sietí VPN, ktorým sa treba vyhnúť. najprv, neverte VPN, ktorá ponúka služby zadarmo, ver mi, je to pre tvoje vlastné dobro. Nikdy sa vám nedarí, čo sa stane s vašimi údajmi, keď ich získajú. Predať to sesterským spoločnostiam? Poskytnite vláde informácie?

Pokiaľ ide o prémiovú sieť VPN, musíte zvážiť, čo vám najviac vyhovuje. Nakoniec to záleží na vašich potrebách. Niektorí z najväčších poskytovateľov VPN nemusia obsahovať funkcie, ktoré hľadáte. To je dôvod, prečo nižšie, som vymenoval top 4 VPN pre Android TV aby som ti pomohol streamovanie videa, odblokovanie geograficky obmedzeného obsahu a zvýšenie bezpečnosti. Skontrolujte ich, budete si istí, že som si istý.

Prečo skryť IP adresu v zariadení Android TV?

To je dôležitá otázka. Ak chcete prekonať všetky tieto problémy, máte právo vedieť, čo dostanete na konci riadku. Ak nepoznáte, čo VPN môže urobiť, dovoľte mi to objasniť:

 • Po prvé, môže VPN zmeniť polohu svojho obchodu do inej krajiny. Vynútiť zastavenie, vymazať vyrovnávaciu pamäť a pripojiť sa napríklad k serveru VPN v USA a budete si môcť stiahnuť likes Hulu na svojom území..
 • Ďalšia výhoda má formu prístup k blokovaným streamovacím kanálom. Televízne boxy s Androidom môžu zvýšiť váš zážitok zo streamovania na úplne novú úroveň. S VPN získate prístup k streamovacím službám, ktoré fungujú iba v konkrétnych regiónoch. Vezmite ma ako konečný príklad. Môžem streamovať BBC iPlayer, ITV, US Netflix, a ešte oveľa viac, pretože v televíznej skrinke mám sieť VPN.
 • Sťahovanie torrentov pri práci s VPN nikdy nebolo jednoduchšie a bezpečnejšie. So skrytou IP adresou môžete anonymne surfovať po webe.
 • Viete, že vaša IP adresa môže dať vašej skutočnej polohe pravdu? To už nie je problém. Keď ty zakryte svoju IP adresu, ani váš poskytovateľ internetových služieb (poskytovateľ internetových služieb) nemôže zistiť, kde sa nachádzate a čo ste v poslednej dobe online robili.

Zakryte svoju IP adresu na Android TV – metóda jedna

Toto je najjednoduchší spôsob nastavenia VPN na vašom Android TV. Ak chcete skryť svoju polohu a adresu IP, musíte mať v schránke klienta VPN. Je to ako sťahovať čokoľvek iné do systému Android, jednoducho choďte na svoje Hračkárstvo. Pozrite sa na nasledujúce kroky:

 1. Najskôr zapnite svoj box a zamierte do Hračkárstvo.
 2. Potom vyhľadajte sieť VPN, ktorú chcete stiahnuť. Vrelo odporúčam ExpressVPN je to jeden z najlepších pre Android TV.
 3. Akonáhle sa názov objaví, stlačte tlačidlo sťahovania a inštalácia začne.
 4. medzitým, zaregistrujte sa na ich službu a po nainštalovaní aplikácie sa prihláste pomocou poverenia.
 5. Možno vás požiadajú o overovací kód. Prejdite na svoj e-mail a skontrolujte ho.
 6. Vyberte server VPN zo svojho vyhradeného zoznamu podľa krajiny, v ktorej chcete zmeniť svoju adresu IP.
 7. Keď sa tlačidlo pripojenia zmení na zelené, pozrite sa na náš IP overovateľ na testovanie, či bolo nadviazané spojenie.
 8. Teraz máte oficiálnu inú IP adresu ako svoju teraz maskovanú.

Ako skryť IP v zariadení Android TV – Príručka č. 2

Aj keď je v mori veľa rýb, niektoré z nich sa nemusia plávať. Niektoré siete VPN nemajú klientov pre zariadenia Android TV z akéhokoľvek dôvodu. Kompatibilita do značnej miery závisí od funkcií vášho televízora.

To vás však nemusí brániť v zabezpečení vášho pripojenia a obchádzaní regionálnych obmedzení. Vždy existuje plán B a ja ti ho s úsmevom na tvári rozdám. Začnime, môžeme?

 1. Ak na svojom Android TV nemáte prieskumník súborov ES, stiahnite si ho.
 2. Potom pomocou vašej krabice zamierte na ‘Nastavenie’ -> , System ‘ -> ‘Možnosti vývojára.’
 3. Teraz povoľte Neznáme zdroje.
 4. Aktivujte ES File Explorer a kliknite na náradie -> Správca stiahnutých súborov
 5. Klepnite na ikonu + Nový možnosť v ponuke.
 6. Teraz zadajte ako „Cesta“: https://thevpn.guru/ipvanish.apk. Hotový? hit OK.
 7. Sťahovanie sa začne okamžite.
 8. Potom otvorte súbor, do ktorého ste sa stiahli spustite inštaláciu.
 9. Po dokončení spustite aplikáciu, ktorú nájdete na domovskej obrazovke televízora.
 10. Prihláste sa pomocou svojho účtu VPN a pripojte sa k ľubovoľnému serveru, ktorý chcete.
 11. Vo svojom zariadení Android TV teraz máte skrytú adresu IP

Ako skryť IP adresu v zariadení Android TV

Ako vidíte z vyššie uvedeného sprievodcu, konfigurácia VPN na vašom Android TV nevyžaduje žiadne technické know-how. V skutočnosti sa celý proces veľmi nelíši od inštalácie akejkoľvek inej aplikácie pre Android. Preto nemáte žiadne ospravedlnenie skryte svoju IP adresu a zašifrujte všetok internetový prenos zariadenia Android TV Box, najmä ak žijete v krajinách, kde poskytovatelia internetových služieb svojim používateľom neustále posielajú oznámenia o porušení autorských práv. Len v prípade, že potrebujete ďalšiu pomoc pri inštalácii ExpressVPN v zariadení Android TV, dajte mi výrez v sekcii komentárov nižšie vám radi pomôžeme.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map